Wokken Inclusief voor- en nagerechten 19,75 Kerstfeest in 't Kerkje WO K-Resta u ra n t ?'b TsitiS t 4* De Tamboer f Dichterlijke Oudejaarsshow SUN XING GUANG - Westkapelle watj «n Technoparty Kerstnacht dé Weekkrant Dé faam Kerstconcert le 2e kerstdag Oud Nieuw Kinderen tot 3 jaar gratis 4*5 jaar 6,' 6 t/m 12 jr. 10,- Zuidstraat 105-107 - Tel. 0118-572135 Wij wensen u prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar Kerstmenu Steakhouse De Tamboer Voorgerecht: Hoofdgerecht: Nagerecht: Prijs 32,50 per persoon Shantymiddag Het Veerse Scheepstuig en de Kanaken, De Stenge Heinkens- zand, 14.30 uur Scrooge Marley Kerstmusical door Theater groep Duinart, Spiegeltheater Middelburg, 15.00 uiir Maikel Harte Oudèjaarsconference, Stads schouwburg Middelburg, 17.00 uur Grandpa Nick Sessieband met gastmusici, Café 't Schuttershof Middel burg, 17.00 uur The Old Firm Schots/Ierse folkrock, Strand paviljoen Panta Rhei Vlissingen, 17.00 uur Annie de Musical Muziektheatergezelschap Goe- se Operette, Theater De Mythe Goes, 20.00 uur MIDDELBURG - De Dichters Coenraedt van Meerenburgh uit Vlissingen en Ko de Laat uit Tilburg luiden donderdag 31 december het jaar uit met een dichterlijke Oudejaarsshow' in De Drvkkery te Middelburg. In de voorstelling Het jaar uit met 52 snelsonnetten dragen zij een selectie gedichten voor die ze het afgelopen jaar schreven. De thema's variëren van wereld leed tot komkommernieuws. Soms relativerend, soms tot na denken stemmend. De Laat en Van Meerenburgh namen met deze voorstelling vorig jaar het estafettestokje over van Aaike Jordans, die drie jaar lang in De Drvkkery dit programma ver zorgde. Coenraedt van Meeren burgh publiceert sinds 2005 op gedichten.nl. Hij won enkele es say- en poëziewedstrijden. On langs werd hij nog genomi neerd voor de Nieuwegeinse li teratuurprijs. Ook debuteerde Van Meerenburgh in april met Coenraedt, de eerste dichtbun delglossy ter wereld, welke hij eveneens in De Drvkkery pre senteerde. Deze miniglossy is inmiddels bijna uitverkocht. Ko de Laat publiceert sinds 2004 eveneens op gedichten.nl. Als schrijver heeft hij een oeuvre in alle kleuren van de regenboog. Dit jaar werd voor het tweede jaar op rij een liedtekst van hem geselecteerd voor de Avond van het Nieuwe Lied van het Am sterdams Kleinkunstfestival. Tevens werd hij op het Drentse Open Dicht Festival bekroond als festivaldichter. Aanvang: 14.00 uur. Maandag 28 december Groot Kerstcircus Zeeland Sfeervol wintercircus, Schelde- straat Vlissingen, 13.00 en 16.15 uur De Zeeuwse Komedie De Gestolen Kerstboom, Vest- zak99 Vlissingen, 13.00 en 16.00 uur Annie de Musical Muziektheatergezelschap Goe- se Operette, Theater De Mythe Goes, 20.00 uur Dan Musk Rockcovers en eigen werk, Bar American Middelburg, 20.30 uur Dinsdag 29 december Groot Kerstcircus Zeeland Sfeervol wintercircus, Schelde- straat Vlissingen, 13.00 en 16.15 uur De Zeeuwse Komedie De Gestolen Kerstboom, Vest- zak99 Vlissingen, 13.00 en 16.00 uur ZLHC Party 2 Eindejaarsfeest met optredens van vijf internationale bands, Bar American Middelburg,^ 20.00 uur -5* w» rt; v KB Blues Authority 3 Bluesband, Café De Viö&piwng, s'Heer-Hendrikskindergn 2.1.00 - uur - Woensdag 30 december Groot Kerstcircus Zeeland Sfeervol wintercircus, Schelde- straat Vlissingen, 13.00 en 16.15 uur De Zeeuwse Komedie De Gestolen Kerstboom, Vest- zak99 Vlissingen, 13.00 en 16.00 uur ELLEWOUTSDIJK - Het BZB - vocaal ensemble brengt met acht vrouwen en Edu de Goffau als pianist een ge varieerd kerstprogramma op tweede kerstdag in 't Kerkje van Ellesdiek (Elle- woutsdijk). De vrouwen zin gen zowel allemaal solo als samen, waarbij hun stem men versmelten tot een har monieus ensemble. Het re pertoire omvat muziek uit de barok tot en met swin gend hedendaags. Van het O, Kerstnacht schooner dan de daghen van Joost van den Vondel tot en met het jazzy Have yourself a merry little Christmas, het speelse Pat a pan en het pompeuze Still a Bach Christmas. Ook klassiekers als een Avé Ma ria van Schubert, tedere liedjes als het Engelse I sing of the maiden, het Franse Je sais Vierge Marie en Klein lied in de kerstnacht ontbre ken niet. Er zijn verder her kenbare melodieën in The Wonderous Story voor sopraan, alt en dwarsfluit, Heieen Bout speelt het be kende Rondo Russo van Sa- verio Mercadante en het luchtige Rudolf, the rednose rendeer op dwarsfluit. Aan vang: 14.30 uur. Entree 8 euro. Reserveren is wenselijk en kan via 0113-351317 of kerkje@ellesdiek.nl. MELISKERKE - Violiste Marieke Brokamp en Corien Visscher (piano en altblokfluit) brengen tweede Kerstdag het Candlelight Kerstconcert in World of Silk in Meliskerke. Ook is er een Meet en Greet met exposante Simonne de Visscher en is er een exposi tie van onder meer zilveren, gouden en glazen sieraden. Aan vang: 14.00 uur. Meer info: 0118-593305 of www.worldofsilk.nl. Reserveren gewenst restaurant KERST a LA CARTE vanaf 18.00 uur 3-gangen 47,50 p.p. 4-gangen 52,50 p.p. www.restaurantwaterfront.nl Boulevard - Vlissingen 0118 - 41 55 55 Pedro en Arlette Ventevogel Mijnheer Prikkebeen Jeugdvoorstelling 7+, Stads schouwburg Middelburg, 14.00 uur Het Middelburgs Muziekkorps Kerstconcert, Historische Kerk Oost-Souburg, 20.00 uur Eindejaarsconcert Daamen Pianoconcert, Historische kerk Oost-Souburg, 20.00 uur CopyCat Coverband, Café Popeye Vliss ingen, 23.00 uur Expositie, Galerie en Ten toonstellingen Theatercafé Het Arsenaal Vlissingen, fotoschilderijen Cor Schuilwerve, Barok als inspira tie MIDDELBURG - Tijdens Kerst nacht donderdag 24 december presenteert De Spot in Middel burg het evenement Audio Au topsy van 21.00 tot in de late Kerstnachterlijke uurtjes. Audio Autopsy is een concept van Ka- leidolicious en het dj collectief ChampagNoise. Na het eerste succes van afgelopen zomer, en een Audio Autopsy party in Ber lijn, is het deze keer de beurt aan het Middelburgse podium en wel op Kerstavond. Hoofdact is dj en producer Brian Son- nleitner uit Wisconsin, USA, die een live technoshow neerzet. Sonnleitner beter bekend als Dreek Sol, heeft zijn sporen ruimschoots verdiend in de technoscene, waar hij al meer dan tien jaar actief is. Hij werkte onder meer met Dakota Veer, Ignitian Technician en Elton D en is onlangs getekend door het legendarische acid label Com munique waar 25 december zijn nieuwe EP wordt gerele- ased onder de titel Frequency Control Unit. De avond wordt verder opgevuld door de Zeeuwse djs, Rocstar, Bleep- head, Mominglory en female djs Noisy en Goldiva. Deze djs zijn al jaren bezig en organise ren feesten van Ibiza tot Berlijn. Visuals worden verzorgd door VJ Dajo bekend van Vleez Noch Viz. Aanvang 21.00 uur. www.despotmiddelburg.nl. Trio van gerookte vissoorten of Struisvogelcarpaccio met truffeldressing Bizonbiefstuk met calvadossaus of Wilde-zalmfilet met garnalensaus IJstrio Ook kunt u tijdens de kerstdagen bij ons van de kaart eten. www. detamboer. info Plein 1940 nr.B Middelburg Tel. 01 18 - 6121 17 Bij deze restaurants bent u van harte welkom. (Wel tijdig reserveren!)

de Faam | 2009 | | pagina 45