SNS# eek Kiezen voor een toekomst met SNS Bank Waag jij de sprong? Zoek je de vrijheid van zelfstandig ondernemen, maar tuil je er niet alleen voor staan Waag dan de sprong naar een nieuwe toekomst! Bank De Marine helpt de Kinderboerderij ZELFSTANDIG WERKEND KOK SCHOONMAAKMEDEWERKSTER Medewerker keuken en bediening TERRA MARIS Gevraagd: jonge, enthousiaste, gemotiveerde, en in bezit van een SHV-diploma zijnde voor in de ochtenduren. Franchisenemers m/v Kerstconcert Qfootkgpr.Jeeland DVD Zeeland zingt Kerkdienst voor gehandicapten Kerstherberg voor eenzamen Het museum voor natuur en landschap Terra Maris, gelegen in het prachtige natuurgebied De Manteling tussen Oostkapelle en Domburg, is voor haar museumcafé op zoek naar een voor 10 uur per week gemiddeld voor de periode januari t/m 31 oktober 2010. In de maanden januari t/m april is het museumcafé alleen in het weekend geopend en in de periode mei t/m oktober dagelijks. Er wordt gewerkt in een klein team, waarin de medewerker mede zorgt draagt voor: - het zelfstandig bereiden van kleine gerechten - het serveren van dranken en kleine gerechten - het onderhouden van de keuken en het museumcafé De CAO-horeca en een vergoedingsregeling voor woon-werkverkeer zijn van toepassing. Bereidheid tot werken in het weekend en tijdens de vakantieperiode is een vereiste. Werkervaring in bediening en keuken is een pre. De werktijden liggen in de periode januari t/m april tussen 8.30 en 18.00 uur. Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen, richten aan Terra Maris, t.a.v. dhr. M.A. Hemminga, Duinvlietweg 6, 4356 ND Oostkapelle of per e-mail: info@terramaris.nl Telefoon 0118 - 582620 Wil je meer weten of solliciteren, neem dan gerust contact op met Remy Ista, tel. 06-29139674 of remy_ista@hogmail.com Stap in het nieuwe franchiseconcept van SNS Bank: een internetbank met een breed assortiment inclusief hypo theken van andere aanbie ders zoals AEGON, Delta Lloyd en WestlandUtrecht, aangevuld met hoogwaardig advies over hypo theken en pensioen/levenproducten. De ideale combinatie van het gemak van een sterk merk met een vast winkelconcept en alle ruimte voor jouw ondernemersgeest. We zoeken ambitieuze ondernemers die kansen zien en ze ook durven te pakken. Als franchisenemer run je jouw eigen financiële winkel en bepaal je zelf je inkomen: je bent zelf verantwoordelijk voor je personeel, de resultaten en de klanttevredenheid. Heb jij meerdere jaren ervaring in de financiële dienstverlening? Bijvoorbeeld als succesvolle financieel planner, hypo theekadviseur, zelfstandig tussenpersoon of pensioen adviseur. En ben je een echte netwerker? Dan zijn we op zoek naar jou. Wil je meer weten over onze succesformule? Kijk voor meer informatie en aanmelding op snsbank.nl/franchise. Acquisitie naar aanleiding uan deze aduertentie wordt niet op prijs gesteld. Woensdag 16 december 2009 - Pagina 58 MIDDELBURG - De mannen van de Marine helpen van 15 tot en met 17 december Kinder boerderij de Klepperhoeve in Middelburg. De bemanning van de mijnenveger Hr Ms Middel burg heeft dit jaar de Kinderboerderij gekozen als goede doel. Het is een hele nieuwe beman ning onder een nieuwe Commandant en elk jaar kiezen zij samen een goed doel om te steu nen. Ze doen dit door tijdens de reis met de be manning te sparen enjdopr.alsjiet kan ook zelf de handen uit de mdtjken te stejgn. Nu is Ji ét erg leuk als zij een afgerond project kunnen re aliseren en er is in wedergekomen voor een nieuw buitenverblijf voor clè knuffeTkoniffïj&rLen het herstellen van dë-bestratjflg. MIDDELBURG - Iljj» Grootk»or~Zeeland geeft ook dit jaar weer een sfeeirofkerstcdhcert in de Nieuwe Kerk in Middelburg. -Deze keer op;wij dag 18 december. Vele bekende kerstmelodieën en prachtige Christmas Carols zullen gezongen worden door enthousiaste zangers en zangeres sen uit de gehele regio. Op het programma staan o.a. prachtige kerstliederen en koorwer ken uit de Messiah van Handel, maar ook het kerstlied The Holy City zal niet ontbreken. Aan vang is om 20.00 uur en kaarten zijn te koop bij de Tourist Shop Middelburg of voor aanvang van het concert bij de kerk. VLISSINGEN - Afgelopen jaar is er een prachti ge meezing DVD ontwikkeld door Zeelandnet en Stichting Werkt voor Ouderen. Met de kara oke DVD Zeeland Zingt kunnen mensen samen bekende liedjes zingen en daarbij beelden van Zeeland op het televisiescherm voorbij zien ko men. Er staan met name Zeeuwse liedjes of lied jes over Zeeland op staan. De DVD is voor 5,00 euro te koop op de volgende plaatsen in Vlissin- gen: Supermarkt Ter Reede aan de Vredehof laan 370, winkel Scheldehof aan het Stadhuis plein 22 en Grand Café de Schutterij op de hoek Schutterijstraat en Spuistraat in Vlissingen. MIDDELBURG - Het Kerstfeest wordt op eerste kerstdag 25 december in de Morgenster Kerk in Middelburg weer gevierd met een speciale kerk dienst voor en met mensen met een verstande lijke handicap of functiebeperking. Muzikale medewerking wordt verleend door de Chr. Brasband uit Middelburg. De dienst begint om 14.30 uur en ook mensen zonder handicap of beperking zijn welkom. VLISSINGEN - Voor mensen die alleen zijn met de Kerst en deze dagen liever in het gezelschap van anderen doorbrengen houdt Stichting Pal ladium de Kerstherberg. Op 25 december is het van 12.00 tot 22.00 uur in wijkcentrum Het Bol werk aan de Lindeijerlaan 8 in Vlissingen en op 26 december van 12.00 tot 19.00 uur in zorgcen trum De Zoute Viever aan de Dongestraat 1 in Oost-Souburg. Er is een Kerstbingo en er zijn gezellige spelletjes. Lunch en diner zijn inbegre pen. Aanmelden kan via 0118-420492. Deelna me kost 5,00 euro per persoon. De Faam is een uitgave van Wegener Huis-aan- huisMedia BV, behorende tot Wegener NV en verschijnt iedere woensdag huis-aan- huis in Arnemuiden, Middelburg, Nieuw en Sint Joosland, Aagtekerke, Bigge- kerke, Domburg, Gapinge, Grijpskerke, Koudekerke, Meliskerke, Oostkapelle, Serooskerke, Veere, Vrouwenpolder, Westkapelle, Zoutelande, Oost-Sou- burg, Ritthem, Vlissingen Oplage: 53.525 exemplaren Kantooradres Fruitlaan 4c, Goes T (0113) 27 40 14 F (0113) 27 40 10 E fabe@whm.wegener.nl Klachten bezorging (0900) 424 57 26, verspreidklachten@whm.wegener.nl Algemeen redactiechefw R. Spoor Eindredactie E. De Vriend-de Jong, (0113)27 40 24,(06) 51 53 14 06 red.faam@whm.wegener.nl Bladmanager R Karman, (0113) 27 40 90, (06) 54 26 71 16 Media-adviseur T. Dietvorst, (0113) 27 40 17, (06) 53 57 32 94 rdé weGeNeR Huis-aan-huisMedia L. Heikoop, (0113)27 40 13, (06) 20 54 14 55 M. van der Horst, (0113) 27 40 39, (06) 43 07 25 10 Sluitingstijd Advertenties: maandag 12:00 uur Commercieel regiodirecteur Ch. van den Oosterkamp Directie J.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur M.G.J. Jochemsen Druk Wegener NieuwsDruk Algemene voorwaarden www.wegenerhuisaanhuismedia.nl Deze fysieke uitgave wordt integraal op genomen m het digitale archief van www. deweekkrant.nl. Aangeboden kopij kan zowel worden geplaatst in onze gedrukte als digitale uitgaven. SfRwVtlwn

de Faam | 2009 | | pagina 78