r Jk. Ska met een ruig randje in De Piek Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu Reprise Scrooge Marley Geld tentoonstelling Iets te vieren? Wintertimeconcerten in Zeeland van Koor A58 voor Witte Huis KERSTMARKT Reserveer nu uw kerstbuffet De Faam Landelijke tour start in Zeeland Kerstconcert Luctor et Emergo 19 en 20 december 2009 van 13.00 tot 17.00 uur AMBACHTSCENTRUM Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All-in 19,50 p.p.* 3-gangenmenu, of koud/Warm buffet, of gourmetten dranken All-in €21,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes All-in €21,50 p.p.* Alle alWnprijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst C Tel. 0118-470962 J All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu m LOil theater Razzmatazz Oost-Sou burg, 21.00 uur Rrraaarrrr Coverband, Café Jerommeke Domburg, 21.30 uur The Bazzooka's Uptempo ska met VanKatoen •en The Palooka's, De Piek Vliss- ingen, 21.30 uur Zondag 20 december Dijkwelconcert Kerstlunchconcert door de Ruyterstadsingers, Historische kerk Oost-Souburg, 11.30 uur Sea Sound Singers A-capella en pianoconcert, Ter Reede Vlissingen, 14.30 uur Het Kleine Sparreboompje Poppenkasttheater Pops Vliss ingen, 14.30 uur Scrooge Marley Theatergroep Duinart, Spiegel- theater Middelburg, 15.00 uur Meezingdiner Café De Concurrent Vlissingen, 16.00 uur Eerste Liefde Door theaterwerkplaats Het Getij, Theaterproductiehuis Zeelandia Middelburg, 16.00 uur Rocksessions Coverband speelt bekende hits, Café 't Schuttershof Middel- burgf, 17.00 uur Maandag 21 december Voce Miste Mannen- en vrouwenkoor, Ter Reede Vlissingen, 19.30 uur Dinsdag 22 december lulya Lo'ko/ Erwin van Ligten Foyerconcert, Stadsschouw burg Middelburg, 15.00 uur Samengesteld Mannenkoor Kerstzang, Petrakerk Kapelle, 19.30 urn- Ons Boerengoed Zingt Kerstliederen in kleder dracht, Ter Reede Vlissingen, 19.30 uur Woensdag 23 december De Zilvermeeuwen Koor zingt kerstliederen, Ter Reede Vlissingen, 14.00 uur Scrooge Marley Door Theatergroep Arduin, Spiegeltheater Middelburg, 20.00 uur Copy-Cat Coverband, rock/pop, Café Po- peye Vlissingen, 23.00 uur Expositie, galeries tentoonstellingen De Drvkkery Middelburg Storyboardtekeningen, objec ten, schilderijen, gouaches en films Padma Middelburg Schilderijen, Annemieke van der Zouwen Gallery Maritime Middelburg Schilderijen Leendert van der Poel, Weerskanten van de Rijn De Veerse Poort Middelburg Abstract werk, beeldende kunst, Elvira Daéter Zeeuws Museum De verzameling van Hans War ren, kunst uit verre werelden Marie Tak van Poortvliet Domburg, ArtePiccolezza, kunstverkoop voor onder de kerstboom MIDDELBURG - Theatergroep Duinart uit Middelburg moest vorige winter menig theaterbe zoeker teleurstellen met een uitverkocht voorstelling Scrooge Marley. Daarom gaat de kerstmusical zaterdag 19 de cember in reprise in 't Spiegel theater in Middelburg. Het be roemde boek van Charles Dic kens wordt door meer dan der tig acteurs en actrices gebracht. Met zang, dans en spel brengen zij het 19e eeuwse Londen tot leven. Het verhaal gaat over de oude vrek Scrooge, die sinds de dood van zijn partner Marley nooit meer vrolijk geweest. Hij haat Kerst en alles wat er mee te maken heeft. Tot op een avond Marley's geest Scrooge komt vertellen dat hij bezoek gaat krijgen van drie geesten. Deze laten hem zijn hele leven, inclu sief verleden en toekomst zien. De hele kerstvakantie is de voorstelling te zien in het sfeer volle theater aan de J.V. Spren- gerlaan, nummer 6 in Middel burg. Door enkele rolwisselin gen en nieuwe regieaanwijzin gen is het stuk iets anders dan vorig jaar. Data: zaterdag 19 en woensdag 23 december en za terdag 2 januari om 20.00 uur. Zondag 20, zaterdag 26, zondag 27 december en zondag 3 janu ari om 15.00 uur. Bewerking en regie: Peter Adriaanse. Kos tuums: Lampert kostuumver- huur. Muziek: David Kantens en Jenny van Kampen. Chore ografie: Joke Provoost. Kaartverkoop: 0900-3300033 en www.theaterverkoopzeeland.nl MIDDELBURG - Koor A58 sluit haar l&jarige lustrum af met een serie Wintertime concerten. Het gezelschap is woensdag 16 december te zien in Luctor et Emergo in Rilland, zaterdag 19 decem ber in de Zeeuwse Concert zaal in Middelburg en zondag 20 december in De Klooster hof in Hoogerheide. Onder lei ding van dirigent Rob van der Meulen en pianist Christian Blaha wordt een gevarieerd programma gebracht. Met voor de pauze bekend reper toire, zoals Blind for you van Di-rect en de Troubadour van Lenny Kuhr. Na de pauze be vat de setlist kerstrepertoire dat door Van der Meule en Blaha speciaal voor deze ge legenheid is geschreven. Zo zingt het koor vertolkingen van het Avé Maria van Bey- oncé, Last Christmas van Ge orge Michael, een Zweeds volksliedje en het vrolijke Happy New Year van ABBA. Naast de pianobegeleiding wordt het koor muzikaal be geleidt door een combo. Dit jaar heeft koor A58 onder meer opgetreden in Disney land Parijs, de la Madeleine kerk, Jardin de Luxembourg en bij de Sacre Coeur. Aan vang: 20.00 uur. Kaartver koop: www.koora58.nl of aan de zaal. VLISSINGEN - The Bazzookas staat zaterdag 19 december in De Piek in Vlissingen. De groep is een combinatie van explosie ve uptempo ska van The Pa- lookas en Bazz VanKatoen als vlammende frontman. The Pa- lookas hebben de beste VanKa toen nummers tot aanstekelijke skaversies omgebouwd: opzwe pende teksten nu ondersteund door opruiende ritmes. Afzon derlijk keerden VanKatoen en The Palookas al menig festival op zijn kop, maar nu ze hun krachten gaan bundelen is het naar eigen zeggen nergens meer veilig. Het doel van de mannen is het publiek onder steboven, binnenste buiten en VLISSINGEN - Kunstenaars Ronald Mullié en Carla Dallinga hebben rond het thema Chocola de een installatie gebouwd met meer dan veertig werken die beschikbaar werden gesteld voor een veiling die samenhing met het failliet gaan van de Chocoladefabriek. De tentoonstelling had tot doel: financiën. De Cultuurwerf/Beeldende Kunst Vlissingen hield een veiling die 6250,- opbracht. Hiervan is zeventig procent geschon ken aan het restaurantproject van het Witte Huis Vlissingen. ZOUTELANDE - Muziekvereniging Luctor et Emergo verzorgt zondag 20 december een optre den in de Catharinakerk in Zoutelande. Op het programma staan traditionele kerstliedjes die worden afgewisseld met moderne arrangemen ten. Het optreden begint om 19.30 uur en wordt verzorgd samen met het koor Exaudi uit Westka- pelle. De toegang is gratis. in het GOES sfeervol middenplein en bijzondere gasten met bessenwijn/jam, houten speelgoed, kerststukken e.a. onze ateliers in kerstsfeer zijn open (stadspark De Hollandsche Hoeve) Kattendijksedijk 27 4463 AL Goes Tel. 0113-214102 www.ambachtscentrumaoes.nl toegang en parkeren gratis MIDDELBURG - De Zeeuwse popgroep Blof staat donderdag 14 en vrijdag 15 januari in de Stadsschouwburg Middelburg met het theaterconcert 10 jaar in Theater, waarin alle grote hits de revue passeren. Het is de start van de landelijke theatertournee. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: 0900-3300033. FOTO: ESMEE BURGERSDUK. stuiterend van voor tot achter te krijgen. En het houdt pas op als iedereen loos is, want de enige bedoeling van de Bazzookas is Aanleggen, Richten en Vuur. Ie dereen bedelven onder een ex plosie van goede energie en een krater achter laten waar nog lang over gesproken zal wor den. "Moddervette Neders- kank" schreef Fret. "..kan niet normaal op mijn stoel zit ten... vernieuwend en verfris send" schrijft ook OOR. De af terparty wordt verzorgd door ska-DJ Mr.DID. Hij wil de laat ste Piekavond van het jaar af sluiten met een knaller van een ska-feest. Zaal open: 21.00 uur. www.depiek.nl. Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30 -23.00 uur soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten 1 3 soepen I 6 hoofdgerechten y 3 desserts Diverse kindermenu's leen 2e kerstdag 112.00-14.00 uur en van 18.00-20.00 i Inclusief alle standaard dranken. Kinderen t/m 11 jaar 50% korting per persoon Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 75