Garage Sjaak Sonke levert vijfde Suzuki Neon Networking Twee Opeis Movano voor Machine Service Luteijn Mevrouw Luong wint Honda Insight Nieuwe partner voor Saab en Alfa Romeo voor Zeeland IN BEDRIJF www.zeeuwsautojournaal.nl Met de laatste Suzuki Swift 1,3 TD beschikt Neon Networking uit Rilland-Bath over vijf Suzuki bedrijfswagens, vier Swifts en één SX4. Garage Sjaak Sonke Via verkoopadviseur Jaap Hol- lestelle van AutoTeam Goes en ZuidWest Lease heeft Machine Service Luteijn uit Heinkens- zand twee even stoere als praktische Opeis Movano als serviceauto aangeschaft. Op locatie 7X24 Autobedrijf Melse heeft per 1 januari 2010 de activiteiten voor Saab en Alfa Romeo in Goes verkocht aan de Automo- tions Groep. Met deze stap wordt Alfa Romeo weer her enigd met Fiat en Lancia bij Au to Mondo. Onlangs kreeg mevrouw Luong bij de kassa van Gamma een kraslot dat via internet moest worden ingevuld. De hoofdprijs was een Honda Insight... Woensdag 16 december 2009 - Pagina 15 Ik sprak met mevrouw Theuns, part ner van directeur Leo Gijssel van NEON Networking: "Ons bedrijf is een kennisleverancier op het gebied van netwerken en infrastructuur en al sinds 1999 partner voor installatie en onderhoud van Cisco netwerken. Het klinkt misschien gek, maar NE ON heeft geen eigen sales-afdeling en wij benaderen onze eindklanten niet rechtstreeks. De meeste van on ze klanten zijn collega IT-bedrijven. Deze partners maken gebruik van onze uitgebreide en specialistische ervaring op Cisco-gebied. Daardoor kunnen wij sneller en beter invulling geven aan aan de vragen van klanten en bieden op die manier een waar devolle aanvulling op hun dienstver lening. Uiteraard vraagt deze manier van werken een discrete aanpak. Dat is ons wel toevertrouwd, wij doen het al jaren op deze manier en we zijn gewend om met de pet van de partner op naar een klant te gaan." Op mijn vraag waarom NEON Net working voor Suzuki's van Garage Sjaak Sonke heeft gekozen, ant woordde mevrouw Theunis resoluut: "We hebben in Sjaak Sonke een prettige en betrouwbare partner ge vonden en we doen sinds vier jaar bijzonder prettig zaken met hem. We rijden zo'n 25.000 kilometer per jaar om onze klanten in Zuid-West Ne derland, maar ook in België en Duitsland te bedienen." "Dat hoor je niet meer vaak, het woord 'Garage', maar ik vind het wel vertrouwd klinken!" Aan het woord is directeur Sjaak Sonke die opgroei de in het garagebedrijf van zijn vader Citroëndeaïer in Cadzand en later in Terneuzen). "Ik leerde het vak echter op de Ambachtsschool in Goes van de heren Knijff en Rottier. Daarna ging ik naar de MTS in Vlis- singen voor werktuigbouw en in Rotterdam voor autotechniek. Ik liep stage bij Auto Adria en in de bedrijfswagenwerkplaats van Van Oeveren. In 1981 startte ik een repa ratiewerkplaats hier in Kapelle en ik werd in 1983 Suzukidealer. Inmid dels na 26 jaar tellen we bijna 1000 klanten en daar zijn we geweldig trots op! Samen met mijn vrouw Marina en vier monteurs vertegen woordigen we een geweldig merk. We zijn echt verwend met Suzuki, want alles klopt altijd, of het nu om de facturatie gaat, de nachtleverin gen en wat dacht je van de betrouw baarheid?" Inderdaad neemt Garage Sjaak Son ke aan de Biezelingsestraat 50 in Ka pelle een prominente plaats in: ruim opgezet met frisse witte en rode kleuren, met een benzinepomp voor de deur, een grote showroom waar zelfs de occasions keurig gepoetst staan'opgesteld, een wasserette, het kantoor en een forse werkplaats. Met de Alto. De Splash, de Swift, de Jimmy, de SX4 en de Vitara/Grand Vitara is Suzuki in vele klassen goed vertegenwoordigd. Machine Service Luteijn (MSL) is een jong en dynamisch bedrijf dat in 2001 is opgericht in Nieuwdorp. Vader Hans en zoon Ivo zijn de drij vende krachten achter MSL dat zich inmiddels aan de Noordlandseweg 3A in het Zuidbevelandse Heinkens- zand bevindt. Het bedrijf is actief op het gebied van onderhouden en repareren van alle merken vorkheftrucks en grond- verzetmachines. Deze service kan zowel op locatie als in het bedrijfs pand worden verleend. Op locatie maakt men gebruik van de nieuwe Movano's die worden be stuurd door VCA gecertificeerde monteurs. Ook kan men bij MSL terecht voor een veiligheidskeuring van vorkhef trucks volgens de VeBIT, evenals voor de certificatie van hydrauliek- slangen. Wat dit laatste onderwerp betreft heeft MSL een 24 uurservice gedu rende zeven dagen per week als het gaat om de vervanging van hydrau- liekslangen op locatie. Dit gebeurt in samenwerking mat HEBU Plus BV in Vlissinggn. MSL heeft met zijn spreekwoordelij ke service en kwaliteit inmiddels een goede naam verworven in Zuid-West Nederland en zelfs ook al in het aan sluitende deel van België! voortgezet zullen worden. In Auto Mondo is de perfecte partner gevon den! Immers: Auto Mondo is een doorontwikkeling van Auto Dagevos die in de oude situatie ook Alfa Ro- meodealer was. Bovendien vertegen woordigt Auto Mondo al jaren in Roosendaal het Milanese merk. In Zeeland is Auto Mondo met drie ves tigingen voor Fiat, Lancia en Alfa Romeo vertegenwoordigd: in Goes, Terneuzen en Vlissingen. Ook met Saab is Auto Mondo be kend, want twee jaar geleden werd Saab in Roosendaal aan Auto Mondo gekoppeld. Het bedrijf is vanaf 1 ja nuari 2010 officieel Zeelanddealer voor Fiat, Lancia, Alfa Romeo en Saab. De merken zullen in de eerste week van het nieuwe jaar in het hui dige pand van Melse herenigd wor den. Auto Mondo verhuist dan van de Pearyweg naar het pand aan de Amundsenweg 35. Alle vertrouwde gezichten van Autobedrijf Melse tre den dan in dienst bij Auto Mondo en samen zullen zij zich onverminderd voor alle klanten blijven inzetten. De medewerkers van Autobedrijf Melse in Goes hebben met heel veel plezier en enthousiasme tien jaar lang het dealerschap uitgevoerd voor Saab en drie jaar voor Alfa Romeo. Door allerlei wisselingen bij de be treffende merkimporteurs - Alfa Ro meo heeft inmiddels weer dezelfde importeur als Fiat en Lancia - plus een vernieuwde zienswijze, is echter besloten de activiteiten van Saab en Alfa Romeo te verkopen aan de Au- tomotions Groep. Autobedrijf Melse blijft overigens zelfstandig dealer van de merken Kia en Seat in Vlissingen. De Automotions Groep is de moe dermaatschappij van Auto Mondo, onder welke naam de activiteiten Verkoopadviseur Alex Reuter maakte een offerte die thuis werd bespro ken. Enige tijd later werd mevrouw Luong echter gebeld door een mede werker van Gamma met de medede ling dat zij een heuse Honda Insight Elegance had gewonnen! Op zaterdag 28 november jl. kreeg zij de sleutels van de prachtige zil vergrijze Honda Insight uit handen van Alex Reuter! Het zal je maar gebeuren... Dankzij de reclame van Honda bij Gamma, werd haar aandacht getrok ken door de hybrideauto van Honda, de Insight. Ze bezocht de vestiging van Honda Goes en raakte onder de indruk van de auto.

de Faam | 2009 | | pagina 45