Walcheren Prijs voor Kankerbestrijding weekend Goed hypotheekadvies Met liefde voor het vak PsyQ opent deuren Uit het Zakenhart van... dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 9 december 2009 - Pagina 36 Winterproeverij bij 't Hof Welgelegen GlowGolf black light minigolf opent Roompot neemt Hogenboom over ARNEMUIDEN - Hypothee- kAdvies Midden Zeeland (HAMZ) in Arnemuiden breekt met de oude provisie structuur en geeft echt onaf hankelijk hypotheekadvies. HAMZ ziet af van alle provi sies. Het eerste gesprek is gratis. Voor een volgend ge sprek krijgen klanten een nota voor de geleverde dien sten. Een uitgebreid hypo theekadviesrapport maken kost bijvoorbeeld 500 euro en alle papieren rompslomp verzorgen 1.500 euro 0.15 procent administratiekos ten. Deze kosten mogen meegefinancierd worden en zijn fiscaal aftrekbaar. Meer info: www.hamz.nl of 06-53723943. Lucia Rein Meyer van In de Bolle Baaf. foto: leon janssens MIDDELBURG - Antiek en curiosawinkel In De Bolle Baaf in Middelburg open den in 1974 en viert nu het 35-jarig bestaan. "Altijd met liefde voor het vak", al dus eigenaren Lucia en Rein Meyer. In die tijd doorliepen zij veel aspecten van kunst en antiek. Van smeedijzer en eikenhout tot de huidige elementen van sieraden, modernere vormgeving in glas- en aar dewerk, schilderijen en na tuurlijk maritieme zaken. In de kelder van het pand is het 'vooronder' vol scheep vaartzaken te vinden. Open vanaf 11.00 uur en op af spraak. Turfkaai 23, tele foon 0118-626413 Hiddink opent VEX door dennis rosbergen VLISSINGEN - Café Va- nuus houdt in samenwer king met Café 2xBellen! een kankerbestrijding- weekend op zaterdag 19 en zondag 20 december in Vlissingen. Op de hoek van de Walstraat en de Nieuwstraat zijn veel ac tiviteiten. Zo is op zaterdag, van 13.00 tot 17.00 uur, een snuffelmarkt in de Walstraat 8. En 's avonds is van 21.30 tot 1.00 uur livemuziek in beide cafés. Entree kost 2 euro. Op zondag staat er van 13.00 tot 17.00 uur een snuffelmarkt en is er een veiling, beide in de Walstraat 8. Ook is er ponyrij- Organisatoren Hélène Groenendijk, Robert Brunke en Pim Keerssemeeckers. den voor kinderen, glühwein, erwtensoep, chocomel en een broodje braadworst. De op brengsten van het hele week end komen ten goede aan KWF kankerbestrijding. Meer informatie is verkrijgbaar via www.vanuus.nl. eenParks de grootste Ne derlandse vakantieaanbie der. MIDDELBURG - Er zijn vele soorten vergeten groenten die vooral in de winter goed gegeten kunnen worden. Ie dereen kan deze groenten zoals winterpostelein, pasti- naak, suikerbrood en gele bietjes op zaterdag 12 de cember de hele dag bekij- .ken en proeven bij het bio logische groenteteeltbedrijf 't Hof Welgelegen aan de Noordweg in Middelburg. Ook zijn de producten te koop en is er een demon stratie over het zelf kweken van paddenstoelen. VLISSINGEN - Anita en Sa bine Geljon van Atina Deli catessen aan de Nieuwen- dijk 42 in Vlissingen heb ben afgelopen week het cer tificaat voor de betere food- en specialiteitenwinkel ont vangen. Atina Delicatessen behoort nu tot de beste drie van Zeeland. Ze zijn onverwachts door een on afhankelijke jury beoordeeld. De delicatessenzaak voldoet aan 120 kwaliteitseisen en nor men. "We zijn heel erg trots op het certificaat, want we bestaan nog maar anderhalf jaar", ver telt Anita. Bij Atina Delicatessen wordt alles verkocht voor een foto: p.r. MIDDELBURG - Guus Hiddink opent op 17 de cember Voetbal Experien ce (VEX) in Middelburg. Ook cabaretier Freek de longe is gestrikt.Hiddink is wellicht Nederlands suc cesvolste coach. Hij haalde onder meer successen met PSV en het Nederlands elf tal. Ook gooide hij hoge ogen op belangrijke toer nooien als coach van Zuid- Korea, Australië en Rus land. Van dat laatste land is hij nu nog steeds bonds coach. Thema-attractie Voetbal Experience is een natio nale thema-attractie Tond voet bal. De initiatiefnemers mikken op 200.000 bezoekers per jaar uit binnen- en buitenland. Van af 18 december is de attractie open voor het publiek, zeven dagen per week van 10.00 tot 19.00 uur. Hall of Fame In de Hall of Fame hangen de portretten van voetballers die ooit in oranje hebben gespeeld. Enkele van die befaamde spe lers zijn ook tijdens de opening van Voetbal Experience te zien. Hoewel de officiële opening en het feest voor genodigden zijn, hoopt Van Rijswijk wel dat heel wat Zeeuwen 17 december naar het ZEP-terrein in Middelburg komen. "Het is een uitgelezen kans voor iedereen om beroem de voetballers en trainers te zien. Het zou geweldig zijn dat rond de rode loper met al die voetbalgrootheden veel publiek staat." Anita en Sabine laten trots hun certificaat zien. gezellig avondje thuis. Er is een vleeswaren, wijn en tapas. Meer ruime sortering bonbons, no- informatie via: 0118-417 998 of ten, kazen, buitenlandse kazen, www.atina.nl. MIDDELBURG - Op het vrij- etijdspark ZEP Middelburg opent GlowGolf op 9 de cember haar derde vesting. GlowGolf is een vernieu wende vorm van familie en tertainment waarbij het be kende minigolf verandert in een ware belevenis. De acht tien hole minigolf baan is geheel gedecoreerd in het thema Jungle Safari. Op de midgetgolfbaan staan le vensgrote olifanten, tijgers, apen en andere jungle die ren. Het parcours wordt ver licht met fluorescerende black lights die het decor een adembenemende uit straling geven. Meer informatie via www.glowgolf.nl/middelburg. HAMZ gooit het roer om. De opening van Voetbal Expe rience is donderdag 17 decem ber om 11.00 uur. Daarna is van 13.00 tot 17.30 uur een sport- congres in de Abdij in Middel burg. Onder voorzitterschap van Mart Smeets discussiëren spelers uit het betaald voetbal en mensen uit de topsport over voetbalzaken in Nederland. Het is de eerste keer dat een sport- congres van dergelijk formaat in Zeeland is. Gasten zijn onder anderen Hans Nijland, direc teur van FC Groningen), Henk Kesler, directeur van de KNVB, Leo Beenhakker, Hans Kraay senior en Erica Terpstra. Voor dit congres zijn nog kaarten be schikbaar. Ze kosten 80 euro en zijn te bestellen via info@zeey- ou.nl of 06-53522724. Sven van Rijswijk, exploitant van Voetbal Experience (links) en Chris den Dekker, organisator van het sportcongres staan in de Hall of Fame. foto: dennis rusbergen KAMPERLAND - Roompot Vakanties uit Kamperland heeft Hogenboom Vakan tieparken overgenomen. Daarmee breidt Roompot het aanbod van vakantie parken uit met meer dan zestig parken. Deze liggen in onder andere Neder land, Duitsland en Frank rijk. Hogenboom blijft on der de eigen naam werken vanuit Uithoorn. Roompot verwacht dat de omzet vol gend jaar met ruim 50 mil joen euro stijgt. Het Kam- perlandse bedrijf is, na Center Pares en Landal Gr- Zorgmanager Casper Naber. foto: l£0n janssens GOES - PsyQ Goes, geestelij ke gezondheidszorg opende dinsdag 1 december, de deu ren. Zorgmanager Casper Naber: "Wij zijn vanuit CZ gevraagd om in Zeeland een vestiging te openen. Huisart sen kunnen patiënten door verwijzen met klachten als ADHD bij volwassenen, angststoornissen, depres sies, eetstoornissen en obesi- tas, persoonlijkheidsproble matiek, psychotrauma, rela tie en psyche, seksuologie en somatiek en psyche." Na een intakegesprek kan behande ling volgen. Zorgverzeke raars vergoeden. PsyQ Goes, 's-Heer Hendrikskinderen- dijk 107, 0113-224780 en www.psyq.nl.

de Faam | 2009 | | pagina 48