aan een sleutelbos 'M 1 .pelmakeukens.nl Nu ook in Goes: een snelle aanpa an de voordeligste KeuKenspecialistl linCHêrie 3 dagen lang Tax Free shoppen 19% korting mnm ax free dagen tax free dagen fax free dagi gen tax free dagen tax free dagen tax free da free dagen tax free dagen tax free dag* ee dagen tax free dagen fax free dagen fax free dagen tax free dagen tax free dagen ta) igen fax free dagen tax free dagen fax fre free dagen tax free dagen tqj^BKÉfiL9en f ree dagen tax free dagen t Ex-kater Teddy zoekt een leuk onderkomen dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Bij Lincherie Nieuwe Burg 20 te Middelburg op onze winkel voorraad korting geld niet voor ander artikelen en bonnen Vanaf donderdag 3 december tot en mef zaterdag 5 december. Marga ANGSTSTOORNISSEN DEPRESSIE SOMATIEK PSYCHE RELATIE PSYCHE PERSOONLIJKHEIDSPROBLEMATIEK SEKSUOLOGIE EET STOORNISSEN OBESITAS ADHD BU VOLWASSENEN PSYCHOTRAUMA Woensdag 2 december 2009 - Pagina 46 Blij met wie je bent? Dan kun je nu sleutelhangers laten maken met jouw eigen afbeelding! Na het stu ren van een duidelijke portretfoto gaat een team aan de slag om jouw eigen Minimee te maken. Het eindresultaat is wel een beetje bedoeld als grappig karikatuur. Kijk voor de details op Firebox.com. j spf www Dier in het vizier door karin ocké MIDDELBURG - "Een goe dendag allemaal. Ik ben Teddy, vier jaar oud en woon in het voormalige pension van het dieren asiel. Ik ben van het merk cyper. Als ik iemand leuk vind, ben ik erg aanhanke lijk. Ik hou ervan om op mijn ge makje te liggen en de zaken te bestuderen. Hier ben ik veel binnen, het buitenwerk doet me niet zoveel. De asielbaasjes vinden me erg lief. Ik hen ook, maar toch wil ik graag verkas sen naar een gezin zonder klei ne kinderen. Want voor die kleine mensjes ben ik bang! Waar ik ook bang voor was, was de camera. Op de foto gaan hoeft voor mij niet, maar ja, het is wel de bedoeling dat ieder een weet hoe ik eruit zie, dus vandaar dat ik het heb toegela ten. Schele kat Een collega van me, een lieve, schele kat, vond het helemaal geweldig wat hier gebeurde en was absoluut niet bang. Ze ging op haar achterpootjes staan, legde de voorpootjes op de knie van de vrouw met de camera en keek haar liefdevol met haar schele oogjes aan. Was wel aan doenlijk hoor. Tot ze haai- na gels uitzette, haha. Maar goed, mijn collega was al besproken en zij wist dat ze het asiel spoe dig zou verlaten. Ik wil ook graag besproken worden om het asiel te verlaten. Zalig in een écht huis wonen voor de rest van mijn leven. Teddy is een lieve en aanhankelijke kat op zoek naar een lief en aanhankelijk baasje. foto: karin ocké In ieder geval tot 21 december 2012. Volgens de Maya's is het dan gedaan met de wereld. Ik denk dat ik voor de zekerheid een ark bouw, net als in de film, en dan red ik alle dieren die dan nog in het asiel zitten! En mijn baasje natuurlijk! Vervolgens vaar ik dan heel de wereld rond op zoek naar een nieuwe plek om te leven. Een droge plek! Wie wil samen met mij het avontuur aan? Bel me even0118-613579....of kom gelijk langs aan de Oostperk- weg 9 in Middelburg. "Hoihoi, ik ben het, Marga. Ik stond laatst statig op de foto, omdat ik er in een an dere positie belachelijk uit zag. Er is heel veel voor mij gebeld! Maar helaas kan er maar één de winnaar zijn. Nou, eigenlijk twee, want ik ben ook een winnaar nu ik uit het asiel weg ben. En weet je, als mensen ko men kijken voor een kat of hond uit deze rubriek en hij of zij is al besproken of de kennismaking valt tegen, dan nemen ze vaak een an der dier mee. Dus zo komt er heel wat voort uit Dier in het Vizier. De groetjes!" Psychische problemen zijn de gewoonste zaak van de wereld. Behalve voor degenen die er last van hebben. Behalve dus -schrik niet- voor bijna een kwart van alle Nederlanders. Een goede, praktische en resultaatgerichte oplossing van die problemen zou dus eigenlijk net zo gewoon moeten zijn. En dat is het ook. Want er is een vernieuwende aanpak van psycho-medische klachten. PsyQ biedt gespecialiseerde behandelprogramma's voor de top-9 van psychische problemen. Flexibel en succesvol, laagdrempelig en snel. Na uw aanmelding starten we zo snel mogelijk met de behandeling. Gaat dat allemaal een beetje te snel? Doe dan eerst de zelftest op www.psyq.nl. Dan weet u na enkele minuten waar u aan toe bent. PsyQ Goes 's-Heer Hendrikskinderendijk 107, 4461 EA Goes Telefoonnummer 0113-224780 Aanmeld- en informatienummer 0900-2357797 (lokaal tarief)

de Faam | 2009 | | pagina 62