Gezellige show van Sinterklaas bij Arduin Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu Landlust Curieuze rammelpop Bets te vieren? Het Antwaarps Teater heeft een vrouwendief gezien 11 POM LAY m UITGAAN Reserveer nu uw kerstbuffet Reserveer nu dé Weekkrant De Faam Veerdonk December-menu Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All-in 19,50 p.p.* 3-gangenmenu, of koud/warm buffet, of gourmetten dranken All-in €21,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes All-in €21,50 p.p.* All-in, inclusief dranken Alle all-inprijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst l Tel. 0118-470962 J Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Stoltink, Café 't Schuttershof Middelburg, 17.00 uur Massive Live muziek, strandpaviljoen PantaRheiVlissingen, 17.00 uur Woensdag 9 december Alice in een wonderlijk land Familievoorstelling met live muziek, Stadsschouwburg Mid delburg, 14.00 uur Theatergroep ZEP Komisch^ voorstelling, Arse naaltheater Middelburg, 19.30 uur Doc Watson Special Bluessessie, Jazzcafé Desafina- do Middelburg, 21.00 uur Copycat Coverband, wekelijks in Café Popeye, Vlissingen, 23.00 uur VLISSINGEN - Er kan eind deze week weer op heel wat bandjes gehopt worden in De Piek in Vlissingen. Stuurbaard Bakke baard is donderdag 3 december op het Vlissingse podium terug te vinden met hun curieuze rammelpop zoals hun stijl ge noemd wordt. Met de toevoe ging van dj DNA (ex-Urban Dance Squad) is de sound van Stuurbaard Bakkebaard uitge breid met beats en scratches, maar de basis van gitaar, con trabas en drums rammelt beukt en zwiert gewoon door. "De muziek is lief, hard en dansbaar, maar nooit tegelijk. Calexico meets Zita Swoon, maar dan in de overduidelijke eigen Stuur baard Bakkebaard stijl, die moeilijk in hokjes te plaatsen is" schrijft FRET. De zaal gaat om Exposities, galerie en Tentoonstellingen Het Huis der Tekeningen Middelburg, Eri Onkenhout aquarellen en Nelleke Onken hout, beelden De Veerse Poort Middelburg Selectie abstract werk van Elvira Daeter GalleryMaritime Middelburg Schilderijen Leendert van der Pool, een reis over de Rijn De Drvkkery Middelburg o.a. Expositie Ben Seelt, foto drieluik Westerschelde Out en About Schilderijen en gouaches van Koen Vermeide, Streetgallerie CSW Churchillaan Middelburg, De Drvkkery en CBK Kunstuus Heinkenszand Jubileumexpositie 20 jaar Kun stuus met werken van 20 kun stenaars Hof van Buren Middelburg Schilderijen Adriaan Krijger, ge specialiseerd in portret en mo deltekenen De Willem3 Vlissingen Tentoonstelling Stormlicht, (neon)sculpturen, schilderijen, keramiek en veel meer De Osseberg Grijpskerke Expositie Materialen in Beeld, van textiel tot steen SCEZ Middelburg Bodemvondsten en portretten oud strijders, Groenmarkt 13 Ter Reede Vlissingen Keramiek Anneke Berings, met de natuur als inspiratiebron Galerie-T Middelburg December expositie met onder meer Ada Breedveld De Vleeshal Middelburg The Object Lessons, Marie Lund en Nina Beier De Glazenkast Middelburg Overzichtsexpositie Marie- Louise Fijneman, mixed media De Vier Gemeten Middelburg Expositie illustraties Wim Hof man en vrij werk en porseleinen Leen Quist De Cleene Houttuyn Middelburg, t/m 6 december, schilderijen Jan van Opheusden Zeeuws Museum Middelburg Tentoonstelling KABK refoun- ded, i.s.m. Koninklijke Acade mie voor beeldende kunsten Den-Haag IK Eiland Oost-Souburg Expositie Maartje Korstanje, bronzen beelden 20.00 uur open. De jonge muzi kanten van DeWolff, meerdere keren te zien geweest bij De We reld Draait Door, staan zaterdag 5 december in De Piek. Dit drie koppige rockmonster brengt gewapend met een schreeu wend Hammondorgel, een vet, krijsende gitaar, denderende drums en een soulvolle stem het publiek mee terug naar de jaren '60 en '70, toen bands als Led Zeppelin, Cream, Pink Floyd en Deep Purple hun hoogtijdagen vierden. Sinds het debuutalbum eind oktober uit kwam speelt DeWolff alle grote zalen in Nederland plat met een flinke pot rauwe, psychedeli sche sixtiesbluesrock. Zaal open: 21.00 uur. Voor meer in formatie en supportacts zie www.depiek.nl. HEINKENSZAND - Het Echt Antwaarps Teater staat don derdag 10 december met de toneelvoorstelling De Vrou wendief in De Stenge in Hein kenszand. Het gezelschap, dat al ruim 20 jaar bestaat, heeft haar eigen theatertje in Antwerpen, waar ze het hele jaar door producties spelen. Enkele keren per jaar toert de groep langs andere theaters. Het Antwerps dia lect geeft een extra komisch accent en het is goed te vol gen. In De Vrouwendief gaat het over de broers Michael en Walter die uit totaal ver schillende houtsoorten ge sneden lijken. Michael is de vlotte kerel, de grote mond, een showman en erg succes vol bij de vrouwen. Walter is bescheiden, tactvol maar is ook een problemenmaker ook al zijn die er niet. Hij neemt het leven eerder langs de moeilijke kant in tegen stelling tot zijn broer die nooit moeilijke kanten ont moet. Hoe dan ook de twee zijn niet alleen broers maar ook de beste vrienden. Tot het onvermijdelijke gebeurt: Walter wordt verliefd op de vriendin van zijn broer. Een spetterend blijspel. Aanvang: 20.00 uur. Kaarten: 0113- 238321 en www.culturele- raadborsele.nl. Chinees-Indisch SPECIALITEITEN restaurant Kleine Markt 13-15 Vlissingen Tel. 0118-413025 Bestaande uit: Babi pangang, tjap tjoi, gebakken bananen en saté 2 personen (afhalen) 18,50 Verder gratis keuze uit één van de volgende gerechten: Foe Yong Hai Koe Loe Yoek Kip met ananas Kip-kerrie Varkenshaas met champignons Varkenshaas met sambalsaus Faa Daa Yoek En keuze uit nasi, bami of witte rijst Bij besteding vanaf 15,00 krijgt u een portie mini-loempia's t.w.v. 3,30 GRATIS Elke dinsdag gesloten. KRABBENDIJKE - Cabaretier Mark van de Veerdonk staat zater dag 12 december met zijn solovoorstelling Ranjaneurose in De Meiboom in Krabbendijke. De in Brabant wereldberoemde Van de Veerdonk staat op de planken om de mensen een scheur in de broek te laten lachen, zoals hij zelf zegt. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: 0113-551552. foto: cathrien van de veerdonk. MIDDELBURG - Onder de titel De Ontdekpiet en de Sinterma chine speelt Theatergroep Duinart zaterdag 5 december de laatste voorstelling van deze gezellige Sinterklaasshow in 't Spiegeltheater in Middelburg. Een wervelende voorstelling met leuke liedjes rond de Sint en zijn knechten. Als Sinter klaas jarig is, krijgt de goedhei ligman van zijn Pieten altijd een speciaal cadeau. Dit jaar heeft Ontdekpiet een fantas tisch idee voor een cadeau voor de Sint. Hij heeft een machine bedacht, waardoor het boek van Sinterklaas niet meer no dig is. De machine onthoudt alles wat in het boek stond, maar daarvoor moet het boek één keer de machine in om alle gegevens van het boek over te nemen. Maar dan gaat het he lemaal mis en raken de pieten alle informatie van het grote boek kwijt. Krijgen de pieten dit op tijd opgelostzonder dat de Sint erachter komt? Tekst en regie: Marcel van As. Eindregie: Peter Adriaanse. Spelers: Arjan, Özkan, Hans, Hannah, Jac queline, Angela, Robin, Fleur, Monica, Leo, Willem, Natasja, Laurentia, Jerry, Marijke, An- ne-Fleur, Herman, Tamara, Jurgen, Sipke, Anke. Aanvang: 15.00 uur. Kaartverkoop: 0900-3300033 en www.theaterverkoopzeeland.nl. restaurant partycentrum Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30 -23.00 uur soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten i 3 soepen I 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's leen 2e kerstdag van 12.00-14.00 uur en van 18.00-20.00 i Inclusief alle standaard dranken. Kinderen t/m 11 jaar 50% korting per persoon Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 61