WITLOF li KIWI'S SINAASAPPELS fi® kAMZ... HAMZ... NieuwNieuw GERARD M Jet. 't roen tescfiu urtje t Cjroentesckuurtje de Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Praktijk voor Chinese geneeskunde Hans Visser Moens POE UW VOORDEEL Middelburg 0118-626919 www.gerardbouwense.nl onbetwist uw saladespecialist Bij ons de grootse De allerbeste PERS Woensdag 2 december 2009 - Pagina 5 Caviar op het strand DOOR TARA DE VRIEND VLISSINGEN - De eerste op names in Vlissingen voor de film Oh no, it's a Woman in Vlissingen zitten er op. Er werden vorige week opna men gemaakt op de boule vard Evertsen, op het strand en in strandpaviljoen Panta Rhei. De film is in de herfst van 2010 te zien in de bio scoop. De opnamen voor de film be gonnen op 3 november. Het 29 koppende tellende team en de acteurs zijn sinds begin vorige week in Hotel Westduin neer gestreken. Zij maken filmopna men in Vlissingen, Domburg, Berchem en Antwerpen. "Zeeu wen die nog iets van de opna men willen zien kunnen tot 18 december gaan kijken in Ant werpen", vertelt co-producer Danielle Raaphorst. Er zitten voornamelijk Belgi sche figuranten in de film. Mee werken aan een bioscoopfilm is niet alleen maar leuk en span nend, maar betekent veel wachten voor de acteurs en fi guranten. Vanaf het terras zijn de opnamen in Panta Rhei moeilijk te volgen voor passan ten en verslaggevers. Michelle (Marie Vinck) en Matthias (Ke vin Janssens) nemen vandaag scene 75, 76 en 78 op. Oh no, it's a Woman is een nieuw geplande bioscoopfilm van het productiehuis Caviar Films. De regisseur is Hilde Van Mieghem, die bekend is van films als De kus en Dennis van Rita. De nieuwe film gaat over de eigenwijze, veertienjarige Eva die de kijkers, gedurende vier seizoenen, een speelse blik gunt op de muizenissen en amoureuze lotgevallen van zichzelf, haar zus, moeder en tante. Een romantische kome die over een herkenbare, maar chaotisch grappige familie, over vrouwen en mannen, moeders en dochters, trouw en ontrouw, en over hoe een ver pletterende kus in de regen je leven kan veranderen. Voor de hoofdpersonages koos Hilde Van Mieghem voor een cast met onder andere Veerle Dob- belaere, Wine Dierickx, Marie Vinck en nieuwkomer Aline Vanhulle. Hun mannelijke te genspelers worden vertolkt door Koen De Bouw, Huub Sta pel, Koen De Graeve, Kevin Janssens, Jan Decleir, Marc Van Eeghem en Mathijs Schepers. Het scenario is geschreven door Hilde Van Mieghem en Bert Scholiers. Acupunctuur Kruidentherapie Electro-acupunctuur (MORA) Wij behandelen: pijnklachten; menstruatieproblemen; rugklachten; psychische klachten; moeheid; allergieën; hooi koorts; maag- en darmproblemen; etc. Voor afspraken: Dinsdag, woensdag, donderdag van 9 -17 uur en vrijdag. Amstelstraat 49, Oost-Souburg, tel. 0118-490084 www.praktijkvisser.nl Vergoeding via diverse zorgverzekeraars mogelijk. STOFFERING Relaxfauteuils: vele modellen in leer of stof Leder - elektrisch met opstap nu 950,- Draaifauteuil met hoogteverstelling nu 895,-. Bankstellen: zowel modem als klassiek bijv. 3-1-1 seniorenmodel stof 1.895,- 3-2-zits; leder/blauw £££627- 2.495,- Hoekbank; div. stoffen, strak model £J895,- 3-2-zits; kubusmodel leder 1.850,- Fauteuils: Loom met silkystof ^3957 295,- Smal model in diverse stoffen NU 375,- Oorfauteuil Old Saddle leder 1.450,- Tevens diverse aanbiedingen in eethoeken, wandmeubelen, boxsprings, matrassen etc. Zie ook onze website: www.moensstoffering.nl Molendijk 59 - Nieuw en Sint Joosland telefoon (0118) 60 12 33 Telefax (0118) 60 62 41 projecten - woninginrichting - meubelstoffeerderij verhuizingen en meubelopslag Voor een vitaminekuurtje ga je naar Onze aanbiedingen voor deze week Geldig van di. 1 t/m za. 5 december 2009 500 gram*" sappig en zoet Onze salades kunt u eten zonder dat de weegschaal het komt te weten!!! Oostkapelseweg 87 Serooskerke Tel. 0118-591459 www.groenteschuurtje.nl Hypotheekadvies Midden Zeeland Hypotheekadvies Midden Zeeland Transparantie zoals de Autoriteit Financiële Markten (AFM) bedoelt! Eindelijk is het zover! Het echt onafhankelijk hypotheekadvies doet zijn intrede. HypotheekAdvies Midden Zeeland breekt met de oude provisiestructuur. U kent het wel, al die advertenties met mooie beloften over onafhankelijk hypotheekadvies en vooral, dat dit gratis zou zijn. Inderdaad is het zo dat veel bemiddelaars bij meer dan één geldverstrekker de hypotheek kunnen onderbrengen, maar dat waarborgt nog niet de on afhankelijkheid. Die is namelijk ook afhankelijk van de wijze waarop de hypotheekbemid delaar voor zijn diensten wordt betaald. Tot nu toe liep die betaling via de geldverstrekker die de hypotheek levert. De bemiddelaar ontvangt, afhankelijk van het hypotheekproduct en bijgeleverde verzekeringsproducten, een provisie. Deze kan oplopen tot wel 3 a 3,5% van het hypotheekbedrag. Bij een hypo theekbedrag van 200.000,- is dit al gauw 6 a 7 duizend euro. Deze kosten zijn doorge rekend in uw hypotheeklasten. Daarom kan je het advies niet gratis noemen. HypotheekAdvies Midden Zeeland doet het revolutionair anders. Wij zien af van alle pro visies. In plaats daarvan krijgt u een nota voor de geleverde dienst(en). Tenslotte is het heel normaal, dat u voor verleende diensten moet betalen. Bij HypotheekAdvies Midden Zee land betaalt u voor het eerste gesprek niets. Hier wordt in een kort gesprek kennisgemaakt, beknopte informatie verstrekt over.de hoogte van uw hypotheekmogelijkheden en de glo bale maandlast die daar bij hoort. Verder wordt er afgesproken van welke dienst u gebruikt wilt maken. Het kan zijn dat u alleen een uitgebreid hypotheekadvies wenst dat uitgewerkt wordt in een uitgebreid hypotheekadviesrapport. Met dit rapport kunt u zelf de juiste geld verstrekker benaderen en uw hypotheek afsluiten. Hiervoor betaalt u slechts 500,-. Omdat de geldgever geen kosten kwijt is aan een bemiddelaar, kunt u bedingen dat er geen afsluitprovisie betaald hoeft te worden en de rente kan veelal ca. 0.2% lager (bij 10 jaar vast). U kunt ook kiezen om alle papieren rompslomp door HypotheekAdvies Midden Zeeland te laten verzorgen. In dat geval betaalt u 1.500,- 0.15% administratiekosten. Deze kos ten mogen meegefinancierd worden en zijn fiscaal aftrekbaar. Mocht u eerder al een adviesrapport van ons ontvangen hebben en betaald, dan worden die 500,- verrekend. In eerdergenoemd voorbeeld zullen de kosten dus in totaal 1.800,- zijn. Dat is een besparing van zo'n 4.500,-. Dit is veel geld! Op onze website www.hamz.nl vindt u de tarieven voor al onze diensten. Tevens kunt u via de site contact opnemen voor een afspraak. Mailen kan ook, via info@hamz.nl of bellen naar 06-53723943., Marie Vinck en Kevin Janssens tijdens een opname op de set van de film Oh no, it's a Woman FOTO TARA DE VRIEND

de Faam | 2009 | | pagina 5