VAN DE dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN GEMEENTE VEERE iiir K P1, Woensdag 2 december 2009 - Pagina 40 INFORMATIE OVERHEID GEMEENTI veIM E RECTIFICATIE In de Faam van 25 november 2009 staat onder de kop: AANVRAAG BOUWVERGUNNING Serooskerke - het vergroten van aanbouw en door trekken van het dak daar boven, (13-11) dit moet zijn: Serooskerke - het vergroten van aanbouw en doortrekken van het dak daar boven, Noordweg 3, (13-11) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken) PROCEDURE ONTHEFFINGVERLENING Biggekerke Wij zijn van plan om, met toepassing van artikel 3 lid 6 sub 1 c van de Wet ruimtelijke ordening, artikel 8 lid 3 sub I van het bestemmingsplan "Kom Biggekerke" en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het bepaalde in het bestemmingsplan en bouwvergunning te verlenen voor: - het bouwen van een woning aan Derrienk 23 Het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen van 2 t/m 15 december 2009 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelin ge zienswijze kunnen belanghebben den binnen de gestelde termijn con tact opnemen met Moniek van Vugt, tel. (0118) 555 342. Oostkapelle Wij zijn van plan om, met toepassing van artikel 3 lid 6 sub 1 c van de Wet ruimtelijke ordening, artikel 1 2 lid 3 sub d en artikel 12 lid 3 sub h van het bestemmingsplan "Kom Oostkapelle" en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het bepaalde in het bestemmingsplan en bouwvergunning te verlenen voor: lijk W - het bouwen van een berging/ hobbyruimte aan Molenweg 15 Het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen van 2 december 2009 t/m 13 janu ari 2010 ter inzage. Tijdens deze ter mijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen met Moniek van Vugt, tel. (0118) 555 342. Oostkapelle Wij zijn van plan om, met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimte- ijke ordening en artikel 40 van de 'oningwet, ontheffing van het bepaalde in het bestemmingsplan 'Duinweg' en bouwvergunning te ver lenen voor: - het vergroten van een woning aan Rozenlaan 19 Het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen van 2 december 2009 t/m 13 janua ri 2010 ter inzage. Tijdens deze ter mijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen met Moniek van Vugt, tel. (0118) 555 342. AANVRAAG BOUWVERGUNNING (bekendmaking op grond van artikel 41 Woningwet- tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Domburg - het vergroten van een zómerwoning Prinsepark'20,(l 8-11) - het wijzigen van een vergunning voor het oprichten van een apparte mentengebouw Schelpweg 24, (18-11) Koudekerke - het plaatsen van een kap op de garage Noordeinde 10,(19-1 1) - net plaatsen van een carport Duinstraat 8,(1 8-11) Oostkapelle - het plaatsen van 2 dakkapellen en vervangen dakpannen Park Reygers- bergh 57,(19-11) Serooskerke - het plaatsen van een berging/gara- t pla ge Oostkapelseweg 2,(2o Westkapelle - het plaatsen van een trap/brug Zuidstraat 154/156,(17-11) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken) AANVRAAG SLOOPVERGUNNING (bekendmaking op grond van artikel 41 Woningwet-tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Koudekerke - het gedeeltelijk slopen van enkele leegstaande gebouwen Vlissingse- straat 19,(19-11) Westkapelle - het gedeeltelijk slopen van een garage Koestraat 68,(1 8-11) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken) VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - het oprichten van een 2e verdieping op een hotel Burg. Bosselaarstraat 14,(20-11) Domburg - het vergroten van een woning Prinsepark 12,(17-11) - het oprichten van een woning Zuidstraat 4,(20-11) Koudekerke - het vernieuwen van kozijnen voor gevel Kaapduinseweg 1,(17-11) Oostkapelle - het vergroten van een woning Aagtekerkseweg 6,(17-11) - het vernieuwen van een woning Molenweg 1 1 ,(20-11) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voor zieningen). U kunt de stukken inzien in het gemeentehuis te Domburg. VERLEENDE SLOOPVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Oostkapelle - het slopen van een woning Molenweg 11,(20-11) - het slopen van een voormalig zomerhuisje Oude Domburgseweg 38,(20-11) Veere - het slopen van een woning met schuren Oude Bosweg 3,(20-11) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voor zieningen).U kunt de stukken inzien in het gemeentehuis te Domburg. VERLEENDE KAPVERGUNNING Serooskerke - Zwembad de Goudvijver, Zandput 1,12 bomen. Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na 26 november 2009 bezwaar maken tegen de verleende kapvergunning bij de gemeente Veere, afdeling Openbare Ruimte, postbus 1000, 4357 ZV Domburg, voor meer informatie kunt u terecht bij de Centrale Publieksbalie, tel. (0118) 555 447. VASTSTELLING BESTEMMINGS PLAN "DUINWEG WEST" TE OOSTKAPELLE Van 3 december 2009 t/m 14 janu ari 2010, ligt het door de gemeente raad op 19 november vastgestelde bestemmingsplan "Duinweg West" te Oostkapelle ter inzage. Dit plan omvat hoofdzakelijk de bouw van een woonzorgcomplex en een achttal vrijstaande woningen. Tijdens de genoemde termiin kan beroep worden ingediend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State> Postbus 20019, 2500 EA te den Haag door iedere belanghebbende die: - tijdig zijn zienswijze bij de gemeen teraad kenbaar heeft gemaakt; - aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig arti kel 3.8 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tijdig zijn ziens wijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken. Dit besluit treedt in werking daags na de afloop van de beroepstermijn. Als binnen deze termijn bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopi ge voorziening wordt ingediend treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Het vastgestelde bestemmingsplan is ook in te zien op de gemeentelijke website, www.veere.nl., onder "visie en beleid, bestemmingsplan nen TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op don derdag tot 19.00 uur (met uitzonde ring van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan een bezwaarschrift worden inge diend. Dat moet schriftelijk gebeuren, ondertekend zijn, binnen de genoem de termijn (vaak 6 weken na de ver- zenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevat ten: naam en adres indiener; dagte kening; een omschrijving van net besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of ae gemeen teraad, Postbus 1000, 435/ ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de genoemde argumenten en een nieuw besluit nemen. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat bij de sec tor bestuursrecht van de rechtbank. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen. In de meeste gevallen moet iemand recht streeks gevolgen van dat besluit ondervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorlopi ge voorziening gevraagd worden bij ae Voorzieningenrechter. Voor infor matie (0118) 555 444. Domburg, 2 december 2009 Burgemeester en wethouders van Veere gemeente Middelburg UITGESCHREVEN PERSONEN UIT DE GBA Uit onderzoek door de afdeling Publiekszaken is gebleken dat onder staande personen niet meer verblij ven op Het adres waarop zij in de Gemeentelijke Basisadministratie (GBA) zijn ingeschreven. Het college van burgemeester en wethouders heeft op 26 november 2009 besloten de bijhouding van de persoonslijsten van aeze personen met toepassing van art. 83 wet GBA op te schorten. Dit betekent dat zij daardoor niet meer op dat adres staan ingeschre ven. Deze beslissing is ook per brief aan betrokkenen meegedeeld. Het betreft: Rustenburgstraat 20: M.A.C. Bosters, geb. 23-01-1967 Stromenweg 20: T. Mirzoyan, geb. 09-10-1978 Maasstraat 33: V.R. Eringaard, geb. 06-02-1990 Belanghebbenden kunnen geduren de zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit, een bezwaarschrift indienen; deze ter mijn eindigt op 8 januari 2010. Het bezwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waarte gen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Een belanghebbende die redelijker wijs kan worden verweten dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de recht bank (artikel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht). Het bezwaar schorst niet ae wer king van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tij delijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aanvra gen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behande len van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Abdij 6: aanbrengen sereens. - Bellinkbrug, Dokbrug en Spijkerbrug: aanbrengen led verlichting. - Hoogaars 64, Arnemuiden: uitbreiden woning. - Jan Arentsen Boomstraat 1 plaatsen schuurtje. - Jazzroute 61: bouw garage. - Koos Vorrinkstraat/Anton de Komstraat: bouw appartemen tencomplex met stallingsgarage. - Lange Delft 48: plaatsen 2 Velux dakvensters. - Lange Noordstraat 6: aan brengen reclame. - Looierssingel 1aanbrengen reclame. - Loskade 19: plaatsen gemetsel de muur. - Noordweg 506: wijzigen evelaanzicnt. 'odium 25: inrichten kinder opvang. - Schroeweg/Park Veldzigt: laatsen bouwbord. 'oltaweg 16: vergroten - v bedrijfspand. Aanvragen om wijziging van eer der verleende bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Lodo van Hamelstraat 6: ver bouwen/uitbreiding achtergevel. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, tele foon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. .Tegen aanvragen om een bouwver gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke^ monumenten-, gebruiks- en/o sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Beddewijkstraat 15, Dam 31 en 36, Damplein 33, Heren straat 14, Hoogstraat 20, Kinderdijk 84-90, Korte Burg, Kromme Weele 5, Kuipers poort 23, Lange Noordstraat 29, 31, 37 en 39, Lange Delft 94, Langeviele 49, Mais- baai 2-12, Markt 1, Molen water 101, Noordpoortplein, Oost-kerkplein 1, Seisplein 15, Simpelhuisstraat 12, Sint Pieterstraat 48 en 50, Span jaardstraat 39, Stadsscnuur 2, Wagenaarstraat 1 en 12, Zuidsingel 70, 92 en 126: ver nieuwen monumenteninformatie bordjes (25-1 1 - Onder den Toren 5: demonte ren en verwijderen orgelkast Peter Gerritz orgel met draagconstruc tie (25-11) - Oosterscheldestraat 43/ Zandkreekstraat 48: oprich ten nieuwe kopgevel en tuinmu- ren (23-1 1). - Podium 3: aanbrengen reclame (20-11). - Rouaansekaai 31: aanbren gen nieuwe ramen en achterzet beglazing (23-11 - Rouaansekaai 75, 77 en 79: sloop asbesthoudende riolering (23-11). - Vismarkt 23: interne verbou wing en aanbrengen 3 dakramen (24-11). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopi ge voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een derge lijk verzoek is griffierecht verschul digd. VERLEENDE VRIJSTELLING EN VERGUNNING NA PROCEDU RE AFD 3.4 AWB De volgende rijksmonumentenver gunning is verleend: - Langeviele 6-8: wijzigen gevel. De vergunning en alle relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 3 december tot en met 1 3 janu ari 2010 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stuk ken. De belanghebbende die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf 4 december tot en met 14 januari 2010 een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sec tor Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningen rechter bij de Rechtbank Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. Lees verder op pagina 41

de Faam | 2009 | | pagina 56