dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Mediq Apotheek Dauwendaele Roozenburglaan 18, Middelburg, 0118 62 74 71 Mediq Apotheek Welsinge Rentmeesterlaan 31, Middelburg, 0118 62 32 98 ril De Faam Woensdag 2 december 2009 - Pagina 38 VLISSINGEN - In de Sint Ja- cobskerk in Vlissingen treedt het bekende en we reldberoemde koor van St'- John's College uit Cam bridge weer op. Door de puzzel hiernaast op te los sen kunt u één van de 15 vrijkaarten voor het concert van 15 december winnen. Het koor geeft een Advents- Kerstconcert in de Sint Jacobs- kerk. "Het koor is al vaker onze gast geweest. De laatste keer was in 2006", vertellen Joost en Lily Falkink. Dit jaar zijn de koorleden opnieuw te zien en te beluisteren, want zij toeren door Nederland en geven zes concerten. Het concert omvat een selectie van koormuziek voor Advent en kerstmis door de eeuwen heen, waaronder de Fantasia on Christmas Carols van Ralph Vaughan. Ook lief hebbers van de traditionele Christmas Carols, komen aan hun trekken. Voor het zingen van deze Carols wordt na de pauze, speciaal voor hun optre den hier in Vlissingen, het koor uit Cambridge versterkt door het Roosevelt Academy Choir. Het concert begint om 20.00 uur. Kaarten kosten 17,50 euro en zijn in de voorverkoop te koop bij Boekhandel 't Spui, Pri- mera en Boekhandel Bestevaer in Vlissingen. In Middelburg zijn de kaarten te koop bij De Toerist Shop en bij Burger Pri- mera. Los de puzzel hiernaast op en stuur uw oplossing naar vloer aan wijzing roof dier ieder as voor naam grappen maker steen binnen zwak gooche laar 2 9 ver bouwer familie lid varkens vlees wereld deel drie kroon T muziek noot duivel kwaal 3 soort vreemde titel T aarde lekkernij T 6 heide- meertje onbe schaafd 4 platte steen 7 muskus maan godin teak hout loog T T poeder- vormige drukinkt open baar beroep jengelen T 8 1 insec teneter stuk stof veer kracht gebak familielid rivier in Siberië schilder T loofboom voor zetsel water stand T Turkse sofa 5 stevig 10 teer- product red.faam@whm.wegener.nl of één kaartje thuisgestuurd en via de post naar Fruitlaan 4C, ook komen de namen in De 4462 EP in Goes. Vergeet uw Faam te staan. Over de uitslag naam en adres er niet bij te kan niet gecorrespondeerd schrijven. De winnaars krijgen worden. 8 10 Meer baat bij uw medicijnen. Uw geneesmiddelen werken het beste als u ze op het goede moment inneemt, in de juiste dosering en als het even kan in de juiste volgorde. Via Mijnmedicijnkompas krijgt u antwoord op bijvoorbeeld de volgende vragen: Heeft u nog wel genoeg voorraad? Waarvoor dienen die medicijnen eigenlijk? Welke bijwerkingen zouden ze kunnen hebben? U vindt het allemaal terug op Mijnmedicijnkompas.nl, daar heeft u een persoonlijke pagina met alle informatie over uw medicijnen. Hier kunt u gemakkelijk uw voorraad zien, online vragen stellen aan uw apotheker of ervaringen delen met medegebruikers. Direct geregeld. Mijnmedicijnkompas is gratis en uiteraard heel persoonlijk. Kom even langs bij uw Mediq Apotheek, dan schrijven we u in en leggen we het rustig aan u uit. Van uw Mediq Apotheek mag u nu eenmaal wat meer verwachten dan alleen uw medicijnen. Uw apotheek met IQ Puzzel mee met De Faam voor concertkaarten Puzzel mee! 047HAH Dan mag u meer Diabetes? verwachten van Mediq Apotheek MEDICIJN KOMPAS

de Faam | 2009 | | pagina 54