DE LEUKSTE BIJBAAN MET LEUK WERK IN DE BUURT Speelnatuur in de stad Energiespecial VEH Housekeeping Floorsupervisor MiddelburgVlissingen e.o. Premie overlijdensverzekering daalt dé Weekkrant ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Middelburg, Vlissingen en Oostkapelle Schoonmaakkrachten m/v bij diverse opdrachtgevers in 2S De Faam Woensdag 25 november 2009 - Pagina 71 In het derde kwartaal van 2009 lag de verkoop van nieuwbouw woningen ruim 25% hoger dan in het tweede kwartaal. De pro jectontwikkelaars verkochten het afgelopen kwartaal vooral meer nieuwbouwwoningen in het goedkope en middeldure prijssegment. Volgens de NEPROM, de ver eniging van professionele pro jectontwikkelaars, werden in het derde kwartaal van 2009 cir ca 5.000 nieuwe woningen ver kocht, tegen 4.000 in het tweede kwartaal van dit jaar. Ondanks het herstel in het tweede kwar taal op rij volgens deze voorlo pige cijfers, ligt de verkoop van nieuwe woningen nog steeds veel lager dan in de periode voor de economische crisis. In die periode werden er tussen de 8.000 en 10.000 woningen per kwartaal verkocht. Nadat in het vorige kwartaal al een voorzichtige groei in het goedkope prijssegment was te zien, groeit in het derde kwar taal ook het aantal verkopen in het middensegment. In het seg ment van 216.000 tot 324.000 werden 40% meer wo ningen verkocht dan in het vori ge kwartaal. Vergeleken met een jaar geleden is het aantal verko pen in het duurdere segment (boven 324.000) met ruim 40% afgenomen. NEPROM vindt het nog te vroeg om deze stijging toe te schrijven aan de recente verhoging van de Natio nale Hypotheekgarantie (NHG) van 265.000 naar 350.000. Daardoor kan ongeveer 80% van alle kopers van nieuw bouwwoningen een NHG-ga- rantie krijgen. Kinderen moeten de mogelijk heid krijgen om te spelen in de natuur. Zeker in de stad is het niet makkelijk speelnatuur dicht bij huis te creëren. Daarbij werkt het huidige speelveilig- heidsbeleid voor natuurspelen weinig stimulerend, vanwege de focus op het vermijden van risico's. De studie 'Speelnatuur in de stad: hoe maak je dat?' le vert een basis om meer speelna tuur mogelijk te maken. In op dracht van het ministerie van Landbouw, Natuur en Voedsel kwaliteit hebben de Speelder- nis, GGD Rotterdam-Rijnmond, Wageningen Universiteit en Re searchcentrum het onderzoek uitgevoerd. Daarbij zijn criteria opgesteld voor speelnatuur. DHL Global Mail zoekt bezorgers in: gezocht: werktijden zowel overdag als 's avonds en worden in overleg met jou bepaald De premies op overlijdensrisicoverzekeringen zijn de afgelopen ja ren flink gedaald. Maar daarvan profiteren alleen nieuwe klanten, terwijl bestaande klanten blijven zitten met de veel duurdere voor waarden uit een eerder afgesloten polis. Dat meldde Indepen- der.nl. Tussen 2006 en 2009 zijn premies gemiddeld met 30% ge daald. Independer zegt dat bestaande verzekerden kunnen profite ren van betere nieuwe voorwaarden door over te stappen. Alle vier miljoen eigenwoning- bezitters in Nederland ontvan gen voor het eind van dit jaar de energiespecial van Vereniging Eigen Huis. Deze eenmalige uit gave van het Eigen Huis Maga zine biedt een praktische in steek, met als uitgangspunt de gemiddelde energienota van verschillende typen huizen en een overzicht van alle energie besparingmogelijkheden en subsidies. Met subsidies en ho gere energieprijzen loont het al snel om besparingsmaatregelen te treffen. Ook de zorg voor het milieu maakt bewust omgaan met energie meer dan ooit ur gent. Eigen. Huis organiseert voor het eerst een collectieve in koop van energie. Dus heb jij zin in leuk, afwisselend werk dat ook nog goed betaalt? Bel of mail dan NU Asito in Goes Wij zijn ter uitbreiding van ons Housekeeping team op zoek naar een enthousiaste gedreven - Functie eisen: Voor de uitgebreide functieprofielen en functie eisen zie onze website www.goldentulipwestduin.nl Aantal uur: Op parttime basis Solliciteren: Sollicitaties kunt u sturen naar: HR@goldentulipwestduin.nl of per post naar: Golden Tulip Westduin, Westduin I 4371 PE Koudekerke, t.a.v. Human Resources Golden Tulip Westduin is een 4 sterren vakantie-, zaken- en vergaderhotel op 50 meter van zee en strand met onder andere I 15 kamers, 9 vergaderzalen, restaurant,iounge,terras bars. Bezorgen bij u in de buurt Flexibele werktijden Zelfstandig werken Aantrekkelijke bijverdienste Asito Goes B.V. E-mail: goes@asito.com Tel: 0113-211210 schoonmaakkracht asito SELEKTMAIL

de Faam | 2009 | | pagina 71