Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu Zuid-Afrikaanse speelt Kerse teen die donker Out of Africa in concert 22,50 Capital Sentimental komt met psychedelisch debuutalbum al twintig jaar Heideklassiekers Riverside Trio Öniertfal fatdw Hotel Zuiderduin Reserveer nu uw kerstbuffet ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL De Lammerenburcht ZATERDAG 28 NOVEMBER DANSEN m.m.v. Franky's Combo VERWACHT 2 januari Ie en 2e Kerstdag i Sinterklaas Brunch All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu rriïflMfflHïiL De Faam Garagepop Met The Madd en The Flying TygersDe Spot Middelburg, 21.00 uur Reggeanight Jamaicaanse Soundsystem, De Piek Vlissingen, 21.30 urn- No Point Rock- en popcovers, Cafe 2x Bellen, Vlissingen, 22.00 uur The Broodroosters Coverffend, Dorpshuis Hëfrijst, Westkapelle, 23.00 uur Zondag 29 november Indonesisch Festival Stichting Dunya, met livemu ziek, dans en film, Vlissingen, 10-17 uur Mantra Meezingconcert Spirituele liederen onder bege leiding van harmonium, per cussie en gitaar, Padmacen- trum Middelburg Zeeuwse Komedie Nu even Wel, Vestzak99 Vlissin gen, 15.00 urn- Hans Theesink Band Bluesconcert, Arsenaaltheater Vlissingen, 20.15 uur Le Concert Brisé Composities en improvisaties uit de 16e en 17e eeuw, Zeeuw se Concertzaal Middelburg, 15.30 uur Coldplace Benefietconcert door Coldplay Tribute band UK, Café 't Schut tershof Middelburg, 17.00 uur Maandag 30 november Zangmiddag Cd Presentatie bewonerskoren, Ter Reede Vlissingen, 14.30 urn- Dinsdag 1 december De Afscheidsmonologen Stadsschouwburg Middelburg, 20.00 uur Woensdag 2 december Brancher saxofoons Demonstratie door professio nele musici, Het reparatieatelier Oost-Souburg, 19.30 uur Expositie, galerie en galei Sling tentoonstelling Zeeuwse Bibliotheek Middel burg Zeeuwse volksliedjes op papier, tentoonstelling Drvkkery Middelburg Diverse foto, beeld en tekening exposities, waaronder de origi nele tekeningen Han Reijnhout Galerie T Middelburg Beelden, etsen en schilderijen, onder meer Ada Breedveld De Osseberg Grijpskerke Expositie materialen in beeld, van textiel tot steen SCEZ Middelburg Bodemvondsten en portretten oud strijders, Groenmarkt 13 Ter Reede Vlissingen Keramiek Anneke Berings, met de natuur als inspiratiebron, fo toclub De Draadontspanner Galerie De Cleene Houttuyn Middelburg, expositie van J.P. van Opheusden, schilderijen Galerie De Vier Gemeten Middelburg,expositie Wim Hofman, illustraties Het Rijk van heen en weer GOES - In het kader van Afrika- jaar Goes wordt er zaterdag 28 november een concert gegeven in de Mythe in Goes uitgevoerd door het Cadant Symfonie Or kest, popkoor Flashback en slagwerkgroep Euterpe uit Heinkenszand. Tijdens dit con cert vindt de wereldpremière plaats van de suite Stellen- bosch, gebaseerd op de door Frank van Gompel gecompo neerde prijswinnende muziek van de gelijknamige tv-serie. Ook zingt Mohammed Diallo uit Guinee, beter bekend als Fayaman een solo met het or kest. Het amateur symfonieor kest uit Zeeland onder leiding van Ghislain Belleffoid, brengt met dit programma film- en te- levisiemuziek en populaire Afri kaanse melodieën. Het doel is de emotionele en mooie beel den van dit continent bij de luis teraar op te roepen. De samen werking met de slagwerkgroep en blazerssectie, zorgt voor een heel nieuw geluid van het Ca dant Symfonie Orkest. Het re pertoire bestaat onder meer uit The English Patient, Amistad en The Prince of Egypt, The African Connection en de Sahara Crossing. Mohammed Diallo komt uit Guinee en is beroeps zanger onder de naam Faya man. Hij zingt de introductie van The English Patient én een eigen nummer Mange. Compo nist Frank van Gompel wierf vooral bekendheid met de mu ziek van televisieserie Stellen- bosch. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: 0900-3300033 en www.theaterverkoopzeeland.nl. MIDDELBURG - De Zeeuwse band Capital Sentimental uit Middelburg presenteert vrij dag 27 november haar de buutalbum in de Spot in Mid delburg. Na de publieksprijs van de Zeeuwse Belofte en een finaleplaats bij Popsport, vonden de heren het de hoog ste tijd voor een plaat. De ge luidsdrager onder de naam What The Pope Does in his Sparetime bevat zeven songs progressieve psychedelica. De muziek is een mengel moes van verschillende mu zieksoorten- en stijlen, waar bij de meest herkenbare in vloeden afkomstig zijn van bands als Pink Floyd, Gong, King Crimson en Frank Zap pa. De afterparty deze avond wordt verzorgd door de ge renommeerde Amerikaanse band Tweak Bird. Tweak Bird stond eerder dit jaar in het voorprogramma van Tool. De uit Los Angelos afkomstige band bestaat uit de gebroe ders Ashton Bird op drums en gitarist Caleb Bird. Ze brengen blues, rock 'n 'roll, fuzzy, psyhedelisch en prog- rock doordrenkt met experi ment. Tweak Bird is voer voor liefhebbers van onder meer The Mars Volta, The Black Keys, Death From Abo ve 1979. Open: 21.00 uur. www.despotmiddelburg.nl. GOES-Het be gon ooit met vier 15-jarige pubers in een kippen hok. Twintig jaar later brengt Hei deroosjes het dubbelalbum 20 Years Ode Tri bute uit. De groep is zaterdag 28 november te zien in Podium 't Beest in Goes. Supportact is de alternatieve rockband The Id- oru uit Honga rije. Aanvang: 21.00 uur. Voor verkoopadres sen: zie www.tbeest.nl. FOTO: JOHN KLUNEN. GOES - De Zuid-Afrikaanse zangeres Amanda Strydom brengt dinsdag 1 december het theaterconcert Kerse teen die donker in Theater de Mythe in Goes. Amanda Strydom (Port Elisa beth, 1956) is tot ver buiten de Zuid-Afrikaanse landsgrenzen bekend vanwege haar kwalitei ten als gepassioneerd zangeres. Haar passie uit zij ook in het schrijven van haar eigen one woman shows, (lied)teksten en theaterstukken. Voor haar werk als kleinkunstenaar en zangeres ontving zij vele onderscheidin gen en prijzen. Strydom's intro ductie in Nederland was in 2000 toen zij met Stef Bos het duet De taal van mijn hart opnam voor zijn album Van Mpumalanga tot Die Kaap. In 2007 verscheen Amanda's cd Briewe uit die Sui- de. Enkele optredens in Neder land en België volgde. In 2008 verscheen haar nieuwste cd Kerse teen die donker. De Ne derlandse pers over Strydom: "Ik vind u écht geweldig, de liedjes zijn prachtig poëtisch. De taal is ongelooflijk" (Frits Spits). "Jacques Brei is alive and her name is Amanda Strydom" (Stephan Sanders). "Amanda Strydom, de godmother van het Afrikaanse literair getinte lied. Ze is heel goed!" (Jacques Klö- ters). Aanvang: 20.00 uur. Kaart verkoop: 0900-3300033. Aanvang: 20.30 uur - Zaal open: 19.30 uur Entree 6,- DE LAMMERENBURCHT KAN NIET ZONDER U. MELD U DAAROM AAN ALS VRIJWILLIGER/STER Zuidbeekseweg - Vlissingen lnl.0118-47 47 16 of kijk op www.lammerenburcht.nl /fyiatiótA en *?04idue fêettowuMt (Centrum) Reserveer nu alvast voor de Kerstdagen! Wokken inclusief Lopend Buffet, voor- en nagerechten le ronde van 17:00 uur tot 19:30 uur 2e ronde van 20:00 uur tot 23:00 uur KERSTBRUNCH beide Kerstdagen van 12:00 uur tot 16:00 uur slechts 15,00 p.p. Kinderen t/m 11 jaar 50% korting. t/n» 3 jaar gratis Schuitestraat 10 - tel.fO I IH) 551122 - www.orientaleardcn.nl FLETCHER CS H OTELG ROUP Ontvangst met welkomstcocktail Onbeperkt warme en koude gerechten Onbeperkt broodbuffet Onbeperkt dessertbuffet Onbeperkt koffie, thee, melk en jus d'orange Speciaal kinderbuffet en (kinder)vermaak Kinderen tot 4 jaar GRATIS Kinderen van 4 tot 12 jaar voor de helft van de prijs Van 12:00 tot 14:00 uur Enkel op reservering, reserveer nu! Bezoek van Sint Nicolaas en zwarte pieten met een cadeau voor de jongste kinderen (t/m 12 jaar). De 3- en 4-sterren hotels van Fletcher bevinden zich op de mooiste locaties van Nederland. In de duinen, aan het strand, in de bossen en op de Waddeneilanden. RESERVEREN? Bel: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - 4361 SM - Westkapelle www.zuiderduinbeachhotel.nl Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30 -23.00 uur soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten i 3 soepen 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's 1e en 2e kerstdag 112.00-14.00 uur en van 18.00-20.001 Inclusief alle standaard dranken. Kinderen t/m 11 jaar 50% korting per persoon Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 69