Gemeente ,'7 UUURWERK, - De Grootste bMfc^obBSte www.vuurwerkz«Ep-d.nl Caesar Salad niet van Julius Boogschutter dé Weekkrant Horoscoop Massagepraktijk - Take-a-Break - Meliskerke De Faam Fysiotherapie Els Baas, Ben Neve en Caroline Gehrmann (oedeemtherapie) Actieve fysiotherapie: persoonlijke begeleiding op weg naar zelfstandig functioneren Fitness Willy de Nooijer, Lianne de Nooijer en Simone Wondergem Fitnesszaal met moderne apparatuur en individuele begeleiding met schema's op maat. Ook voor striding, looptraining, nordic walking en sportmassage kunt u bij ons terecht. Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.00 uur tot 21.00 uur en zaterdag van 9.00 uur tot 12.00 uur. Zet J Noordweg 125 4353 AV Serooskerke T.. 0118 591334 info@fysiofitnessdedriehoek.nl www.fysiofitnessdedriehoek.nl Ram Die ene passant in uw leven lijkt in eer ste instantie een van de velen. Als u de moeite neemt binnenkort iets verder te kijken dan u tot nu toe heeft gedaan, ontdekt u iets moois dat niet aan de oppervlakte zichtbaar is. Stier De taak die u toegewezen heeft gekre gen, lijkt op het eerste gezicht lastig te zijn. Maar snel zult u ontdekken dat uw vaardighe den toereikend zijn om dit goed af te ronden. Misschien kunt u tussentijds op zoek naar een nieuwe uitdaging. Tweelingen Waar was u op dit ogenblik geweest als u zich altijd braaf en net gedragen had? Soms moet een mens voor zichzelf opkomen en dat kunt u ook. Er is geen enkele reden, wat ande ren ook mogen zeggen, om dergelijk gedrag niet meer te vertonen. Kreeft Alle kennis die u in uw leven al tot u heeft genomen, kent weinig directe waarde. De som der delen is echter groter. Het gaat om het totaalplaatje en dat klopt wel in uw geval. Tob dus niet meer zo. Ga aan de slag! Leeuw De grenzen van uw kunnen zijn nog lang niet bereikt. Uw zegening is dat vele han den licht werk maken en dat u toevallig goed kunt delegeren. Op die manier trekt u de cre dits naai' u toe, terwijl anderen het werk verzet ten. Maagd Uw moment komt nog wel. Collega's en andéren om u heen hebben dat moment vaak al gehad. Een simpele berekening leert dat u snel een keer aan de beurt moet zijn. Als u een dergelijk succes wilt tenminste. Weegschaal In relaties is het zeer belangrijk om op voet van gelijkwaardigheid te leven. Let wel, niet per definitie op voet van gelijkheid. Verde ling van taken kan immers zeer waardevol zijn. Praat hierover met uw relatie, dat klaart de lucht. Schorpioen Voor anderen is uw betrokkenheid bij die tegenvaller glashelder. U krijgt het dus wel licht zwaar uw onschuld te bewijzen. Voordat u begint te vechten, moet u goed afwegen of het deze strijd wel waard is. Steenbok Sommige bezoekjes blijken achteraf toch niet zo leuk als u eerder had gedacht. Dat mag geen reden zijn om dergelijke afspraken te omzeilen. Nu valt het tegen, maar binnenkort ontmoet u daar mogelijk een bijzonder per soon. «at,,- Waterman Enige tijd geleden heeft u een daad ver richt waaraan u weinig plezier heeft beleefd. De situatie wordt zeer waarschijnlijk nog heter onder uw voeten. Iemand die u nauwelijks kent, legt een verklaring af die u slecht uitkomt. Vissen Hoe krachtig u zichzelf ook wenst te ont worstelen aan tradities en gebruiken, hoe ster ker u diep van binnen vast houdt aan gewoon tes. Het is raadzaam zo te handelen dat u in ba lans bent met uw innerlijk. kennismakingsmassage! Bel of mail ons vandaag nog Wellicht kan een persoon buiten uw omgeving vertellen hoe u zich in die omgeving moet gedragen. En natuurlijk krijgt u van alle kanten reeds raad, maar als u goed na denkt, is er slechts één die het echt weet. Er gaan nog al wat verhalen over het tot stand ko men van deze salade. Niet de Romeinse keizer Ju lius Caesar was de aanstichter er van zoals alge meen wordt aangenomen. Bronnen die het we ten kunnen reppen van een Mexicaanse chef van Italiaanse komaf Caesar Cardini. Hij werd gecon fronteerd met een belangrijke partij gasten en klaaglijk eb in zijn voorraadkasten. Met hetgeen dat wel aanwezig was maakte hij op enig moment een maaltijdsalade. Daar legde de brave kachelar tiest veel eer mee in. Zo veel zelfs dat het gerecht onder zijn naam wereldwijd wordt geserveerd. In een aanzienlijk aantal varianten overigens, maar naar mijn inzicht kan het alleen met verse ansjo- visfiletjes, dus niks uit een blikje met olie, maar uit het versschap van vishandel of goed gesorteerde supennarkt. Nodig is: groene krulsla, twee sneetjes oud brood, vier tenen knoflook, olijfolie, mosterd, theelepel tje worcestershiresaus, citroensap, een ei, peper en zout en een stukje Parmezaanse kaas. Voor de croutons: snij het brood in blokjes, pers twee knoflookteentjes uit in een klein kommetje en voeg daar vier eetlepels olijfolie aan toe. Daar de blokjes brood in weken. Uitspreiden op een bakplaat en in een oven goudbruin bakken. Pri ma croutonnetjes worden dat. Bereiding: De sla plukken in een grote slakom. In een andere kom de twee overgebleven teentjes knoflook persen, drie ansjovisfilets heel fijn snij den en toevoegen. Mosterd, worcestershiresaus en citroensap erbij. Het ei even 20 seconden in kokend water leggen. Ei breken en de inhoud aan de saus toevoegen. Tijdens het kloppen de olijfo lie toevoegen tot een mooie saus ontstaat. Proe ven en op smaak brengen met wat peper en even tueel wat saus, maar kijk daar mee uit want de an sjovis is al zout. Salade op het bord leggen, daar de saus overgie ten, de croutons er bij voegen en ver het geheel wat Parmezaanse kaas raspen. De borden verder gameren met de overgebleven filets. Cor van den Burg e Diverse massaqebehandelinqen: Ontspanningsmassage 1,5 uur 35,00. Hotstonemassage 1,5 uur 45,00. Kruidenstempelmassage 1,5 uur 55,00. Voetreflexmas sage 1 uur 30,00. Combi-massage 1,5 uur 50,00. Therapeutisch persoonlijk consult 35,00. Telefoon: 0118-216208 06 - 51771617. E-mail: ijmrombouts@zeelandnet.nl

de Faam | 2009 | | pagina 59