en toch Kortom, alles wot van een trouwdag de mooiste dag van je leven maakt. W Kleur in donkere maanden Nieuwe ontwerpers in de startblokken Wokken op stabiele vlam Kfel n i TT^ï/:!aN'vf:liH De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Maximaal Mis dan het nieuwe programma niet. In dit programma gaat Escha Tanihatu maandelijks op zoek naar de mooiste bruidsjurken, leuke huwelijksgadgets en droomlocaties. wordt iedere laatste donderdag van de maand uitgezonden op Maximaal TV Woensdag 25 november 2009 - Pagina 48 Trouwplannen Gas geven, autorijders! Wat vindt u van het autobedrijf waar u klant van bent? Wat stoort u? Waar bent u zeer tevreden over? Wordt u goed geholpen... wordt uw auto goed geholpen? autobedrijf.tevreden.nl onderzoekt de klanttevredenheid van autorijders. Ook die van u! Uw praktijkervaringen helpen andere autorijders goede autobedrijven te vinden of er klant te blijven. En het geeft autobedrijven reden om hun dienstverlening en kwaliteit te verbeteren, ledereen tevreden! Ga nu naar autobedrijf.tevreden.nl en geef uw oordeel. Het is gratis en gemakkelijk. Kies het autobedrijf, uw ervaring - APK, reparatie, onderhoudsbeurt, inruil, aankoop, oriëntatie - en beoordeel. Alle resultaten zijn inzichtelijk op autobedrijf.tevreden.ni. Geef even gas en ga naar de site. U helpt er duizenden autorijders en autobedrijven mee. autobedrijf.tevreden.nl Op zoek naar een bijzon dere blikvanger die in'de aanloop naar Kerst in vol le bloei komt? Dan is de SchlumbergeraL zeker even de aandacht waard. Hoe korter en donkerder de dagen worden, des te mooier wordt haar typi sche cactusbloei. Jaar na jaar, als je goed voor haar zorgt. Zet de Schlumbergera tijdens de bloei op een lichte plek en geef regelmatig kleine hoe veelheden water met iedere week een beetje plantenvoeding. Na de lange bloei is er een rustperiode en geef je minder water. In de zomer gedurende één maand droog houden en koel wegzetten om de nieuwe bloei te stimuleren. Als je nieuwe knopjes ziet, is de cirkel rond. Woontrends Wie geen grote tuin heeft, moet keuzes maken. Want waar een leuke tuinbank staat, is bijvoor beeld geen ruimte meer voor grote plantenbakken. Met de Romeo Juliet hoef je niet meer te kiezen. In de zitbank zijn twee ronde gaten aange bracht, met in elk gat een bloempot met een boompje. De bank zweeft als het ware tussen beide bloempotten. De naam 'Romeo Juliet' ver wijst naar de twee bomen. Ze zijn altijd met elkaar verbon den, maar kunnen elkaar niet aanraken, net zoals Romeo Juliet niet zonder en niet mét elkaar konden leven. Bron: Extremisshop.nl MHBRÉHBHB Naast inmiddels bekende Nederlandse ontwerpers, staat er een nieuwe generatie in de startblokken. Zo ontwierp Bas van der Veer een regenton mét gieter voor om de regenpijp, om te stimuleren dat de tuin gesproeid wordt met gratis regenwater in plaats van kostbaar drinkwater. Ook het afstudeerproject van Mari Tosmin is bijzonder: dekbedovertrek, kussen en onderlaken veranderen van kleur zodra je eronder gaat liggen. De stoffen zijn namelijk bedrukt met een thermochromische inkt die reageert op lichaamswarmte. Meer op Perscentrumwonen.nl. 'Wokken' hoort standaard bij de Nederlandse keuken. Snel en op hoge temperatuur bereiden wij de heerlijkste gerechten in een wokpan. Voor een goed resultaat heb je echter wel een wokbran der nodig. Deze geeft namelijk een krachtige vlam die nodig is om overal in de pan de hoge temperatuur te bereiken. Een vernuftig luchtstroomsysteem zorgt voor een betere benutting van het gas, waardoor een volle, krachtige en stabiele vlam voor een uitste kend kookresultaat zorgt. Meer op Zanussi.nl.

de Faam | 2009 | | pagina 48