VAN DE ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN GEMEENTE VEERE 11 VEEtt EBEBZHl De Faam Woensdag 25 november 2009 - Pagina 42 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg VERORDENINGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg op 2 november 2009 heeft beslo ten de navolgende verordeningen vast te stellen - de verordening Rioolheffing 2010 - de wijzigingsverordening Onroe- rende-zaakbelastingen 2007 - de wijzigingsverordening Reini gingsrechten 1998 - ae wijzigingsverordening Honden belasting 1998 - de wijzigingsverordening Foren senbelasting 1998 - de wijzigingsverordening toeris tenbelasting 2009 - de wijzigingsverordening Recla mebelasting 2006 - de wijzigingsverordening Lijkbe- 3ingsrecnten 1998 Parkeer- zorgingsrecn - de wijzigingsverordening belasting 2002 - de wijzigingsverordening Markt- gelden 2009 - ae regeling tot wijziging van de Kwijtscheldingsregeling gemeen telijke belastingen 2001 Het raadsbesluit en deze verorde ningen liggen ter inzage en zijn te gen betaling van legeskosten ver krijgbaar bij de afdeling planning en control/belastingen. Uitgeschreven personen uit de GBAGemeentelijke Basis-administratie (GBA) Uit onderzoek door de afdeling Pu- bliekszaken is gebleken dat onder staande personen niet meer verblij ven op het adres waarop zij in de (GBA) zijn ingeschreven. Het college van burgemeester en wethouders heeft op 19 november 2009 besloten de bijhouding van de persoonslijsten van deze perso nen met toepassing van art. 83 wet GBA op te schorten. Dit betekent dat zij daardoor niet meer op dat adres staan ingeschreven. Deze beslissing is ook per brief aan betrokkenen meegedeeld. Het betreft: - Van Kleffenslaan 40: Y. Yang, geb. 21-01-1983 - Waalstraat 57: J. van Winkel, geb. 02-06-1989 - Zusterstraat 4: B. Sadewas- ser, geb. 10-07-1957 - Stromenweg 20: Z.H.A. Al Maliki, geb. 15-10-1982 - Banckertstraat 9: A.d.N. Vieira Gonpalves, geb. 31-08- 1978 Belanghebbenden kunnen gedu rende zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit, een bezwaarschrift indienen; deze termiin eindigt op 1 januari 2010. Het bezwaarschrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een omschrijving van het besluit waar tegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Een belanghebbende die redelij kerwijs kan worden verweten dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de rechtbank (artikel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht). Het bezwaar schorst niet ae wer king van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tij delijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aanvra gen bij ae Voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningenrechter, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behan delen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Calandweg 38, Arnemui- den: bouw hangar. - Lange Delft 86: vernieuwen reclame en schilderen kozijnen. - Nieuwe Burg 6: verbouw voorgevel en venDOuw en uitbrei ding winkel en woning. - Noordweg 164: aanbrengen Velux dakramen. - Oosterscheldestraat 10: uit breiden woning. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te gen aanvragen om een bouwver gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kun nen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelij ke) monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): - Beatrixbrug, Koningsbrug, brug Seisstraat, Koestraat en Achter de Houttuinen: aan brengen led-verlichting (18-1 1). - Derringmoerweg 2, Arne- muiden: bouw bedrijfsloods (1 8- n). - Eddie Boydstraat 25 t/m 51 bouw 14 woningen (12-1 1). - George Harrisonstraat 26 t/m 52: bouw 14 woningen (1 2- - JohnLennonplein 9 t/m 63: bouw 28 woningen (12-1 1). - Markt 65/65A: ged. sloop kan toorpand en winkels (12-1 1). - Noordweg 164: plaatsen 3 veTux-dakramen (18-1 1). - Segeerssingel 8: plaatsen pre fab fietsoverkapping (17-1 1). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is aat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. WELSTANDS- EN MONUMENTENCOMMISSIE De geplande Welstands- en Monu mentencommissie van 31 decem ber 2009 komt te vervallen. ONTWERPBESLUITEN WAARTEGEN GEEN ZIENS WIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat in zake de onderstaande ontwerpbe sluiten binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: - Langeviele 6-8: verlenen van vergunning op grond van de Mo numentenwet 1 988 voor wijzigen gevel. ONTWERP-MONUMENTEN- VERGUNNING Gedurende zes weken, van 26 no vember tot en met 6 januari 2010 ligt bij de vakbalie in het stadskan toor het ontwerp van een vergun ning op grond van de Monumen tenwet 1988 ter inzage voor: - Langeviele 1: intern verbou wen winkel en aanbrengen gevel reclame. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelin ge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op telefoonnummer (01 1 8) 67 52 2/. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. VERZOEK OM (BINNENPLANSE) ONTHEFFING EX ARTIKEL 3.6 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergunning is ingekomen ten behoeve van: - Langstraat 44, Arnemui- den: bouwen garage. Het bouwplan voldoet niet (ge heel) aan ae voorschriften van net ter plaatse vigerende bestem mingsplan "Dorp 1986, le parti ële herziening". Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer (0118) 67 52 84. - Markt 65/65A: verbouwen win kels/kantoor tot winkels/apparte menten Het bouwplan voldoet niet (ge heel) aan de voorschriften van het ter plaatse vigerende bestem mingsplan "Beschermd Stadsge zicht". Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer (01 1 8)- 67 52 41 Het college is voornemens om ont heffing te verlenen van het bestem mingsplan met gebruikmaking van de van de daartoe in het bestem mingsplan opgenomen mogelijk heid. In verband hiermee ligt het bouwplan gedurende twee weken, van 26 november tot en met 9 de cember 2009 ter inzage bij de vak balie in het stadskantoor. Gedu rende deze periode kunnen belang hebbenden mondeling of schrif telijk hun zienswijze omtrent de bouwaanvraag kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN 'BRIGITTADREEF' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken, op grond van het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3:42 van de Algemene Wet Be stuursrecht, bekend dat de ge meenteraad bij besluit van 2 november 2009 het bestemmings plan Brigittadreeef heeft vastge-' steld. Ten opzichte van het ontwerpbe- stemmingsplan zijn geen wijzigin gen doorgevoerd. Het raadsbesluit en het vastgestel de bestemmingsplan liggen gedu rende zes weken, van 27 novem ber tot en met 6 januari 2010, voor een ieder ter inzage in het stadskantoor bij de vakbalie Ruimte. Het raadsbesluit en be stemmingsplan zijn tevens digitaal in te zien op onze website www.middelburg.nl onder wonen en ieven/(ver)bouwen en onder houd/bestemmingsplannen/actue le plannen. Gedurende de genoemde termijn kan een belanghebbende beroep instellen bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Beroep kan alleen worden ingesteld door de belang hebbende die omtrent het ontwerp- bestemmingsplan tijdig zijn ziens wijze bij de gemeenteraad ken baar heeft gemaakt, alsmede de belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken. Het bestemmingsplan treedt in wer king daags na afloop van de hier voor genoemde beroepstermijn, tenzij bij de voorzitter van de Af deling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening, zoals bedoeld in artikel 8.4 van de Wet ruimtelijke ordening, is gedaan. Als een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend, treedt het bestemmingsplan pas in wer king nadat op het verzoek is be slist. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. G E M E E NT E RECTIFICATIE In de Faam van woensdag 11 november 2009 staat onder de kop: PROCEDURE ONTHEFFINGVERLENING Zoutelande Overeenkomstig het bepaalde in arti kel 22 lid 2 sub e in samenhang met artikel 22 lid 5 van het bestemmings plan 'Buitengebied, tweede herzie ning', maken wij bekend dat wij van plan zijn om, met toepassing van arti kel 3.6. lid 1 onder c van de Wet ruimtelijke ordening, ontheffing van het bestemmingsplan "Buitengebied 2e herziening" te verlenen voor: - Het vergroten van duinhotel 'Haga' aan de Westkapelseweg 17 te Zou telande, kadastraal bekend ge meente Veere, sectie D nr. 820. In de De Faam van 11 november 2009 staat dat het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken van 12 november t/m 23 december 2009 ter inzage liggen. Dit was onjuist en moet zijn van 12 november t/m 26 november 2009. Gelet op de inmiddels verstreken ter mijn, sluit de inzagetermijn nu op 3 december 2009. Tijdens de inzag etermijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestel de termijn contact opnemen met Bas Suijkerbuijk, telefoonnummer (0118) 555 219. RECTIFICATIE In de Faam van 11 november 2009 staat onder de kop: PROCEDURE ONTHEFFINGVERLENING Biggekerke - het bouwen van een sanitaire unit aan Koudekerkseweg 41 dit moet zijn: - het bouwen van een sanitaire unit aan Koudekerkseweg 31 U kunt de stukken inzien op het ge meentehuis te Domburg. PROCEDURE ONTHEFFINGVERLENING Aagtekerke Wij zijn van plan om, met toepassing van artikel 3 lid 6 sub 1 c van de Wet ruimtelijke ordening, artikel 24 lid 1 sub a van het bestemmingsplan "Kom Aagtekerke" en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het bepaalde in het bestemmingsplan "Kom Aagtekerke" en bouwvergun ning te verlenen voor: - het oprichten van een 2-onder-l-kap woning aan Agathastraat 48 50; Het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen van 26 november t/m 9 december 2009 ter inzage. Tijdens deze ter mijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor net indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestel de termijn contact opnemen met Mo- niek van Vugt, telefoonnummer (0118) 555 342. Serooskerke Wij zijn van plan om, met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruimte lijke ordening en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het bepaalde in het bestemmingsplan 'Kom Serooskerke' en bouwvergun ning te verlenen voor: - het vergroten van een woning aan Koepelstraat 2; Het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen van 26 november 2009 t/m 6 janu ari 2010 ter inzage. Tijdens deze ter mijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestel de termijn contact opnemen met Moniek van Vugt, telefoonnummer (0118) 555 342. AANVRAAG BOUWVERGUNNING (bekendmaking op grond van artikel 41 Woningwet*- tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Aagtekerke - het oprichten van een vrijstaande wo ning Agathastraat 61 ;(1 1-1 1 Domburg - het veranderen van de indeling Zuidstraat 2;( 1 1-1 1 Koudekerke - het bouwen van een verdieping op de garage Evertsenstraat 20;(16-11) - het vernieuwen van een berging Stationsstraat 16; (1 8-11 Serooskerke - het vergroten van een woning Koe pelstraat 2(11-11 - het vergroten van een berging Noord houtstraat 64; (13-11 - het vergroten van aanbouw en door trekken van het dak daar boven;(l 3- 11) Veere - het plaatsen van een dakkapel van Borselelaan 40;11-11) - het vergroten van een woning Van Bourgondielaan 48;( 16-1 1) Zoutelande -het oprichten van een recreatiewo ning Duinweg 139;( 17-1 1) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden na dat op de aanvraag is beslist (in prin cipe binnen 12 weken) AANVRAAG SLOOPVERGUNNING (bekendmaking op grond van artikel 41 Woningwet - tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Zoutelande - het slopen van een schuur en sani taire ruimte Duinweg 139;( 17-1 1) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden na dat op de aanvraag is beslist (in prin cipe binnen 12 weken) Lees verder op pagina 43

de Faam | 2009 | | pagina 42