voor gratis spaar Rijdende Rechter zoekt Vlissingse problemen dé Weekkrant De Faam Opslag voor bedrijf en particulier k. ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 25 november 2009 - Pagina 3 Indonesische dagen bij Stichting Dunya Landgoed Twistvliet gaat in kerstsfeer Lezing steun aan banken en bedrijven Genezing langs geestelijke weg Samen knutselen en zingen in De Fontein Cabaretgroep Oud of Controle te zien Voetbal Experience (Zep Middelburg): open vanaf 18 december! Bij elke besteding van 5 euro in de winkels van Bliek Meesterbakkers ontvang je een spaarmunt. Voor 25 muntjes krijg je een kaartje ter waarde van 19,50 GRATIS! Op=op! SCHELFHORST KEUKENS WT Middelburg 0118-613713 www.city-siore.nl door tara de vriend VLISSINGEN - Hangjongeren, erfeniskwesties, burenruzies, arbeidsconflicten of een verpes te vakantie het komt allemaal aan bod in het programma Recht in de Regio van meester Frank Visser, bekend van De Rijdende Rechter. Hij is zaterdag 28 november in Vlissingen om problemen op te lossen. En niet alleen hij, maar ook een heel team juristen van het Juridisch Loket, helpt men sen die problemen hebben met de gemeente, de overheid of een erfeniskwestie. Maar ook mensen die zich bekocht voelen of last hebben van hangjonge ren of andere problemen zijn welkom. Deze en vele andere kwesties worden tijdens het spreekuur behandeld. Iedereen die met juridische problemen zit, kan bij meester Visser en zijn team terecht voor juridi sche voorlichting en rechtshulp! Neem bewijsmateriaal als fo to's, filmpjes, papieren en ka potte producten mee. Het team is van 11.00 tot 14.00 uur te vin den in Amadore Grand Hotel Arion in Vlissingen. Aanmelden kan via rechtinderegio@palm- plus.com met vermelding van naam, adres en woonplaats en het probleem. Maar iedereen kan op de dag zelf ook langsko men. Vanwege haar kennis, inzet en enthousiasme doet Els Brouwer het nog steeds goed op de werkvloer. foto izaak verkeste. VLISSINGEN - Stichting Du nya, het multiculturele vrou- wencentrum in de Bonedij- kestraat in Vlissingen houdt zaterdag 28 en zondag 29 november een Indonesisch weekend. Van 10.00 tot 17.00 uur kunnen bezoekers proe ven van een Indonesische sfeer, versterkt door kraam pjes met koopwaar, allerlei hapjes en gerechten, dans en muziekoptredens, films en een tentoonstelling. De optredens worden verzorgd door kinderdansgroep Cura- han Hati, Pencak Silat Naga, de dansgroep Mutiara en Mae-Uku. De entree is gratis. VROUWENPOLDER - Op landgoed Twistvliet aan de Koningin Emmaweg 4 in Vrouwenpolder is de count ry- en kerstsfeer goed voor een paar gezellige dagen. Tij dens deze dagen op vrijdag 27, zaterdag 28 en zondag 29 november verkopen ze hun tweedehands meubels en brocante. Op vrijdag en za terdag is het van 10.00 tot 17.00 uur en op zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Er zijn leuke en originele kerstpak ketten te koop in allerlei soorten en maten. Meer in formatie via 0118-594757. MIDDELBURG - Mr. dr. Paul Adriaanse van de Universi teit Leiden geeft vandaag (woensdag) een actuele le zing op de Roosevelt Acade my over overheidssteun aan banken en ondernemingen. De heer Adriaanse is op Wal cheren geboren en opge groeid. Hij heeft rechten ge studeerd aan de VU, is nu universitair docent in Leiden en is gepromoveerd op het onderwerp EU-recht en staatssteun. De lezing wordt gehouden in de Burgerzaal van het oude Stadhuis en be gint om 13.30 uur. Toegang is vrij. MIDDELBURG - In ontmoe tingscentrum Dauwendaele is dinsdag 1 december om 19.30 uur een informatieve lezing over hulp en genezing langs geestelijke weg door de leer van Bruno Gröning. De toegang is gratis, er wordt een gift gevraagd. Meer in formatie op www.bruno- groening.org. MIDDELBURG - Gezellig sa men zingen, dansen, knutse len en eten kan op vrijdag 27 november bij Kidsplace in de Baptistengemeente De Fontein aan de Kruitmolen- laan 70 in Middelburg. Het is van 17.00 tot 19.00 uur. De toegang is gratis. VLISSINGEN - De Stichting Majoraat aan de van Hogen- dorpweg 58a in Vlissingen houdt op donderdag 26 no vember een gezellig optre den. De cabaretgroep Oud of Controle is dan te zien om 19.30 uur. Entree kost 4,00 euro inclusief koffie of thee. Meer informatie of kaarten kopen kan via 0118-471103. loskade 45, 4331 hx middelburg tel 0118- 629101, fax 0118 -627018 www.schelfhorstkeukens.nl

de Faam | 2009 | | pagina 3