WeCare Zeeland bemiddelt 't nieuw Pïccard bestaat 50 jaar FysioFitness viert feest Visamy op Bellamypark dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 25 november 2009 - Pagina 32 Grote boekenmarkt in Ter Reede Wereldmarkt voor goede doelen Nieuw paramedisch centrum Vlissingen VLISSINGEN - in het Atrium van Ter Reede aan de Vrede hoflaan te Vlissingen is za terdag 28 november een gro te indoor boekenmarkt De ze markt, gratis toegankelijk voor iedereen, telt ongeveer 75 tafel-kramen en de stand houders komen zowel uit Zeeland als van elders uit Nederland. In de kramen zal een veelheid en diversiteit aan boeken te vinden zijn, van de gewone roman tot het literaire werk, van oud tot (bijna) nieuw en van goedkoop tot duur. De markt begint om 10.30 uur en duurt tot 17.00 uur. Veel festiviteiten in het jubileumjaar bij Piccard VLISSINGEN - Hotel Res taurant Piccard aan de Bad huisstraat in Vlissingen be stond 29 oktober 50 jaar. In de loop der jaren is Piccard uitgegroeid tot een begrip in Zeeland en ver daarbui ten. Het 50-jarig bestaan wordt, met alle gasten, het komend jaar gevierd met tal van activiteiten. Zo zijn er maandelijks op de laatste zaterdag van de maand thema-avonden met een verrassend buffet en live muziek. Het jubileumjaar wordt op 29 oktober 2010 afgesloten met een specta culair slotfeest met live mu ziek en diverse artiesten. Info via tel: 0118 413551 en www.piccard.nl. MIDDELBURG - Vanuit de filo sofie dat de ondernemende zorgverlener de betere zorgver lener is, bemiddelt WeCare Zee land vanaf 1 november tussen zelfstandige zorgverleners en mensen die behoefte hebben aan thuiszorg in Zeeland. Het koppelen van de beste zelfstan dig zorgverlener aan de zorg vraag moet optimaal zijn. Door dat WeCare de zorgverlener én de zorgvrager persoonlijk kent, kan een match gemaakt worden tussen de wensen van de zorg vrager en competenties en vaar digheden van de zorgverlener. Op deze manier ontstaat er een win-win situatie. De zorgverle ner kan werken bij een klant die past en de zorgvrager krijgen de zorgverlener die voldoet aan de WeCare Zeeland ondersteunt de zelfstandig zorgverlener, foto pr wens. Meer informatie voer thuiszorg of over het werken als zelfstandig zorgverlener is te vinden op de website www.we- care-zeeland.nl of via 0118- 634389. ZOUTELANDE - De Wereld winkel houdt op zaterdag 28 november haar jaarlijkse Wereldmarkt voor goede doelen. In een gezellige sfeer kunnen bezoekers cadeau tjes, voedingswaren, allerlei kaarten, handwerk en kaar sen kopen van de Wereld winkel, Unicef, Amnesty In ternational, Welfare Rode Kruis en de CF Stichting. Dorcas zamelt geld en le vensmiddelen in voor voed selpakket- ten in Oost Euro pa. En leden van de muziek vereniging Luctor et Emergo verzorgen koffie, thee en li monade en bakken weer heerlijke wafels. Het is van 10.00 tot 16.00 uur in Zaal Middendorp aan de Smids straat in-Zoutelande. VLISSINGEN - Vlissingen heeft sinds medio septem ber voor het eerst een multi disciplinair paramedisch centrum, gevestigd in het voormalige ROC schoolge bouw aan de Dreesstraat nummer 2. Vrijdag 27 no vember is de officiële ope ning van ParaMedisch Cen trum Paauwenburg. Wet houder F. Prins zal om 16.30 uur het PMC Paauwenburg feestelijk openen. Publiek is tussen 16.00 en 18.30 uur welkom om kennis te maken met de verschillende disci plines. foto jaap wolterbeek. niet ontmoedigen door negatie ve situaties en geeft het goede voorbeeld door met zijn zaak naar De Fonteyne te verhuizen. VLISSINGEN - Vlissinger Toon Poppe heeft afge lopen maandagavond in hotel Arion in zijn woonplaats tot zijn gro te verrassing de Vlissin gen Promotie Trofee 2009 uitgereikt gekregen. Toon heeft sinds een aantal ja ren de website 'Boulevard Bankert', waai' fotoreporta ges getoond worden van eve nementen die in Vlissingen plaats vinden, van het strand en van de stad zelf. Door weer en wind gaat de winnaar door zijn stad gewapend met de fotoca mera om opvallende plaatjes te schieten. Hij laat zich steeds po sitief uit over de stad en is zich ervan bewust dat Vlissingen via de website wordt gepromoot. Het afgelopen jaar hoorde Toon nog bij de genomineerden en greep hij naast de prijs. Dit jaar is snel duidelijk geworden dat de Vlissingse hobbyfotograaf een behoorlijke aanhang heeft en een goede kans zou maken. "Door zijn werk wekt Toon mensen op Vlissingen beter te leren kennen; het nodigt uit de stad te bezoeken. Hij doet dit al les geheel op zijn eigen manier, met eigen middelen en met gro te gedrevenheid. Zo voldoet hij van alle inzendingen het meest aan het criterium: iemand die de stad Vlissingen met een posi tieve uitwerking onder de aan dacht heeft gebracht van ve len", staat er in het juryrapport te lezen. "Op mijn site Boule- vard-Bankert.nl wil ik de dingen laten zien die. aan de aandacht ontsnappen. Op de gemeentelijke site en die van de VW staan weliswaar fo to's, maar de toerist krijgt daar door niet de indruk dat Vlissin gen aantrekkelijk is", heeft Toon eerder laten weten. En legt ver volgens uit: "Bij mij staan volop afbeeldingen van de stad, het Nollebos, de duinen en uiter aard de boulevard. De Vlissin- gers zijn goed in kritiek uiten, maar ze kunnen beter kijken naar de mooie dingen die ze ar geloos voorbij lopen. Daarom heb ik de camera gepakt en ben aan de slag gegaan." De trofee is een initiatief van de Stichting Vlissingen Promotie en bedoeld voor mensen die Vlissingen op een positieve manier in de pu bliciteit brengen. Toon Poppe is de winnaar van de Vlissingen Promotie Trofee 2009. Albert Dijkstra heeft een eervolle ver melding gekregen, omdat hij met ^Rescue Vlissingen de stad op een positieve manier onder de aandacht brengt. Peter van Druenen heeft de webcam 'Zeegat', waarmee hij dagelijks achtduizend bezoekers trekt. Voor hem is er eveneens een eervolle vermelding. Bij hoge uitzondering is dit jaar de Vliss ingen Promotie Plaquette uitge reikt aan Harrie van Hal. Die volgens de jury veel heeft ge daan voor de stad. Hij laat zich FysioFitness De Driehoek bestaat 1 jaar. foto rri den hoedt laatste keer dat Tilroe ver bouwd is, is tien jaar geleden. We vonden het nu wel weer eens tijd voor wat nieuws", vertelt eigenaar Edwin Tilroe. De winkel heeft nu een moder nere uitstraling en de manier van brillen presenteren is los ser. "We verkopen allerlei bril len, van de klassieke modellen tot de modemerken", zegt Ed win. "We zijn bijzonder, omdat we één van de weinige zelf standige optieken zijn. We zijn echt nog een familiewinkel." Bij Tilroe optiek krijgt iedereen Edwin en Marjolein Tilroe. foto: tara de vriend die een bril koopt vijftig pro cent korting, ongeacht merk VLISSINGEN - Tilroe Optiek gen is afgelopen week her- en prijs. Meer informatie via aan de Walstraat 81 in Vlissin- opend na de verbouwing. "De 0118-412370. VLISSINGEN - Leendert de Nooijer en Sjaco Eerland zijn de eigenaren van de nieuwe viswinkel Visamy aan het Bellamypark 44 in Vlissingen. Hiervoor had den zij Visgilde Heijdens. "We wilden liever wat meer in de stad en in de loop zit ten. Toen De Paardevisser in Vlissingen te koop stond hebben we deze gelijk ge kocht", vertelt Leendert. Bij Visamy wordt een heel uit gebreid assortiment ver kocht: verse Noordzeevis, maaltijden, gebakken vis, gebakken scampi's, soep en salades. Op de borden bo ven de toonbank zijn wisse lend leuke aanbiedingen te vinden. Info: 0118-418864. Toon Poppe de Vlissingen Promotie Trofee 2009. SEROOSKERKE - FysioFit ness De Driehoek bestaat 1 jaar. Els Baas, Ben Neve en Willy de Nooijer kunnen te rugkijken op een fantas tisch jaar. „Het gaat echt boven verwachting", vertelt Willy. "Het team fysiothera pie is zelfs al uitgebreid met een nieuwe collega, Caro line Gehrmann. Zij is ge- specialiseerd in oedeem therapie en volgt een oplei ding oncologie zodat kan kerpatiënten hier nu ook kunnen werken aan condi tieverbetering en herstel." De Driehoek is ook in de buitenlucht actief: Willy de Nooijer en Mauricio Gonzales verzorgen iedere week looptrainingen. Leendert de Nooijer en Sjaco Eerland van Visamy

de Faam | 2009 | | pagina 32