Genieten in en om uw (t)huis De Faam Uitvoering Oefening Kweekt Kunst Jubileumconcert Te Quiero in de kerk Ledenoproep door De Ruyterstadsingers MIM Jonge Pianisten Dagen finale in Mexico De mooiste producten en merken in een unieke woonwinkel met 7 bevlogen ondernemers Genieten begint op www.binnenuit.nl Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 561482 Lilil MIDDELBURG - Stichting Survivorsland organiseert al jaren benefietconcerten ter bestrijding van kanker in Café 't Schuttershof in Middelburg. De Engelse band Coldplace die gezien wordt als dè tributeband van Coldplay staat zondag 29 november op het Mid delburgse poppodium. Alles i strijd Wie van Pink Floyd houdt moet wachten tot zondag 13 decem ber, dan brengt The Hungarian Pink Floyd Tribute, een show met achtergrondzangeressen, video en de beste nummers van Pink Floyd. Coldplace streeft er naar dezelfde passie en hetzelf de gevoel over te brengen zoals Coldplay dat bij hun live con certen doet. Over frontman Shane Croft wordt gezegd dat hij perfect de melancholi sche klanken van Chris Martin weet over te bren gen. Coldplace bestaat al sinds 2004 en speelt sindsdien door heel Brittannië, maar ook daarbuiten. Alle hits en prachti ge albumsongs komen voorbij, van Yellow en Clocks tot de ac tuele nummers van Viva la Vida. De band The Hungarian Pink Floyd begon als HitRock in 1978 in Budapest. In 1980 was hun eerste plaat uitgekomen en de ze werd gelijk goud. Maanden lang stond de groep boven in de hitlijsten. Hitrock werd één van de belangrijkste en bekendste bands van Hongarije. In 1985 begon de band te toeren in West Europa met hun eigen num mers maar ook covers van on- Coldplace, de tributeband van Coldplay treedt zondag op in Middelburg. foto pr der andere Pink Floyd. In 2002 wisselde Hitrock van bandleden en ook van genre. De nieuwe sa menstelling als The Hungarian Pink Floyd Tribute is in eigen land wederom de succesvolste. De shows hebben alle Pink Floyd elementen. Beiden concerten beginnen om 17.00 uur. WESTKAPELLE - Muziek vereniging Oefening Kweekt Kunst geeft op vrijdag 27 en zaterdag 28 november weer haar jaarlijkse uitvoering. Al le onderdelen van de vereni ging, zoals de brassband, slagwerkgroep, drumband en leerlingen, treden op. Zangeres Marjorie-Gracia den Hoedt verleent haar me dewerking. Speciale aandacht is er deze avond voor de nieuwe diri gent van de brassband: Arian de Visser. Hij neemt, na 33 jaar, het dirigeerstokje over van Ronny de Rooij. In de pauze is er een verloting en op zaterdagavond is er een spetterend optreden van de Brood (t) roosters. Beide avonden beginnen om 20.00 uur in verenigingsgebouw Westkapelle Herrijst. Kaarten zijn te koop via tele foonnummer 0118 - 571775. OOST-SOUBURG - Alge meen Gemengd Koor Te Quiero uit Middelburg viert haar tienjarig bestaan met het concert Te Quiero goes Classic. Het concert is op za terdag 28 november in de Historische Kerk aan het Oranjeplein in Oost-Sou burg. Medewerking aan deze bijzondere avond wordt ver leend door pianiste Caecilia Boschman en tenor solist Leon van Liere. Het geheel staat onder leiding van diri gent Rob Meyboom. Kaarten zijn te koop aan de zaal voor 11,50 euro. De avond begint om 20.00 uur. OOST-SOUBURG - Gemengd koor De Ruyterstadsingers is op zoek naar mensen die graag willen zingen en lid wil len worden van de groep. Het is een amateurkoor van 38 le den dat met elkaar goede, meestal licht klassieke muziek wil maken. De leden van De Ruyterstadsingers komen vooral uit Oost en West Sou burg, uit Vlissingen en verder uit heel Walcheren. Het koor oefent elke maandagavond van 19.30 tot 21.30 uur in het gebouw de Ark achter de kerk aan het Oranjeplein in Oost- Souburg. Geïnteresseerden kunnen een kijkje op de web site www.rssingers.ciland.nl. MIDDELBURG - Om Zeeuws pianotalent op te sporen en kansen te geven organiseerde Muziek Instituut Mingelen (MIM) dit jaar voor het eerst de MIM JongePianistenDagen. De voorrondes zijn achter de rug en de vakjury heeft zes finalis ten gekozen in de leeftijd van negen tot en met zeventien jaar. Tijdens de finaleavond zullen zij voor publiek een aantal mu ziekstukken spelen. Een vakjury zal uitmaken wie de meest veel belovende jonge pianisten zijn. Deze winnen een beurs voor een muziekstudie bij MIM. De finale is op 28 november om 19.45 uur in de Zeeuwse Con certzaal aan de Verwerijstraat 14 in Middelburg. Toegang is gratis. VLISSINGEN - In de Vlissingse huisartsenpraktijk van de dokto ren Crama en Legemate hadden de assistentes zich in Mexicaan se kleding gehuld. Ze kwamen hiermee zelfs landelijk in het nieuws. foto peira deuebeke RoH Benz Kendbe de Hoes T'rtiö ctmt«

de Faam | 2009 | | pagina 15