BLEIJENBERG Kraamcentrum DAT SPECIALE AKTSEI zoekt Kraamverzorgenden SCHOONMAAKBEDRIJF Wil jij graag iets bijverdienen? Middelburg, Arnemuiden en Goes Verpleeg met passie en plezier tijdens een Zonnebloemvakantie! de zonnebloem Bij inschrijving ontvangt u een bon iwv 75,- welke u kunt inwisselen bij Babyspeciaalzaak Belie Baby of voor een korting op een zwangerschapscursus bij Kraamcentrum DAT. Woensdag 18 november 2009 - Pagina 2 Ben je enthousiast en gemotiveerd en lijkt het je leuk om in een gezellig team te werken? Momenteel zijn wij op zoek naar collega's voor diverse objecten in: De werktijden worden in overleg bepaajd. Om je in te schrijven en voor eventuele info kun je contact opnemen met Esther van de Vreede (06-10 01 15 74) of voor inschrijvingen bellen met ons kantoor. Je kunt ook via onze website het sollicitatieformulier invullen. Wij bieden je een prettige werkomgeving en een salaris conform CAO, met handige extra's, zoals bijvoorbeeld de mogelijkheid tot deelname aan het Fietsplan en een aantrekkelijke spaarloonregeling. Schoonmaakbedrijf Bleijenberg b.v. Scheldestraat 98, Postbus 230, 4380 AE Vlissingen Tel: 0118-417500, Fax: 0118-418107 Vestiging Noord-Brabant Bredaseweg 185, Postbus 150, 4870 AD Etten-Leur Tel: 076-5083594, Fax: 076-5083501 info@bleijenbergbv.nl, www.bleijenbergbv.nl Ben jij verpleegkundige of ziekenverzorgende en wil je langdurig zieken en gehan dicapten de vakantie van hun leven bezorgen? En doe je dat graag met tijd en ruimte voor persoonlijke aandacht? Sluit je dan aan bij ons supergemotiveerde team vakantievrijwilligers! Bel (076) 564 63 65 of kijk op www.zonnebloem.nl Wel zo prettig voor het gezin en zeker ook voor jou! Spreekt deze advertentie jou aan sumr dan een briefje tav: Kraamcentrum DAT - Paul Kruggrstraat 76 - 4381'WB -Vlissingen - 0118412 885 (deze aktie is niet Inwisselbaar tegen contant geld en niet te combineren met andere akties. Vraag naar de voowaarden) In verband met groei van onze teams zijn we voor ons kraamcentrum op zoek naar enthousiaste collega's in de regio. We bieden een salaris conform de CAO Thuiszorg, een goede pensioenvoorziening en een leuke informele werksfeer. Ook freelancers kunnen reageren Dus ben je in het bezit van het diploma en een rijbewijs schrijf dan snel een brief met c.v. Daarnaast zijn we in het bezit van het WHO/Unicef Borstvoedingscertificaat en hebben een eigen lactatiekundige in dienst. We zijn een gezellig Kraamcentrum waarbij we het belangrijk vinden dat we op de één op één methode werken.1 Dat wil zeggen dat je als kraamverzorgster in jouw kraamgezin, de kraam opstart en gedurende de gehele kraamperiode bij dit gezin blijft werken. Kortom we wisselen niet van gezin of kraamverzorgster. Wel zo prettig voor het gezin en zeker ook voor jou!

de Faam | 2009 | | pagina 62