Trommelvuur beukt hard met deuren r A. Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu Wibi weer terug op podium m Iets te vieren? Oratorium Vereniging viert 175- jarig bestaan met concert Hotel Zuiderduin Reserveer nu uw kerstbuffet De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Lebbis weer Sinterklaas Brunch Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All-in 19,50 p.p.* 3-gangenmenu, of koud/warm buffet, of gourmetten dranken All-in 21,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes All-ln €21,50 p.p.* Alle all-inprijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst L Tel. 0118-470962 J All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu Woensdag 18 november 2009 - Pagina 45 Familievoorstelling 8+, door het Internationaal Danstheater, Stadsschouwburg Middelburg, 14.00 uur This Beautiful Mess logeert afterparty festival, Espressobar KO D'OOOOOOOOR Middel burg, 14.00 uur Trommelvuur Familievoorstelling 6+, stoer percussieconcert voor de jeugd, Zeeuwse Concertzaal Middel burg, 14.30 uur Solas Iers/Amerikaans vijftal brengt Ierse folk met nieuwe invloe den, Arsenaaltheater Vlissin- gen, 15.00 uur De Grote Sinterklaasshow Familievoorstelling 4+ door Theatergroep Duinart, Spiegel- theater Vlissingen, 15.00 uur De Zeeuwse Komedie Tragikomisch stuk Nu Even Wel van Maria Goos, Vestzak99 Vlis singen, 15.00 uur Power Play LIVE met o.a. Jan van der Meij, be kend van Love can break your heart, Café 't Schuttershof Mid delburg, 17.00 uur Woensdag 25 november JazzSessie Jamsessie van jazzmusici, Café Desafinado Middelburg, 21.00 uur Expositie, galerie en tentoonstelling De Vleeshal Middelburg Nina Beier Marie Lund, The Object Lessons, objecten Mon Capitane Middelburg Kunstenaarscollectief exposeert muurschildering in Kinderdijk 56 Galerie De Cleene Houttuyn Middelburg, expositie Jan Peter van Opheusden, schilderijen Galerie-T Middelburg November expositie, etsen, schilderijen en bronzen beel den Rechtbank Middelburg tot en met 11 december, schil derijen Hetty de Wette, land schapschilder Galerie de Norenburgh, Middelburg Schilderijen en beelden Galerie Art Aurum, Domburg Sierraden, objecten, schilderij en GrandCafé De Schutterij Vlissin gen, tot en met 30 november, fotoexpositie Marjan Wijnber ger, interieur van het vernieuw de Ter Reede Bibliotheek 't Spui Vlissingen tot en met 4 januari, schilderij en Ludmila Kalmaeva De Piek Vlissingen tot en met eind december, foto expositie op XL formaat Martijn Kluijfhout Zeeuws Maritiem muZEEum, Vlissingen Tot en met 7 februari, 400 jaar Manhattan, Zeeland (her) ont dekt Amerika De Willem3 Vlissingen Stormlicht, installaties, sculp tuur, fotografie, mixed media De Vier Gemeten, Middelburg Gespecialiseerd in Zeeuwse schilders: 1900-1960, onder meer de Domburg Groep, Schelde Luministen KRUININGEN - Concertpianist Wibi Soerjadi kon om medische redenen het concert van 17 april jl. bij Podium Reimerswaal niet door laten gaan. Wibi, in middels een vertrouwd gezicht in de kleine zalen van het eigen zinnige podium, voelt zich on dertussen weer stukken beter en staat vrijdag 20 november in Ons Dorpshuis in Kruiningen met een herkansing van zijn re cital. Het programma bevat werk van zijn lievelingscompo nist Liszt, maar ook Chopin, Schubert en Schumann ontbre ken. Ook brengt hij enkele van zijn eigen transcripties ten ge hore en de kür die hij voor dres suurruiters Ankie van Grunsven en Imke Schellekens-Bartels schreef. De dames hopen op de aankomende Olympische Spe len te mogen schitteren op zijn muziek. Wibi is een druk en veelzijdig man. Hij bespeelde de grootste concertzalen in binnen en bui tenland, waaronder het be roemde Carnegie Hall in New York en bracht vele succesvolle cd's en dvd's uit. Sinds enkele jaren gebeurd dit onder zijn ei gen label Soerjadi Records. Ook geeft hij intensieve masterclas- ses aan jonge pianisten onder de naam Wintercours 2009. De talentvolle deelnemers verblij ven twee dagen en een nacht op Wibi's landgoed, waar ze wor den ingewijd in de geheimen van subliem pianospel. De recital in Kruiningen begint om 20.00 uur. Kaarten zijn ver krijgbaar via 0113-551552 en www.podiumreimerswaal.nl. MIDDELBURG - De Koninklijke Oratorium Vereniging geeft za terdag 21 november een jubi leumconcert in de Zeeuwse Concertzaal. Op die avond viert men officieel dat Tot oe fening en uitspanning door en kele heren hier ter stede, 175 jaar geleden werd opgericht. Daags voor de naamdag van de beschermheilige Sint Ceci lia. zingt het koor een aantal stukken die aan Cecilia en aan de muziek in het algemeen ge wijd zijn. Zo wordt het uit de 17e eeuw afkomstige Ode on Saint Cecilia's Day van Purcell gebracht, Messe Solennelle de Sainte Cécile van Gounod uit de 19e eeuw en ter afslui ting de uit de 20e eeuw af komstige Kick out the Muse, een revolutionair werk dat stadsgenoot Douwe Eisenga speciaal voor dit jubileum componeerde. Het koor staat onder leiding van dirigent Jan Hut. Het Zeeuws Kamerorkest TY begeleidt de zangers sa men met organist Marcel van Westen. Aanvang: 20.00 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar via de Stadsschouwburg Middelburg, De Drvkkery in Middelburg, 0900-3300033, op de avond zelf aan de zaal of via www.theaterverkoopzee- land.nl DOOR J0SIE KNEEPKENS GOES - Hoe Laat Begint Het Schie ten, dinsdag 24 en woensdag 25 no vember, Theater De Mythe in Goes. Als boze engel daalt Lebbis neer om met een bijna constante lach- golf en slimme theorieën, menig bezoeker naden kend en hyper ventilerend ach ter te laten. Wel licht zijn beste programma ooit. Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: www.theaterver- koopzeeland.nl. FOTO: PR. MIDDELBURG - Drie vrienden, zes handen, dertig vingers, drie deuren en nog veel meer. Twit ching Eye Trio staat zondag 22 november in de Zeeuwse Con certzaal in Middelburg en geeft speciaal voor de jeugd een spet terend percussieconcert. De drie jongens slaan, roffelen, ve gen, zwiepen, beuken en beze men. Ritmes vliegen je om de oren en bekkens tollen rond, maar de heren doen ook een wedstrijdje wie het langste stil durft te zijn. Deuren maken muziek en stokken zingen. Een concert waar je ogen en oren te kort komt. Het trio bestaat uit Jasper Goedman, Marijn Korff de Gidts en Achim Heine die al- 1 FlETCHER|5jHOTELGROUP Ontvangst met welkomstcocktail Onbeperkt warme en koude gerechten Onbeperkt brood buffet Onbeperkt dessertbuffet Onbeperkt koffie, thee, melk en jus„d'orange Speciaal kinderbuffet en (kinder)vermaak Kinderen tot 4 jaar GRATIS Kinderen van 4 tot 12 jaar voor de helft van de prijs Van 12:00 tot 14:00 uur Enkel op reservering, reserveer nu! Bezoek van Sint Nicolaas en zwarte pieten met een cadeau voor de jongste kinderen (t/m 12 jaar). De 3- en 4-sterren hotels van Fletcher bevinden zich op de mooiste locaties van Nederland. In de duinen, aan het strand, in de bossen en op de Waddeneilanden. RESERVEREN? Bel: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - 4361 SM - Westkapelle www.zuiderduinbeachhotel.nl Ie drie percussie gestudeerd hebben en bij diverse beroem de muziekgroepen gespeeld hebben. Met zijn drieën maken ze sinds 2007 voorstellingen voor iedereen vanaf zes jaar. Het Twitching Eye Trio speelde eerder op de UITmarkt in Am sterdam, op diverse festivals en in verschillende concertgebou wen in het land. Met groot ge voel voor detail combineren de drie trommelaars hun kennis van eigentijdse muziek met het ritme en de klanken van Afri kaanse, Turkse, Indiase en Afro- Cubaanse oorsprong. Het trom- melgeweld begint om 14.30 uur". Kaartverkoop: 0900-3300033 en www.theateiverkoopzeeland.nl Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00-20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30 -23.00 uur soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten J 3 soepen I 6 hoofdgerechten y 3 desserts Diverse kindermenu's 1e en 2e kerstdag van 12.00-14.00 uur en van 18.00-20.00 i Inclusief alle standaard dranken. Kinderen t/m 11 jaar 50% korting per persoon Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 61