Drvkkery de beste Diabetes? >an mag u meer verwachten van Mediq Apotheek De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Bijzondere en eigenzinnige winkel Mediq Apotheek Dauwendaele Roozenburglaan 18, Middelburg, 0118 62 74 71 Mediq Apotheek Welsinge Rentmeesterlaan 31, Middelburg, 0118 62 32 98 Woensdag 18 november 2009 - Pagina 38 Gas geven, autorijders! Wat vindt u van het autobedrijf waar u klant van bent? Wat stoort u? Waar bent u zeer tevreden over? Wordt u goed geholpen... wordt uw auto goed geholpen? autobedrijr.tevreden.nl onderzoekt de klanttevredenheid van autorijders. Ook die van u! Uw praktijkervaringen helpen andere autorijders goede autobedrijven te vinden of er klant te blijven. En het geeft autobedrijven reden om hun dienstverlening en kwaliteit te verbeteren, ledereen tevreden! Ga nu naar autobedrijf.tevreden.ni en geef uw oordeel. Het is gratis en gemakkelijk. Kies het autobedrijf, uw ervaring - APK, reparatie, onderhoudsbeurt, inruil, aankoop, oriëntatie - en beoordeel. Alle resultaten zijn inzichtelijk op autobedrijf.tevreden.nl. Geef even gas en ga naar de site. U helpt er duizenden autorijders en autobedrijven mee. autobedrijf.tevreden.nl Boekhandel de Drvkkery uit Middelburg is uitgeroepen tot beste boekhandel van het jaar. Op de voorgevel prijkt met trots de gewonnen prijs. foto: rik hartman. MIDDELBURG - Boekhan del de Drvkkery is tijdens het Boekblad Gala in Am sterdam op zaterdag 7 no vember jl. uitgeroepen tot boekhandel van het jaar 2009/2010. Voor deze on derscheiding waren zes boekhandels genomineerd, waarvan vier uit Nederland en twee uit België. Dick An- beek, directeur van de Drvkkery, nam de prijs in ontvangst uit handen van Elco Brinkman, voorzitter van de Koninklijke Vereni ging voor het Boekenvak. Enkele passages uit het juryrap port: "Eén steekt met kop en schouders boven de andere uit. De jury bewonderde de consis tent doorgevoerde visie, waarbij alles tot in de vezels klopt.De Drvkkery is een totaalwinkel met een uiterst doordacht con cept. De visie van Dick Anbeek - is iets een cadeau of niet? - is ij- zersterk. Zijn gedrevenheid is tot in de finesses gefocust.An beek heeft visie en lef en lef ge toond door in crisistijd enorm te verbouwen. Het is typisch een boekhandel waarvan de ei genaar nooit rust, maar die al tijd blijft schaven en polijsten, waar aan de horeca dezelfde hoge kwaliteitseisen worden ge steld als aan de rest van de win- kél. De Drvkkery is bovenal een zeer bijzondere en eigenzinnige beleveniswinkel, die een diep en breed assortiment verras send presenteert. Naast alle extra's, zoals een brasserie en een theaterzaal, straalt de Drvkkery toch vooral uit een heel goede boekhandel te zijn", aldus de jury. Gebruikt u insuline, dan controleert u regelmatig uw bloedsuikerwaarde. Dan is het natuurlijk wel van belang, dat u volledig op uw meetapparaat kunt vertrouwen. Daarom zijn er bij Mediq Apotheek de 'Meter Controledagen'. Voor de zekerheid. Het is verstandig om eens per jaar uw meter te laten controleren op een goede werking. Bij Mediq Apotheek wordt uw meter gereinigd, geijkt en worden de instellingen gecontroleerd. Ook bespreken we of u de meter wel op de best mogelijke manier gebruikt en bekijken we of alle toebehoren zoals naalden, teststrips en dergelijke nog in orde zijn. En heeft u vragen, dan beantwoorden we deze graag. Ook bij u in de buurt De controle duurt ongeveer tien minuten en wordt samen met u uitgevoerd. De Meter Controledagen zijn overal in Nederland en u kunt een afspraak maken bij uw Mediq Apotheek. U bent van harte welkom, want als diabetes patiënt mag u iets extra's van ons verwachten. Uw apotheek met IQ

de Faam | 2009 | | pagina 54