Alfahulpen gevraagd LEICHT Functie, elegantie en comfort! zier Piet Voskamp ziet 't licht! GERARD Zonder u kunnen we niet! www.leichtkeukensmiddelburg.nl Piet Voskamp LEICHT Keukens dé Weekkrant NIEUW TN VLISSINCJEN: Pizza's Vices Pasta's Vis Ristoranti; Don Giovanni Stichting Werkt voor Ouderen Marga zoekt nieuwe woonruimte Eindelijk! DeFaam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 18 november 2009 - Pagina 4 Mortiereboulevard 3, Middelburg T. (0118) 62 88 79 Middelburg 0118-626919 www.gerardbouwense.nl Cordo White Beam koplamp met 60 uur led-verlichting. Eenvoudig te monteren en af te nemen, Nu bij Piet Voskamp van zoffSvoor MMl lluliuims icstaimmi op tic bouU'vurd lioulevnnt Bunkert 22 Tel. 0118-112737 Alfahulpen zijn onmisbaar in de huishoudelijke zorg. U bent het vertrouwde gezicht voor onze klanten. Met een glimlach, een praatje of een kopje koffie op het juiste moment. Bent u de alfahulp die wij zoeken? Neem contact op met Marcel Westveer, hoofd huishouding Ter Reede. Telefoon 0118-448448 of kijk op www.werktvoorouderen.nl hebben we 'hole in the wall' ge speeld. We hadden een muur met kattenvormen erin en die kwam dan op ons af. We moes ten dezelfde vorm aannemen om erdoor te kunnen. Dat was lachen! Er was echter één ver- schil met het programma op de televisie. We hadden geen zwembad waar we invielen als het fout ging, maar een ballen bak. Wij katten worden niet vrij willig nat! Tot zover en tot ziens aan de Oostperkweg nummer 9 in Middelburg. Je kunt me bellen op 0118 613579. "Dag lieve mensen, kennen jullie ons nog? Wij zijn de vijf schattige kittens van een paar weken geleden. Met trots en blijdschap kan ik jul lie mededelen, dat we zijn geadopteerd. Een paar van ons zelfs bij hetzelfde baasje. Het was wel even wennen na al die weken op onze kamer in het kattenhuis van het asiel, maar nu zijn we toch wel blij dat we eindelijk een thuis hebben. We missen wel onze mama wel. Geluk kig had ze ons een mobieltje gegeven, zodat we elkaar kunnen bellen en sms-jes kunnen sturen. En verder spelen we het heel wat af!" Dier in I MIDDELBURG - "Geacht lezerspubliek, de statige kat op de foto, nou, dat ben ik. Niet dat ik altijd zo zit en kijk, da's alleen voor de foto. Ik heb ook een andere pose uitgeprobeerd. Toen lag ik half op mijn rug, kopje ge draaid, twee pootjes naar voren en de andere twee pootjes onzichtbaar... Het leek zo leuk, maar op de fo to zag het er belachelijk uit. Ik leek net een dikke, rode ballon met oogjes en twee stokken. Dus vandaar dat ik de voorkeur gaf aan deze. Mijn naam is Mar ga en ik ben opgepakt, niet we gens iets crimineels maar om dat ik geen huis had, bij Der Boede in Vlissingen. Ik wandel de daar al een maand of zo rond, op zoek naar nieuwe woonruimte. Die boodschap bracht ik kennelijk over, want op een dag in oktober werd ik meegenomen. Eindelijk! Maar wat viel dat tegen! Hole in the wall De asielbaasjes zijn lief voor me, dat wel en woonruimte heb ik ook, maar om die nu nieuw te noemen.Dat moet beter kun nen! Langs deze weg een op roepje voor een nieuw baasje met een huis dat er iets beter uitziet dan hier. Ik ben een net te, lieve kat. Ontwormd (brrrrrr- rrr), gechipt (ook niet zo fijn) en ik heb m'n kattenprikjes gekre gen (daar wil ik het verder ook niet over hebben). Met de kat ten hier in mijn grote hok heb ik best wel lol hoor. Vorige week 9ui# iwze ismc verhuizingen en meubelopslag Deze statig dame wil graag verhuizen uitziende naar een echt thuis Stationsstraat 52, Middelburg - [t] 0118 - 6i 31 87 [e] info@pietvoskamp.nl - [i] www.pietvoskamp.nl Fietsspeciaiist Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur en zaterdag van 9.00-15.00 uur. Winkel op maan dag gesloten. Werkplaats: dinsdag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.30 uur. Werkplaats zaterdag en maandag gesloten.

de Faam | 2009 | | pagina 4