Walcheren Bib Gourmand Benelux Sport and fashion unite Machinefabriek Sturm Paauwe Beheer: 3 in 1 Jacqueline Hairstyle Uit het Zakenhart van... dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Middelburgse Scherp krijgt onderscheiding Open dag bij Tactiel Stimulering Proud Mary Lifestyle wint startersprijs Kraam Terre des Hommes in bieb Woensdag 18 november 2009 - Pagina 33 Bennie en Sylvia Paauwe. FOTO LfON JANSSENS MIDDELBURG - Middel burg is een nieuwe kapsa lon rijker. Jacqueline Wiele- maker die al vijf jaar als 'mobiele kapster' haar ei gen bedrijf runt, heeft sinds kort een salon. De kapsalon is gevestigd in All Sports Bo- dygym aan de Walensingel 65 in Middelburg. Jac queline heeft zeven jaar ge- MIDDELBURG - Michelin stelt vandaag de nieuwe editie van de Bib Gourmand Benelux 2010 gids voor. In deze gids wordt het Middelburgse res taurant Scherp aanbevolen. Volgens Michelin kenmerkt dit restaurant zich door de mo derne en contrastrijke culinai re creaties en door de uitste kende prijs-kwaliteitsverhou- ding. Het is de tweede keer dat Mi chelin een selectie van 218 res taurants met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding (maximaal 35 publiceert in een aparte gids. In tijden dat het economisch wat minder gaat, zijn deze restaurants ze ker zo belangrijk en gewild bij het publiek. De Bib Gourmand Benelux 2010 gids bevestigt een ontwikkeling die al een aantal jaren gaande is in de gastronomische wereld: een toename van het aantal een voudige en sympathieke adressen zonder luxe in pro- ductkeuzte of decoratie. Op de ze adressen ervaren de gasten dat de restauranthouder het goed wil doen en het plezier van tafelen voor iedereen toe gankelijk wil maken. Een Bib Gourmand restaurant serveert een lekker menu bestaande uit een voorgerecht, een hoofdge recht en een dessert voor een bedrag van maximaal 35 euro, exclusief dranken. Al meer dan tien jaar weet de Michelingids de adressen te waarderen die aangenaam tafelen combine ren met een correcte prijsstel ling. Het Bib Gourmand sym bool, dat in 1997 zijn intrede deed, is daar het beste voor beeld van. Het is de bedoeling van dit symbool om restau rants kenbaar te maken waar het gegarandeerd lekker en budgetvriendelijk tafelen is. leden haar opleiding af grond aan de Nederlandse kappersacademie in Rot terdam. Na in verschillende kapsalons de nodige werk ervaring te hebben opge daan is ze als ambulante kapster voor zichzelf be gonnen. Info en afspraken: 06-42156002 en www.jac- quelinehairstyle.nl. MIDDELBURG - The Unit is de nieuwe naam voor de zaak van Hebu Sport die is gevestigd op Podium 5 op ZEP Middelburg. Bedrijfsleider is Leen Boogert die samen met Marije The Unit runt. De Sportzaak biedt zowel sport- als vrijetijdskleding, van topmerken als Nike, Lacoste, Adidas, Puma, Timberland, Mi- nich. "Hier is de grootste Nike collectie van Zeeland", weet Boogert. The Unit heeft een grote collectie voetbalschoenen en hardloopschoenen. Bekende topmerken als Brooks, Asics, Nike en Mizumo zijn hier in de rekken te vinden. Speciaal zijn de unieke 'Creative Recreation' schoenen. Ook fanatieke fiet sers komen zeker aan hun trek ken bij The Unit. Er is namelijk Leen en Marije van The Unit. een breed assortiment wieier-, moutainbike- en spinning-out fit. Meer informatie en opening- FOTO LEON JANSSENS stijden via telefoonnummer 0118-606733 en op de website www.hebusport.com. VLISSINGEN - Nieuw in Zeeland is Tactiel Stimule ring, met professionele aan raking de balans herwinnen. Deze aanrakingsmethode helpt het lichaam om tot ontspanning, herstel en ver bondenheid te komen. Ver zachting, praktijk voor Tac tiel Stimulering en Massage laat bezoekers voelen hoe deze aanrakingsmethode werkt op de Open Dag vrij dag 27 november van 16.00 tot 18.30 uur in het nieuwe Paramedisch Centrum Paauwenburg aan de Drees- straat 2 in Vlissingen. Meer infonnatie via 06-18069347. MIDDELBURG - Proud Ma ry Lifestyle uit Middelburg is winnaar geworden van de Leen van Gelder-starters- prijs. De prijs werd toege kend aan de jonge onderne mer in Zeeland die het beste ondernemingsplan konden laten zien. De uitreiking van deze startersprijs was tijdens de Startersdag van de Kamer van Koophandel in CineCity in Vlissingen. De uitreiking werd bezocht door meer dan 400 bezoekers. Adviestraject Uit handen van de naamge ver en oud-KvK voorzitter Leen van Gelder kregen: de ondernemers Margreet Ge- schiere en Nathalie Nieuw- doip een cheque van 1.000 euro van de Kamer van - Koophandel en een gratis adviestraject aangeboden door communicatiebureau BOOM. Hans Sturm voor zijn nieuwe pand. FOTO LE0N JANSSENS SEROOSKERKE - Machine fabriek Sturm B.V. verhuis de van Zompe 10 naar Pad- weie 16. "Het werd daar te klein. We hebben een nieuw pand laten bouwen door Wervenhove, ook hier op de Zompe", zegt eige naar Hans Sturm, "het is groter en ideaal om te wer ken. In metaalbewerking draaien en frezen wij met computergestuurde ma chines." Machinefabriek Sturm heeft als werkgebied zuidwest Nederland en maakt ondermeer onder delen voor piping en con structies. "Wij leveren een constante kwaliteit", aldus Sturm. Info: 0118-628263 en mail@sturmmach.nl. Jacqueline Wielemaker in haar nieuwe salon SEROOSKERKE - Paauwe Beheer zijn drie bedrijven die elkaar aanvullen. Advies en tekening voor de bouw door Contek, uitvoering door Paauwe Aannemers bedrijf en afwerking door Schildersbedrijf Boogaard. Eigenaar Bennie Paauwe: "Wij zijn blij met dit con cept. Elk bedrijf is gericht op de eigen klan ten en kan ook los van el kaar werken. Men kan voor nieuwbouw, verbouw en onderhoud terecht." Pad- weie 18, (De Zompe) Ser- ooskerke. Paauwe Aanne mersbedrijf 0118-591020; Contek Ingenieur Koets 0118-594195 en Schilders bedrijf Boogaard 0118- 617689. KOUDEKERKE - De rij dende ruitersportwinkel Sissi van Ellen Meijaard is vanaf zaterdag 21 no vember te bezoeken bij Stalhouderij de Braam hof van 14.00 tot 17.00 uur. Het is de enige mo biele ruitersportwinkel in Zeeland. galop Er is een leuke openings aanbieding, zoals jassen voor dames, heren en kin deren van bekende mer ken voor 25,00 euro. "De ruitersportwinkel be staat uit een omgebouw de geairbmsde SRV su permarktwagen waar de mensen vrij in rond kunnen lo pen. Wij hebben ook een aparte opslagruimte voor de voorraden. De bus is aangepast in de Sissi stijl", vertelt Ellen. Sissi leefde als keizerin van Oostenrijk en Hong arije in paleis Gödöllö, het groot ste barokke kasteel van Honga rije. In de barokstijl leveren ze van Sissi dan ook sieraden, met name Juicy Couture en in be perkte mate antiek uit deze tijd. Naast allerlei benodigdheden voor paarden zoals hoofdstellen, halsters, halstertouwen, hulpteu gels, peesbeschermers, zomer- dekens, winterdekens, bitten en zwepen biedt Sissi ook een ruim assortiment ruiterkleding en merkkleding aan. Merken als Kingsland, Lami Cell, La Martina, Gaastra, Kentucky, Mountain Horse en Anky. "Zadels leveren Sissi is de nieuwe rijdende ruite wij in samenwerking met zadel specialisten. Wij zijn van mening dat de levering van zadels uiter mate tevreden klanten oplevert als er iemand bij betrokken is met jarenlange ervaring specifiek op dit gebied", zegt Ellen. Ook verkopen ze allerlei verzorgings producten voor paarden zoals betadine, paardenshampoo, an- tiklitspray, borstels en hoefvet en -olie. "Als de rijdende winkel goed loopt over twee jaar, dan wil ik een echte winkel openen. Nu probeer ik zoveel mogelijk in de wagen té proppen, alleen dat is lastig want het is toch een vrij kleine ruimte", vertelt Ellen. "Wel portwinkel van Ellen Meijaard. proberen we het zo goed moge lijk af te stemmen op de behoefte van de mensen binnen de mane ges, pensionstallen en privéstal- len." De rijdende ruitersportwinkel is elke dag geopend van 14.00 tot 17.00 uur en staat dan bij Stal houderij de Braamhof aan de Braamweg 12 in Koudekerke. Ook bezoekt rijdende ruiterspor twinkel Sissi maneges, pension stallen, privéstallen en evene menten op afspraak. Zo wil Ellen Meijaard op de Markt in Zoute- lande gaan staan. Info en prijzen via de website www.ruitersport- sissi.nl of via 06-25218409. FOTO PR MIDDELBURG - De kraam van Terre des Hommes staat weer van 24 november tot en met 5 december in de Zeeuwse Bibliotheek in Mid delburg. Er zijn sieraden, snuisterijen uit allerlei landen, speel goed, kerstspulletjes, eigen- gebreide sokken en truien te vinden. De hele opbrengst van de winkel en dus ook van de kraam komt ten goe de aan dit goede doel.

de Faam | 2009 | | pagina 49