MEUBELEN KOPEN DOE JE BIJ RUNNER dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Nominatie Eiken programma Superscherp geprijsd! 4-deurs dressoir www.tmcwoonwinkels.nl Woensdag 18 november 2009 - Pagina 26 kantieXPerts •fipisfrtoP' Vinta Johnny hoopt op de Giro UITGEREKEND? j '-U Runner Wonen is een bruisende meubelwinkel met een steeds andere en actuele meubelcollectie. Een winkel waar je voor je plezier eens binnenloopt. Daar zie je de leukste meubelen. Een winkel waar je voor je plezier koopt, want daar koop je voor de scherpste prijs. Runner Wonen, gewoon de winkel voor slimme mensen die van leuke dingen houden! GOES - "In Zeeland doe ik zoiets toch sneller", zegt ge nomineerd wielrenner van het jaar 2009, Johnny Hoogerland uit Yerseke. Johnny was dinsdag tussen alle drukte door eventjes bij Reisburo Rosa in Goes om met zijn fans op de foto te gaan en te praten. "Komend weekend word ik al verwacht in Valkenburg voor een kennismakingsrondje met m'n ploeg Vacansol- eil en aansluitend is het direct twee maanden naar Spanje om te trainen", vervolgt hij. Met een fantas tisch seizoen achter de mg mag Johnny gerust gezien worden als dé revelatie van 2009. Zelf vindt hij zijn vijfde plaats in de Ronde van Lombardije de mooiste prestatie, maar ook bij de nationale wielerploeg bleek hij één van de uitblinkers te zijn. "Echt een heel speciaal gevoel die oranje zee", memo reert hij. In de Ronde van Span je, de Vuelta, reed de Yerseke- naar zich al in de kijker door mee te gaan met vele ontsnap pingen. De Zeeuwse sensatie vertelt een 63-jarige fan dat hij niet altijd toestemming had om aan te vallen. "Maar soms moet je een beetje eigenwijs zijn, toch?", lacht hij. Wielrenner Johnny Hoogerland was dinsdag tussen alle drukte door eventjes bij Reisburo Rosa in Goes om met zijn fans op de foto te gaan en te praten. 9 foto: john de kok In zijn eerste grote ronde eindig- den. "De Giro wordt zeer zwaar, siekers gaat Johnny meedoen Zeeuwse wielrenner geldt als de hij als 12e in het klassement, maar ik wil erg graag meedoen, aan Luik-Bastenaken-Luik en de een aanvallende rijder, hij veert Komend seizoen hoopt Johnny liever dan de Tour zelfs. Het is Amstel Gold Race. "Ze zijn me enthousiast overeind wanneer in de Ronde van Italië mee te rij- een gevoel," zegt hij. Bij deklas- op het lijf geschreven." De hij vertelt over Frank Vanden- De opmerkelijke prestaties van Johnny Hoogerland hebben hem een nominatie opgeleverd voor de titel 'Wielrenner van het Jaar 2009'. De andere twee geno mineerden zijn Robert Gees- ink en Lars Boom, allebei van de Rabobank. Tijdens een gala in Den Bosch op 30 november wordt de winnaar van de titel bekendgemaakt. Johnny Hoogerland is geno mineerd vanwege zijn aan vallende instelling en zijn successen in het GP d'ouver- ture de Marseillaise, de Ster van Bessèges, de Ronde van Spanje, de Ronde van Lom bardije en zijn veertiende plaats bij het wereldkam pioenschap op de weg elite in Mendrisio, Zwitserland. broucke, winnaar van Luik-Bas tenaken-Luik in 1999. "Frank was echt een schitterende cou reur, heel zijn aanvallende ma nier van koersen. Als hij zei: 'Ik ga morgen winnen', dan won hij ook." Van het Buys Ballot college, win kelen en stappen in Goes tot het internationale profpeloton, Johnny is gewoon een Zeeuwse jongen gebleven. "Zeeland blijft toch mijn provincie. Als ik in het buitenland zit, denk ik soms dat ik nog graag eens een rondje bij ons langs de zee zou willen fiet sen." Goes Marconistraat 15b I (0113) 22 41 14

de Faam | 2009 | | pagina 42