auto'smotoren Alleen in Zeeland Subaru: Tourer van toekomst Dé Provinciale Kraamzorg gaat helemaal Aygo! Gratis slee Bijzondere Toyota's De eerste en enige Jaguar XJ in Nederland wordt gepresenteerd op de Scaldis Fair in Goes. www.zeeuwsautojournaal.nl Garantie op inspectie bij Ford WOENSDAG 18 NOVEMBER 2009 Subaru combineert in de Hybrid Tourer Concept een beperkte uitstoot, veel rij- genot en een hoog veilig heidsniveau. Deze tourer werd geïntroduceerd op de Tokyo IVIotor Show en oogt extra spannend ais de vleu geldeuren open gaan. Suba ru zet met deze schone sportieveling enkele fikse esthetische stappen. .De auto is voorzien van een tweeliter turbomotor en een hybride systeem dat twee elektromotoren om vat. Plug-in staat voor effi ciënt opladen en de veilig heidsvoorzieningen omvat ten onder andere 'vehicle- to-vehicle'-communicatie en cameratechniek. •Op de foto ziet u 15 van de to taal 42 Toyota's Aygo die Dé Provinciale Kraamzorg gaat in zetten om de kraamverzorgen- den veilig en op tijd bij de beval ling te laten zijn. Op maandag 5 november jl. nam Jacobine Van Koeveringe, kraamverzorgende bij Dé Pro vinciale Kraamzorg, de eerste leaseauto, een Toyota Aygo, in gebruik. Op termijn zullen er meer dan 40 Toyota's voor Dé Provinciale Kraamzorg gaan rij den. Bestuurder Kees Priem van Dé Provinciale Kraamzorg: "Ons werkgebied is heel Zee land en de aangrenzende regio in West-Brabant. De ruim 150 kraamverzorgenden van de stichting rijden op jaarbasis meer dan één miljoen kilome ters van en naar de gezinnen om assistentie te verlenen bij de bevalling en de aansluitende thuiskraamzorg. Dat was reden voor Dé Provinciale Kraamzorg om in overleg met de onderne mingsraad de medewerkers die veel kilometers per jaar rijden, de mogelijkheid te bieden ge bruik te maken van een leaseauto. Ook nieuw in dienst tredende kraamverzorgenden worden op deze manier niet ge confronteerd met de investe ring in een auto. De keuze viel na veel wikken en wegen uiteindelijk op de Toyota Aygo. Ze zijn ons eigendom, maar het wagenparkbeheer hebben we bij ZuidWestLease ondergebracht. De keuze voor deze ldeine Aygo is mede inge geven door het milieuvriende lijke karakter van deze Toyota (C02 uitstoot slechts 106 gram per kilometer). We willen na melijk een bijdrage leveren aan een gezond klimaat voor de vol gende generaties die door onze medewerksters al letterlijk op handen worden gedragen!" De foto is genomen op het ter rein bij Toyota De Jonge in Goes en daar zien we van links naar rechts: verkoopadviseur Sjaak van Eijkeren, bestuurder Kees Priem, directeur Peter de Jonge, Huub Menagé van ZuidWestLe ase en Jacobine van Koeveringe. De Zeeuwse Ford-dealers Joosse en Adria houden op zaterdag 21 november de Ford Winterinspectie- dag. Tijdens deze dag kunnen klanten hun auto gratis laten controleren op tien belangrijke onder delen met het oog op de komende wintermaan den. Hiermee garanderen de Ford-dealers dat alle klanten die de gratis winterinspectie laten uitvoe ren ook tijdens de strenge wintermaanden veilig en vertrouwd de weg op gaan. De winter is voor veel bestuurders een uitdagende periode. Gladde wegen, vroeg donker, veel neer slag, een beperkt zicht en, voor steeds meer Neder landers, een lange reis naar een ver winterspor toord. De Ford-dealers begrijpen deze uitdagingen en garanderen dat iedere door hen gecontroleerde Ford aan de strengste eisen voldoet. En garanderen is dan letterlijk bedoeld. Zowel Auto Adria als Ford Joosse verlenen gratis drie maanden garantie op de door hen gecontroleerde en goedgekeurde onder delen!" Gedurende de wintermaanden wordt vaak met het gehele gezin gereisd en Ford tracht om zoveel mo gelijk rekening te houden met de wensen van ieder gezinslid. Daarom ontvangen de aanwezige kinde ren op 21 november gratis de Ford Kinderslee bij de Ford-dealer Ford-bezitters die helaas verhin derd zijn op zaterdag 21 november kunnen ook op een ander moment terecht voor de uitgebreide winterinspectie. Dan wordt voor slechts 19,95 een volledige controle uitgevoerd. In de vorige editie van deze krant berichtten wij u over bijzondere Toyota's Prius. Deze werden door Toyota De Jonge in Vlissingen afgeleverd aan de Veüigheidsregio Zeeland. Helaas is in het drukpro ces een deel van de bijbehorende foto weggevallen. Bij dezen ziet u het volledige plaatje: de fraai en functioneel gespoten Priussen voor de deur bij Toyota De Jonge in Vlissingen. w ww. toy o ta -de jon ge. nl ■■I Primeur Van woensdag 18 tot en met zaterdag 21 november wordt in de Grote kerk in Goes de Scaldis Fair georganiseerd, een prachtige lifstylebeurs. Bogaers Jaguar Goes toont daar de allereerste spiksplin ternieuwe Jaguar XJ. Een oude naam binnen het Premiummerk uit good old England, maar in een volledig nieuwe stijl. Het vlaggenschip van de roemruchte Britse automo bielfabriek is een regelrechte sensatie: een prachtige koets vrijwel geheel in aluminium opgetrokken, een modern en verrassend interieur en voor zien van eersteklas benzine - en dieselmotoren. Deze pri meur mag u beslist niet mis sen. De Zeelanddealer voor Jaguar heeft een grote tent voor de ingang van de kerk gezet. U kunt er zeker niet omheen! Op de foto 'Miss Britain'. En als u dan denkt „Als die auto nog naar Zeeland moet kó men, waar komt deze foto dan vandaan?" is het ant woord simpel: Rob Strating fotografeerde hem voor u op de IAA in Frankfurt in septem ber dit jaar...

de Faam | 2009 | | pagina 25