2e broek halve prijs NAJAARSOPRUIMING Deze week korting on de naiaarscollectie 2009 Dag van de mantelzorg Extra, nu elke niet-afgeprijsde Einde Damesrokken, pantalons, blazers 40 korting Damessweaters, truien, blouses, jacks Mm 11 korting Herenpantalons, jeans "Hl korting Herenjacks, truien, overhemden korting Kinderbroeken 40 korting Kindersweaters, bloezen, jacks 20 korting Babybroekjes, truitjes, pakjes 40 korting met uitzondering van de leggings Deze actie loopt tot en met 28 november 2009 FASHION^^ÊÊÊÊÊÊÊSHÓPS www.vandevenfashionshops.nl ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL voor de strippenkaart Blijspel Verliezers door de S.T.E.C. Jeugdvoorstelling Alice is verplaatst Jubileum Gemengd koor Soli Deo Gloria Jaarlijkse collecte Multiple Sclerose m HANS ANDERS gezichten na maskertjes JH MIDDELBURG - WC - Veersche Poort - Fazantenhof 10 - Tel. 0118-640779 OOST-SOUBURG - Kanaalstraat 9 - Tel. 0118-474313 KAPELLE - Biezelingsestraat 6 - Tel. 0113-330136 nnwagiffinn De Faam Woensdag 18 november 2009 - Pagina 23 REGIO - Tachtig mantelzorgers vanuit heel Walcheren bezoch ten op woensdagmiddag 11 no vember de Dag van de Mantel zorg in de Zandput in Seroos- kerke. De middag werd georga niseerd door Vrijwillige Zorg Walcheren Steunpunt Mantel zorg. De middag werd geopend door wethouder J. Melse van de gemeente Veere. In zijn ope ningswoord benadrukte hij hoe belangrijk het is voor mantel zorgers om een goed netwerk te hebben en te onderhouden en geregeld te ontspannen. Op de ze middag was daar ook ruim de gelegenheid voor. Onder het ge not van koffie met gebak wer den onderling allerlei gesprek ken aangeknoopt. Het meest gewaardeerde en drukst bezochte onderdeel van de 'Dag van de Mantelzorg' was wel de gratis gezichtsbehandeling door acht leerlingen van de examenklas van het ROC afdeling uiterlijke verzorging. foto pr Zones en strippen zijn passé door tara'dé vriend VLISSINGEN - De OV-chip- kaart is de nieuwe manier van reizen en betalen in het openbaar vervoer in Neder land. Met deze kaart kan elektronisch betaald wor den in de trein, bus, metro en tram. De kaart wordt vol gend jaar verwacht in Zee land. De OV-chipkaart is zo groot als een bankpas en bevat een on zichtbare chip. Eigenaren er van hoeven niet meer te beden ken hoeveel zones of strippen zij af moeten stempelen. De OV-chipkaart kan via het inter net, telefonisch, handmatig of schriftelijk opgeladen worden met een reisproduct of een geldbedrag. Automatisch opla den kan aangevraagd worden en zodra dan het saldo op de OV-chipkaart onder de 5 euro komt, wordt automatisch een bedrag van de bank- of girore kening overgeboekt naar de kaart. Via het internet kan met Ideal (internetbankieren) geld op de OV-chipkaart gezet wor den. Ook kan saldo gekocht worden bij oplaadpunten op metrostations, OV-bedrijven of informatiepunten. In de toe komst kan dat ook bij steeds meer winkelketens. Reizigers met een OV-chipkaart houden hun kaart tegen het scherm van een poortje of kaartlezer en kunnen dan reizen waarheen ze willen. Aan het eind van de reis moet de OV-chipkaart bij een poortje of een kaartlezer gehou den worden om uit te checken. Bij het instappen wordt een in- staptarief van het saldo op de kaart afgeschreven en bij het uitchecken wordt het instapta- rief teruggestort en worden de gereisde kilometers in rekening gebracht. Reizigers die vergeten uit te checken betalen dus het volledige instaptarief. In de overgangsfase kan de strippen kaart nog gebruikt worden. De staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat bepaalt wanneer de strippenkaart wordt afgeschaft. Dit wordt tijdig gecommuni ceerd in de media zodat ieder een de tijd heeft om oude strip penkaart op te maken. OOST-SOUBURG - Toneel vereniging S.T.E.C. treedt vanwege haar zestig jarig ju bileum als vanouds op in minitheater De Zwaan in Oost-Souburg op zaterdag 21 november. Het blijspel heet Verliezers. Een avond met gelach, maar ook de ge bruikelijke loterij en enkele leuke verrassingen. Entree kost 5,00 euro. Meer infor matie via www.stec.nu. MIDDELBURG - De jeugd voorstelling Alice in een wonderlijke wereld is ver plaatst van zaterdagmiddag 14 november naar woens dagmiddag 9 december in de Stadsschouwburg Mid delburg. In verband met de intocht van Sinterklaas op zaterdagmiddag 14 novem ber in Middelburg is, in over leg met het impresariaat', be sloten om de voorstelling Alice in een wonderlijke we reld te verplaatsen. De voor stelling begint om 14.00 uur in de Stadsschouwburg Mid delburg. Reeds ontvangen kaarten blijven geldig voor deze nieuwe speeldatum. SEROOSKERKE - In de Sa- ronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle wordt zaterdag 21 november 2009 een zang en muziekavond gehouden ter gelegenheid van het 50 jarig bestaan van Gemengd koor Soli Deo Gloria. Mede werking wordt verleend door Gemengd Koor Soli Deo Glo ria met oud leden o.l.v. Jan Willem Nieuwenhuyzen en muziekensemble Convocare o.l.v. Simon van Keulen. De toegang is gratis. De avond begint om 19:30 uur. MIDDELBURG - De vrijwil ligers van het Multiple Scle rose Fonds gaan in de week van 23 tot en met 28 novem ber met hun collectebus langs de deuren. Multiple Sclerose is de meest inva liderende aandoening onder jonge mensen, zelfs kinde ren, in Nederland. Hélaas is het nog niet mogelijk om MS te genezen. Het MS Fonds helpt mensen die Multiple Sclerose hebben met coaching, voorlichting en fi nanciering van wetenschap pelijk onderzoek. Info op www.msfonds.nl. De OV-chipkaart gaat de strippenkaart vervangen. foto jasper karman Een hoortoestel is eigenlijk net zo gewoon als een bril. Het is namelijk heel normaal dat het gehoor met de jaren wat minder wordt. Bij Hans Anders vindt u altijd een hoortoestel dat bij u past. En altijd van uitstekende kwaliteit met 100 tevre denheidsgarantie. Wilt u weten hoe het met uw gehoor is gesteld? Maak dan nu vrijblijvend een afspraak voor een gratis hoortest en een ïf ÖryiS deskundig en vrijblijvend advies. Bel «O gratis 0800-0027 of stuur de bon op. Ik wil graag mijn gehoor laten testen. Bel mij voor een afspraak voor een gratis hoortest „Dhr./Mevr. Telefoon Adres Postcode Plaats Zonder postzegel sturen naar: Hans Anders Horen, Antwoordnr 297, 4200 VB Gorinchèm

de Faam | 2009 | | pagina 23