eek IBHEUsraifü HBBq2 e LUXAFLEX Krant Ijsbaan Middelburg en Vlissingen Ik spaar gloeilampen De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL www.tmcwoonwinkels.nl Woensdag 18 november 2009 - Pagina 12 weGeNGR Huis-aan-huisMedia MIDDELBURG/VLISSIN- GEN - Van 4 december tot en met 3 januari zal Vita Event uit Middelburg zowel de openlucht ijsbaan in Vlissingen als Middelburg exploiteren. Tal van activi teiten zullen rond beide ijs banen gehouden worden om alle bezoekers zoveel schaatsplezier te bezorgen. De ijsbaan in Middelburg zal op de Markt geplaatst worden en de ijsbaan in Vlissingen op het Bellamy- park. De eerste twee weken zullen het voornamelijk de basisschoolleerlingen uit beide gemeenten zijn die op de banen komen schaatsen. Beide banen zijn dagelijks van 09.00 tot 22.00 uur geopend. Toegangskaarten De Faam stelt samen met Vita Event toegangskaarten beschikbaar voor beide ijs banen. U dient daarvoor het ant woord op de volgende vraag te mailen naar red.faam @whm.wegener.nl. Wat is het totaal aantal aan schaatsen dat Vita Event be schikbaar heeft voor de ver huur van beide ijsbanen? Voor meer informatie over beide ijsbanen kijkt u op ijs- baanvlissingen.nl of op ijs- baanmiddelburg.nl. WÊKÊÊÊÊÊBKÊÊÊÊÊÊÊÊÊM beginnen. Bij mij in huis vind je gloeilam pen op de gekste plekkenin de sokkenla, op dè overloop, in de linnenkast, op de hoeden- plank, onder de keukenvloer, boven de schuifdeuren, overal waar een decimeter ruimte over is verberg ik mijn gloeilampen. Ik heb bolletjes met dikke en met dunne fit ting, heldere kaarslampjes van 40 en 20 watt, matte en hel dere kogellampen van 15,30 en 40 watt, grote bollen van 100 watt, een paar zeer zeldzame met bajonetfitting. Ik heb gloeilampen in verpakkingen van Albert Heyn, van de Hema en van Philips. Als er controle komt zullen de mannen in de leren jassen op het eerste gezicht foto: peter elenbaas niks vinden. Ik denk kansloos te zijn bij een serieuze huiszoeking, maar een opper vlakkige inspectie zal ik glansrijk door staan. En nog altijd kun je mij door de stra ten van steden en dorpen zien schieten. Dan heb ik er weer een paar op de kop getikt. Ik haat de ramp Van de spaarlamp Geef mij maar een gloeilamp Zonder kwikdamp. Reageren op de column van Henk Spaan? Ga naar www.deweekkrant.nl/spaan Een nieuw weekblad vroeg me twee dingen: Wat vind je helemaal te gek in Nederland?' En: Wat vind je helemaal niks in Nederland?' Ik wil eerst wijzen op het gebruik van het woord 'helemaal' in beide vragen. Het is een ziekte vergelijkbaar met het 'dus' uit de jaren zestig en het eigentijdse 'zeg maar'. Het door jan en alle man met stopwoord jes bombarderen van de taal, is iets wat mij enorm tegenstaat in Nederland. Ik zou mensen die de term 'helemaal mooi' te pas en te onpas in de mond nemen, graag de hersens inslaan of anderszins de mond snoeren. Wat ik fijn vind aan Nederland is dat je op sommige plekken, na goed zoe- ken, nog altijd gloei lampen kunt vinden. Wie kent de mop van de pannenkoeken? -Dokter, mijn vrouw zegt dat ik gek ben. -Waarom dan? -Omdat ik van pannenkoeken houd. -Maar dat is niet gek. Ik houd zelf ook 'van pannenkoeken. -Dan moet u bij mij komen, dokter. Ik heb kisten vol. Dat heb ik met gloeilampen. Als ik ze niet zelf hield, zou ik er een winkel in kunnen Actie geldig t/m 15 dec. 2009^Goedkcooste vouwgu, Bergen op Zoom Van Konijnenburgweg 13 (0164) 27 44 77 Goes Marconistraat 13 (0113) 22 41 02 Koudekerke Dorpsplein 35 (0118) 55 55 33 Kruiningen Zandweg 1b (0113) 38 26 26 woonwinkels

de Faam | 2009 | | pagina 12