Nieuwbouw 10 woningen Gapinge gestart EHE33MHEL De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Tickets zuidgevel hof 'ptê' Aannemersbedrijf Paauwe B.V. De Padweie 18 (Industrieterrein De Zompe) 4353 RW Serooskerke (W) T. 0118-591020 F. 0118-594145 lnfo@paauwebouw.nl Contek Serooskerke B.V. T. 06-13619165 F. 0118-594145 ruud.koets@contek-serooskerke.nl Aannemersbedrijf Paauwe b.v. ontwikkelt aan de rand van Gapinge een nieuwbouwproject waarbij 10 woningen worden gerealiseerd. Het project zal bestaan uit drie ruim opgezette vrijstaande woningen, een twee-onder-één-kapwoning en 5 woningen onder één kap, alle geplaatst aan een autoluw hofje. Dit alles staat garant voor een rustige en veilige woonomgeving. De bouw van de 5-onder-één-kap- woningen is inmiddels gestart en hiermee is ook de verkoop van het gehele project begonnen; prijzen vanaf 185.000,- v.o.n. Voor verdere inlichtingen wordt er verwezen naar aannemersbedrijf Paauwe b.v. noordgevel hof Woensdag 11 november 2009 - Pagina 5 Line-up Uie Ballroom is nu bekend OOOR TARA DE VRIEND GOES - Net als in voorgaan de jaren is op oudejaars avond in de Zeelandhallen in Goes weer een spetterend feest: The Ballroom NYE. In een eerder artikel in De Faam maakten we al een aantal namen bekend van artiesten die met Oud en Nieuw een glaasje cham pagne komen meedrinken. De line-up is nu bekend. De grootste ruimte in de Zee landhallen is in Renaissancestijl gedecoreerd. Aangezien de Re naissance bekend staat als een kunsthistorische periode van enorm belang, zijn hier dan ook toonkunstenaars van enorm belang geboekt. DJ's Benny Rodrigues, Hardwell, Jean, Quintino, R3hab, Ralvero, Vato Gonzalez en Biggi geven hier hun visie op hedendaagse housestijlen. Ook komen de bazen van The Partysquad hun aandeel leve ren. "Op dit moment zijn we druk bezig met een nog grotere artiest naar Zeeland te halen, maar ik verklap nog niet wie dat is", zegt organisator Martin Priem. Menthal Theo Na de Middelburgse Dancepa- rade zal het Freaky Circus ook op The Ballroom in Goes haar intrede doen. Verwacht hier overstuurde kickdrums, scheu rende synths en een hoog bpm- gehalte. 50% van Project One; Wildstylez laat zien dat hij solo ook meer dan capabel is, en de heren D- Block S-te-Fan komen hun verslaving botvieren. Evil Activi ties zal tegen niemand zeggen dat het een makkelijke avond wordt, Panic komt hoogstper soonlijk checken of iedereen nog wakker is en Reza en Rob zullen ervoor zorgen dat de ear ly sound goed vertegenwoor digd wordt. Mental Theo en Luna maken de lin-up compleet. Ook is er een derde zaal, de Classics area. Radio 538's Arlo Versluis samen met biggi en ve le andere dj's een feest der her kenning verzorgen door live beeld en geluid uit de jaren '70, '80 en '90 te mixen. The Ball room is een You-Dance, EYE4Dance and Zeelandhallen event. GOES - Tickets kunnen online besteld worden via The Ballroom website: www.tlieballroom.nu maar ook via de volgende verkooppunten: alle primera winkels, X Ray aan de St. Jacobsstraat 18 in Vlissingen, Zanzi-Bar aan de Markt 79 in Middelburg, X Ray aan de Papegaaistraat 14 in Goes, Tou rist Shop Middelburg aan de Markt 65c in Middelburg, Senora aan de Noordstraat 100 in Temeu- zen, Music Store aan de Zuivelstraat 12 in Bergen op Zoom en bij de Music Store aan de De Rose- laar 20 in Roosendaal. De eerste 500 vroege vogels kunnen hun ticket voor slechts 25,- afrekenen. C$NTEK I SEROOSKERKE Ook dit jaar komen op oudejaarsavond weer grote artiesten naar de Zeelandhallen.

de Faam | 2009 | | pagina 5