Follie a deux Brunch Stichting danst Avondrood Diner compleet Aan u de keuze menu Najaarsconcerten Zeeuws Orkest IS POM LAY >1 Grape-Fruit Schorseneren Knolselderij Goudrenette Reserveer nu uw kerstbuffet OAutoTrack.nl m De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Niki Romijn zingt Kate Bush November-menu Pannenkoekenfeest op het Meilveld 't 0roen tescfiuurtje I All-in, inclusief dranken onbetwist uw salade specialist Volop n,euvp/°°^a kilozak zoete Del-Monte (zolang de voorraad strekt) vers van het land hele beste per kilo 't roentescduurtje Een gloednieuwe auto? Met korting? En direct wegrijden? Ga snel naar Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu Lild Dagboek van een kamermeisje Door Het Middelburgs Theater, Minitheater Middelburg, 14.30 uur Het Zeeuws Orkest Najaarsconcerten Zeeuwse Concertzaal Middelburg, 15.00 uur Ierse folk The Furey's en Davey Arthur, Arsenaaltheater Vlissingen, 15.00 urn- Rode Rozen en Jasmijn Theatergroep Arduin,'t Spiegel- theater Middelburg, 20.00 urn- Brassband ONDA The Phantom of the Opera, kerk in Ritthem, 16.00 urn- Big Jeezus Truck Canadese hardrock en country- punk, Bar American Middel burg, 17.00 uur dinsdag 17 november Scapino Ballet Rotterdam Moderne dans, Stadsschouw burg Middelburg, 20.00 uur woensdag 18 november Sinterklaas in de poppenkast Theater Poppenkast Pops, Vlis singen, 14.30 uur Ja Zuster, Nee Zuster Familiemusical, Stadsschouw burg Middelburg, 20.00 uur Straus is Cool Mix van klassieke muziek, dan ce en hiphop, Arsenaaltheater Vlissingen, 20.15 uur Expositie, galerie en galei ïllins tentoonstelling Galerie De Cleene Houttuyn Middelburg, expositie Jan Peter van Opheusden, schilderijen Galerie-T Middelburg November expositie, etsen, schilderijen en bronzen beel den Rechtbank Middelburg tot en met 11 december, schil derijen Hetty de Wette, land schapschilder Galerie de Norenburgh, Middelburg Schilderijen en beelden Galerie Art Aurum, Domburg Sierraden, objecten, schilderij en GrandCafé De Schutterij Vlissin gen, tot en met 30 november, fotoexpositie Marjan Wijnber ger, interieur van het vernieuw de Ter Reede Bibliotheek 't Spui Vlissingen tot en met 4 januari, schilderij en Ludmila Kalmaeva De Piek Vlissingen tot en met eind december, foto expositie op XL formaat Martijn Kluijfhout De Willem3, Vlissingen Tot en met 15 november, Kuns- tweek Vlissingen, kunst, films, boekenbeurs Zeeuws Maritiem muZEEum, Vlissingen Tot en met 7 februari, 400 jaar Manhattan, Zeeland (her) ont dekt Amerika De Vier Gemeten, Middelburg Gespecialiseerd in Zeeuwse schilders: 1900-1960, onder meer de Domburg Groep, Schelde Luministen MIDDELBURG - Tijdens Mu ziek in de Brasserie is zaterdag 14 november het duo Follie a deux uit Oost-Souburg te gast in de Drvkkery in Middelburg. Het tweetal bestaande uit Marina Eckhardt op mandoline en Monty van Belzen op accor deon, brengt Piazzolla en Ma- lando, Russische en Zuid-Euro- pese volksmuziek en eigen ar rangementen van filmmuziek. Aangezien de combinatie man doline en accordeon weinig voorkomt, en er voor deze com binatie van instrumenten vrijwel geen muziek voorhanden is, ar rangeert het duo alles zelf. Eckhardt (1960) studeerde in 2003 af als Docerend Musicus en in 2006 als Uitvoerend Musicus aan het Brabants conservatori um in Tilburg. Zij heeft een le spraktijk voor mandoline en gi taar en is muzikaal leider van het Zeeuws Mandoline en Gitaar Or kest. Verder speelt ze in het Giu liani trio en geeft regelmatig con certen met pianist Ad van Sleu- wen. Van Belzen (1959) heeft zich na enkele lesjaren ontwik keld tot een veelzijdige muzi kant. Behalve muzikaal partner van Marina is hij begeleider van diverse koren waarmee hij een aantal cd's opnam en toerde in onder meer Amerika, Australië en Rusland. Tot de hoogtepun ten behoren de samenwerking met Gregor Bak en zijn Oeral Ko- zakkenkoor en een aantal solo optredens met het Zeeuws Or kest. Het concert begint om 15.00 uur, toegang gratis. ZEELAND - Het Zeeuws Or kest brengt vrijdag 13 tot en met vrijdag 20 november haar jaarlijkse najaarsserie op diverse locaties in Zee land. Zo speelt het orkest vrij dag 13 november om 20.00 uur en zondag 15 november om 15.00 uur in de Zeeuwse Concertzaal in Middelburg, donderdag 19 november in 't Scheldetheater in Terneuzen en vrijdag 20 november in Theater De Mythe in Goes, beiden om 20.00 uur. De avond opent met een vrolijk stuk voor blazers en cello van Ibert, dat een virtuoze solo bevat van cellist Marien van Staalen, tevens gastdirigent bij Het Zeeuws Orkest. Daar na volgen de strijkers in een werk van Jacob ter Veldhuis, een Raga voor viool en tabla. Het begeleidend strijkorkest neemt hierbij de rol over die de tanpura in het Indiase klassieke repertoire be kleedt. Raga is een synthese tussen de eigentijdse en me lodieuze taal van Ter Veldhuis en de Indiase muziek. Na de pauze speelt het orkest de eerste symfonie van Mahler (Titan) met daarin een varia tie op Vader Jacob. Kaartver koop: 0118- 628204 en www.zeeuwsorkest.nl. VLISSINGEN - Stichting Dansz uit Goes bestaat dit jaar vijfen twintig jaar. Ter ere hiervan is de voorstelling Avondrood op tournee gegaan langs diverse locaties in Zeeland. Avondrood is zaterdag 14 november nog te zien in de St.Jacobskerk in Vliss ingen en zaterdag 21 november in de Grote Kerk in Zierikzee. In Avondrood tonen verschil lende huis- en gastchoreogra- fen een grote variatie in muziek keuze, onderwerp en dansstijl. Rob Maaskant, muziek en ge luidskunstenaar, vormt de rode draad en verbindt de stukken aan elkaar. Stichting Dansz heeft de afgelopen vijfentwintig jaar vele choreografien gedanst Chinees-Indisch SPECIALITEITEN restaurant Kleine Markt 13-15 Vlissingen Tel. 0118-413025 Bestaande uit: Babi pangang, foe yong hai, mini-loempia's en saté 2 personen (afhalen) 18,50 Verder gratis keuze uit één van de volgende gerechten: Tjap Tjoi Koe Loe Yoek Kip met ananas Kip-kerrie Varkenshaas met champignons Varkenshaas met sambalsaus Faa Daa Yoek En keuze uit nasi, bami of witte rijst Bij besteding vanaf 15,00 krijgt u een portie mini-loempia's t.w.v. 3,30 GRATIS In november elke dinsdag en woensdag gesloten NIEUWENSTJOOSLAND - Singer/songwriter Niki Romijn brengt zaterdag 14 november haar soloprogramma Kate in Theater De Wegwijzer in Nieuw en St Joosland. Een muziekvoorstelling met een persoonlijk verhaal over Kate Bush. "...Ze zingt de prachtige teksten betrokken en bevlogen" (AD). Aanvang: 20.30 uur. Kaartverkoop: www.theaterdewegwijzer.nl. foto: pr Kinderbijbelclub De Schatzoekers organiseert op zaterdag 14 november een en bij slecht weer in de Petrus Immensschool, Schoutstraat 5. Alle kinderen uit Middelburg-Zuid in de leeftijd van 4-12 jaar zijn van harte welkom! We gaan lekker eten, spelletjes doen, bijv. ponyrijden, naar een bijbelverhaal luisteren en nog veel meer... We beginnen om 12.30 uur. Voor meer informatie kun je een mailtje sturen aan: deschatzoekersOgmail.com. Tot ziens op de 14c! Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 -20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Voor een vitaminekuurtje ga je naar Iedere zaterdag van 18.30 -23.00 uur Onze aanbiedingen voor deze week 10 sluks ^50: Onze salades kunt u eten zonder dat de weegschaal het komt te weten!!! Oostkapelseweg 87 Serooskerke Tel. 0118-591459 www.groenteschuurtje.nl soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten i 3 soepen I 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's 1e en 2e kerstdag 112.00-14.00 uur en van 18.00-20.00 i Inclusief alle standaard dranken. Kinderen t/m 11 jaar 50% korting in binnen- en buitenland. De Stichting wil het niveau hoog houden door verschillende sa menwerkingsprojecten en uit wisselingen aan te gaan en jaar lijks voorstellingen te geven. Ook heeft het dansgezelschap uitnodigingen mogen ontvan gen op professioneel niveau, zoals van het Holland Dans Fes tival in Den Haag. Stichting Dansz werd in 1984 opgericht door artistiek leider Lia Sorber. In 1991 won het gezelschap De Culturele Prijs Goes. In 2000 en 2002 won Lia zelf de Electra, de Cultuurprijs voor Zeeland. Aan vang: 20.00 uur. Kaartverkoop: www.dansz.nl,info@dansz.nl en aan de kassa. per persoon Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 53