Noord-Beveland Spaan Word collectant Omhoog vallen Wonen in het groen dicht bij zee kachels haarden schouwen Woensdag 11 november 2009 - Pagina 42 NEDERLAND Klantenservice 0900-1234 996 (lokaal tarief), op werkdagen vanaf 08.30 tot 17.30 uur. www.woonzorg.nl Woningen Colijnsplaat aan de Rozenstraat flat 13-67, Meidoomstraat 1-23, Zonnenbloemstraat 2-28 Huurprijs vanaf 263,77, servicekosten 176,08 inclusief stookkosten/elektra/water/schoonmaak en groenonderhoud en elektra algemene ruimte/beheerder Woningen Kamperland aan de Nieuwstraat flat 48-78, Nieuwstraat 100-139 Huurprijs vanaf 259,67, servicekosten 128,93 inclusief stookkosten, groenonderhoud en elektra algemene ruimte/beheerder/glasverzekering Woningen Kortgene aan de Willem Alexanderstraat 7-85, Bernhardstraat 19-29 Huurprijs vanaf 329,72, servicekosten 25,91 exclusief stookkosten en inclusief groenonderhoud algemeen/glasverzekering/beheerder Woningen Geersdijk aan de Oostweg 6-28 Huurprijs vanaf 289,06, servicekosten 14,45 exclusief stookkosten en inclusief glasverzekering, beheerder Woningen Wissenkerke aan de Beatrixstraat 1 -41Visserijstraat 1 -27 Huurprijs vanaf 326,20, servicekosten 13,89 exclusief stookkosten en inclusief glasverzekering, beheerder Interesse? De woningen zijn beschikbaar voor de leeftijdsgroep 40+. Afhankelijk van leeftijd, inkomen en vermogen kunt u voor alle woningen huurtoeslag aanvragen. Op alle wooncomplexen is een beheerder werkzaam. U kunt voor een kennismakingsgesprek of bezichtigingsafspraak contact opnemen met de beheerder Marieke Boogert. Zij is bereikbaar op werkdagen behalve woensdag van 08.30 tot 17.00 uur. Ook kunt u voor meer informatie op werkdagen van 08.30 tot 17.30 uur contact opnemen met onze Klantenservice, telefoonnummer 0900-1234 996 (lokaal gesprekstarief). Kijk voor het gehele aanbod op www.woonzorg.nl. Waarom herinner ik me wel mijn gevoe lens op de avond dat Kennedy werd ver moord -teleurstelling omdat Bonanza niet doorging- en niks van 9 november 1989, de dag dat de Muur viel? Ik weet nog precies waarom de dood van prinses Wilhelmina me zo aangreep: de uitzen ding van de Europacupwedstrijd Vasas- Feyenoord werd geschrapt. En op de och tend van de moord op Van Gogh lag ik ziek op de bank en hoorde in de verte het onheilspellende gillen van sirenes. Zou het waar zijn dat bewo ners van een klein land meer geneigd zijn naar binnen te kijken? Bijvoorbeeld naar de strapatsen van de pruikendiva Wilders, of naar het stampvoe ten van kabouter Pechtold. We lijken ons drukker te maken over het zomerhuisje van de kroonprins, dan over een herdenking van het einde van het communisme. Het was geen klei negebeurtenis, die derde wereldoorlog in de kiem gesmoord. De Franse televisie zond op maandag 9 november dan ook vijf documentaires uit over de historische gebeurtenis, op drie zenders. Bij ons blijft het bij één film op Nederland 2. Buitenhof had zondag twee onderwer pen: iets met klimaat en Neelie Kroes nam blozend gedurende twintig minu ten de complimenten in ontvangst van een aandoenlijk verliefde Rob Trip. Wat was zij, afkomstig uit het kleine Neder land, toch een geweldige Eurocommissa ris geweest. Ze schreven het zelfs in een Engelse krant. Zo weinig benul hebben wij altijd gehad van buitenlandse zaken, dat het gelijknamige ministerie, van Luns tot Verhagen, steevast is bezet door mensen die het slecht ste Engels spraken. Om nog maar te zwij gen van de intellectu ele beperkingen van onze socialisten. Toen in de jaren tachtig een paar PvdA-ers terugkeer den van een reisje naar Oost-Duitsland verklaarde Jan Nagel, de latere proleet, par don profeet van de leefbaarheid, dat het allemaal best meeviel met het leven achter die Muur. Omdat grote ontwikkelingen doorgaans aan ons voorbijgaan, zijn we ongevaarlijk voor de anderen, even ongevaarlijk als de Bel gen en de Luxemburgers. Niet voor niets worden alle drie de premiers van de dwergstaten genoemd als toekomstig president van Europa. Een Franse krant schreef er letterlijk dit over"De Lilliput ters gooien hoge ogen. flBBqë Reageren op de column van Henk Spaan? Ga naar www.deweekkrant.nl/spaan FOTO: PETER ELENBAAS Gas geven, autorijders! Wat vindt u van het autobedrijf waar u klant van bent? Wat stoort u? Waar bent u zeer tevreden over? Wordt u goed geholpen... wordt uw auto goed geholpen? autobedrijf.tevreden.nl onderzoekt de klanttevredenheid van autorijders. Óok die van u! Uw praktijkervaringen helpen andere autorijders goede autobedrijven te vinden of er klant te blijven. En het geeft autobedrijven reden om hun dienstverlening en kwaliteit te verbeteren, ledereen tevreden! Ga nu naar autobedrijf.4evreden.ni en geef uw oordeel. Het is gratis en gemakkelijk. Kies het autobedrijf, uw ervaring - APK, reparatie, onderhoudsbeurt, inruil, aankoop, oriëntatie - en beoordeel. Alle resultaten zijn inzichtelijk op autobedrijf.tevreden.nl. Geef even gas en ga naar de site. U helpt er duizenden autorijders en autobedrijven mee. autobedrijf.tevreden.nl Woonzorg Nederland biedt naast een comfortabele woning een ruim aanbod van aanvullende diensten waaronder 24-uurs alarmering. Er zijn tweekamerwoningen beschikbaar vanaf ongeveer 50 m2. Zorg op maat kan onder meer aangevraagd worden bij zorgorganisatie Allevo. Schitterende showroom met enorme keuze natuurstenen schouwen, hout- en gaskachels Nieuwe collectie houtkachels van eigen import Ook uw adres voor accessoires en onderhoudsproducten Hersenstichfing Nederland Breinbrekend Werk Donderdag 10-18 uur. Zaterdag van 10-17 uur of op qfspraai HaardCentrum trio terrein Mortiere - Middelburg 5 - www.ohcwalcheren.nl Klarinetweg Geef u op als collectant van de Hersenstichting en help meer dan 4 miljoen mensen met een hersenaandoening. 070-36048 16

de Faam | 2009 | | pagina 42