Lenny blijft in de ban van troubadour Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu Mannenbroeders en zusters High Tea John Kraaijkamp junior speeit in komedie Educating Rita waterfront Reserveer nu uw kerstbuffet de Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL 13,50 Hotel Zuiderduin All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu Voci Miste Koorconcert, Historische kerk Oost-Souburg, 20.00 uur De Zeeuwse Komedie Nu Even Wel van Maria Goos, Vestzak99 Vlissingen, 20.15 uur Piet Brakman Liedjesprogramma Dat komt nooit meer terug, Arsenaal theater Vlissingen, 20.15 uur Dick van Altena Singer-songwriter, Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joos- land, 20.30 urn- Het Middelburgs Theater Dagboek van een Kamermeisje, Minitheater Middelburg, 20.30 urn- Het Zesde Metaal Met Wannes Capelle, Indie, supportact Anale Fase, De Spot Middelburg, 21.30 uur Heavy Rock Motojesus (D) en Southern We rewolf Farm, Concertpodium De Piek Vlissingen, 21.30 urn- Zondag 8 november Ben nie Bang 4+ voorstelling, Arsenaaltheater Vlissingen, 15.00 uur Berichten uit de DDR Tentoonstelling aangevuld met verhalenvertellers en livemu ziek over de DDR, Kunstwerk plaats KEPVIS Vlissingen, 15.00 urn- De Zeeuwse Komedie Nu Even Wel van Maria Goos, Vestzak99 Vlissingen, 15.00 uur Rocksession Vaste rocksessie band met spe ciale gast Gert-Jan de Bryun, Café Schuttershof Middelburg, 17.00 uur Dinsdag 10 november Carrington-Brown Befaamde muzikant en comé dienne, Theater De Mythe Goes, 20.00 uur Woensdag 11 november James Carter en Nazaten Amerikaanse jazz en Affo-Suri- naamse kaseko en kawina, Café 't Schuttershof Middelburg, 21.30 uur Expositie, galerie en tentoonstelling Galerie De Cleene Houttuyn Middelburg, expositie Jan Peter van Opheusden, schilderijen Galerie-T Middelburg November expositie, etsen, schilderijen en bronzen beelden Galerie de Norenburgh, Middelburg Schilderijen en beelden POP, Domburg Grote en kleine doeken, vreem de wezens Galerie Art Aurum, Domburg Sierraden, objecten, schilderijen De Willem3, Vlissingen Tot en met 8 november, foto werken, installaties, sculpturen, tekeningen, interventies, de Chocoladefabriek Zeeuws Maritiem muZEEum, Vlissingen Tot en met 7 februari, 400 jaar Manhattan, Zeeland (her) ont dekt Amerika De Vier Gemeten, Middelburg Gespecialiseerd in Zeeuwse schilders: 1900-1960, onder meer de Domburg Groep, Schelde Luministen MIDDELBURG - Wekelijks boekt De Drvkkery Middelburg livemuziek op zaterdag in de Brasserie. Het kwintet De Man nenbroeders is zaterdag 7 no vember te beluisteren. De groep bestaat uit zuster Roos en zuster Aurora op zang, accordeon, vi ool en drums, broeder Flam- man (gitaar), broeder Abne (contrabas) en broeder Diele- man (zang, gitaar en banjo). Het idee voor De Mannenbroe ders is ontstaan na een dag hard werken in de polders van Zeeuws-Vlaanderen. En verder uitgewerkt op een zondagmid dag op de koffie bij oma, waar meteen de eerste hit werd ge schreven Vroeger was niet alles beter. Na een week oefenen in de schuur van Kees de Feijter hadden de broeders en zusters al hun eerste optreden in het dorpshuis van Zaamslag. Hun tweede hit Wat moeten wij doen, mannenbroeders? werd meteen door de lokale bevol king meegezongen. Het doel is nu ook de rest van Zeeland te veroveren. Het eigenzinnige ensemble dat inmiddels grotendeels in Mid delburg woont, brengt minima listische Zeeuws-Vlaamse folk waarbij zij hun ingeslagen akoe stische pad volgen in deze tijd van vluchtig geluk en leeg ple zier. Volgens kenners staan ze garant voor een avond vol dege lijke bezinning en ingetogen voorwaarts kijken naar de toe komst. Bij een voorgaand optre den in Middelburg pinkte me nig bezoeker een traantje. Aan vang: 15.00 uur. Toegang gratis. GOES - In de komedie Edu cating Rita van Willy Russei, die zaterdag 7 november te zien is in Theater De Mythe in Goes, spelen Johnny Kraaijkamp jr. en Celine Pur- cell zij aan zij. Kraaijkamp jr., speelt Frank een professor in de literatuur. Rita is zijn nieuwste student; een kap ster die denkt dat Macbeth de lokale kroeg runt en Ham iet een gerecht met eieren en kaas is. Hij is een misluk te schrijver die het leven heeft opgegeven. Zij is vast beraden het hare te verande ren door een opleiding te vol gen. Teleurgesteld in het le ven en lesgeven, bekijkt Frank zijn mislukte huwelijk en pogingen om een dichter te worden veelal door een whiskyglas. Zijn wereld wordt echter op zijn kop ge zet wanneer Rita, die beslo ten heeft een zomercursus aan de Universiteit te volgen, zijn kamer en zijn leven bin nenstormt. Haar aanwezig heid doet een frisse wind waaien door het kantoor en het hoofd van Frank. Beiden bloeien op en er ontvouwt zich een ontroerend verhaal over zelfontdekking en de verrijking van het leren. Aan vang: 20.00 uur. Kaartver koop: 0900-3300033 en www.theatenefkoopzeelanid.nl van Twente RILLAND - Lenny Kuhr staat zaterdag 14 november in Luctor et Emergo in Rilland met het theaterconcert Troubadours van alle tijden. Lenny wordt hierbij begeleidt door pianist en zanger Frans de Berg en Ralph Rousseau die op een viola da gamba speelt, een zevensnarig barokinstrument. De eerste ontmoeting van Lenny met Ralph riep bij beiden een gevoel op met gevolgen. Ralph: "Het was een verrassing om te mer ken hoe de snaren van de viola met het onverwisselbare stem geluid van Lenny samen kon den smelten." Lenny: "Ralph bespeelde zijn prachtige viola da gamba en ik gitaar. Ik zong Sinterklaaöfeest bij Belgische Loodsensociëteit Zondag 29 november \e Sinterklaas vanaf 14.00 uur te gast bij Belgische Loodsensociëteit. Jij bent van harte welkom om dit feest, samen met je ouder(s)en maximaal 2 introducés, te komen vieren. Je papa of mama moet jou wel van tevoren opgeven via info@bsoos.nl omdat Sinterklaas anders te weinig cadeautjes heeft en zwarte piet te weinig snoepgoed. Er zijn een beperkt aantal plaatsen beschikbaar; meld u dus snel aanl Inschrijven kan tot 15 november 2009. Voor meer informatie of uw aanmelding mailt u met info@bsoos.ni Het feest kan alleen doorgaan als er minimaal 10 aanmeldingen zijn. Na aanmelding ontvangt u een bevestiging met daarin de spelregels en een inschrijfformulier. Wij vragen een eigen bijdrage van 10,00 per kind. Belgische Loodsensociëteit, Boulevard de Ruyter 4, 43Ö1 KA Vlissingen Tel. 011Ö-41360Ö www.bsoos.nl s la u r J n i NOVBMBER-SPHCIAL! Jachtschotel met verse rode kool en kastanjepuree) 2 gangen keuzemenu 23,95 3 gangen keuzemenu 29,95 Boulevard - Vfissingen - 0118-41 55 55 Pedro en Arlelte Ventevogel VLISSINGEN - Jeffrey Spalburg brengt vrijdag 6 november de cabaretvoorstelling Brommers Kiek'n in het Arsenaaltheater in Vlissingen. Hij vertelt over zijn jeugd in Twente waar hij, als zoon van een Surinaamse vader en Nederlandse moeder, een buut'nbeentje was tussen bromfietsen en boeren. Aanvang: 20.15 uur. Kaartverkoop: 0900-3300033. foto: daniel j. ashes. De Berg en het Meer en voelde hoe ik op de klanken van onze muziek teruggezogen werd naar de Middeleeuwen, de tijd van de troubadours." De voorstelling is een reis door duizend jaar muziek en zang in honderd minuten. Voor het programma put het drietal uit de geschiedenis van het chans on. Beginnend in de 11e eeuw, via de 16e eeuwse gambist Hu- me, naar Franz Schubert en ein digend bij de Franse chansons en het hedendaagse werk van Lenny Kuhr. De arrangementen zijn van Frans de Berg. Aan vang: 20.00 uur. Kaartverkoop: 0113-551552 en www.podium- reimerswaal.nl. i BEACH FLETCHER^HOTELGROUP Van 14:00 cot 17:00 uur Enkel op reservering, reserveer nu! Muzikale omlijsting verzorgd door Jazz trio Rivermen Three. De 3- en 4-sterren hotels van Fletcher bevinden zich op de mooiste locaties van Nederland. In de duinen, aan het strand, in de bossen en op de Waddeneilanden. RESERVEREN? Bel: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - 4361 SM - Westkapelle www.zuiderduinbeachhotel.nl Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 -20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30-23.00 uur soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten J 3 soepen 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's leen 2e kerstdag 112.00-14.00 uur en van 18.00-20.00 Inclusief alle standaard dranken. Kinderen t/m 11 jaar 50% korting per persoon Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 59