VAN DE REE brilmode Schattig weesmeisje is niet zo schattig novembervoordeel Top multifocale brillenglazen nu extra voordelig ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL ÜMUMSSBSi De Faam Met één bril veraf en dichtbij scherp zien, zonder hinderlijke vertekeningen? Dat kan met de nieuwste generatie multifocale brillenglazen van Hoyalux iD LifeStyle. Het wisselen tussen veraf en dichtbij kijken verloopt bijzonder soepel. Dit zorgt voor een ongekende bewegingsvrijheid in zien. Uitgevoerd in super dun en licht kunststof en met een extra harde Super Hi-Vision ontspiegeling behoren deze brillenglazen tot de absolute top. op een paar Hoyalux iD LifeStyle multifocale brillenglazen met Super Hi-Vision coating Korte Geere 11 Middelburg Tel. 0118. 615 860 Vervolg van pagina 26. Gedurende de aangewezen dag kan in de betreffende horecabedrijven le vende muziek ten gehore worden ge bracht. Hierdoor kunnen de geluias- normen van de Wet milieubeheer worden overschreden waardoor geluidhinder kan optreden. De volgende horecabedrijven zullen aan de "Popronde" deelnemen: Seventy Seven (Markt), De Vriendschap (Markt), Eetcafé Desafinado (Koorkerkstraat), Ra- sa (Bachtensteene), the Under ground (Reigerstraat), de Spot (Beddewijkstraat), Espressobar KO D'ÓOOOOOOOR (Lange Noordstraat),Café Dinges (Vlas- markt) en Café 't Hof (Vlasmarkt). De ontheffing en aanwijzing tot col lectieve festiviteit is alleen voor deze horecabedrijven van toepassing. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Bleek TB: maken overkapping. - Brigittadreef ong.: bouw woning. - Jacob Catsstraat 30 en 32: bouw 2 woningen en 5 garages. - Noordweg 302: vernieuwen aanbouw. - Podium 1: aanbrengen gevelre clame. - Podium 7: plaatsen scheidings wanden. - Walravenstraat 13, Nieuw- en Sint Joosland: uitbreiden woning. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden in gezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloop vergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzen ding): - Hannie Schaftstraat 34: wijzi gen voorgevel (23-10). - Schuttershof straat 6: ged. ver nieuwen ramen/veranderen achter pui (23-10). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Mid delburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTEGEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inza ke de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht op grond van de Monumentenwet 1 88 voor: - Hoogstraat 25/27: veranderen onderpui. - Molstraat 5: vernieuwen achter- bouw. ONTWERP-MONUMENTEN- VERGUNNING Gedurende zes weken, van 5 novem ber tot en met 16 december 2009 ligt bij de vakbalie in het stadskantoor het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: - Brakstraat 30: aanbrengen brandpreventieve maatregelen. - Lange Noordstraat 33: aan brengen informatiebord. - Langeviele 1herstellen histori scheoouwmuur. - Molenwater 97: aanbrengen reclame. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is net noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op net tele foonnummer (0118) 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Al gemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. ONTWERPBESTEMMINGSPLAN RAMSBURG-OOSTPERKWEG Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op grond van net bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening het ontwerpbestemmingsplan 'Ramsburg- Oostperkweg' gedurende zes weken, van 6 november tot en met 17 de cember 2009, voor een ieder ter in zage ligt bij de vakbalie in het stads kantoor. Het bestemmingsplan is tevens digi taal in te zien op de gemeentelijke website www.middelburg.nl onder wonen en leven/(ver) bouwen en on derhoud/bestemmingsplannen/ actuele plannen/Ramsburg-Oostperkweg. Het gedeelte van het tracé van de nieuwe Oostperkweg dat in ge noemd ontwerpplan wordt geregeld grenst aan de zuidzijde ter plaatse van de Oude Veerseweg en aan de noordzijde ter plaatse van de op- en afritten van de nieuwe rijksweg N57. Het plangebied loopt aan de westzij de gedeeltelijk over bestaande woon- Woensdag 4 november 2009 - Pagina 27 en bedrijfspercelen. Aan de oostzijde volgt het plangebied in het zuiden de Oostperkweg en ook aan de noord zijde loopt het plangebied over bedrijfspercelen. De inrichting van de huidige Oost perkweg is thans niet afgestemd op de nieuwe hoofdontsluitingsfunctie; functionele opwaardering en een daarop afgestemde ruimtelijke aan passing van deze weg is noodzake lijk. Dit betekent dat de inrichting van de Oostperkweg vanwege de nieuwe hoofdontsluitingsfunctie wordt geher structureerd en enigszins wordt ver legd. Het ontwerpbestemmingsplan 'Rams- bura-Oostperkweg' beoogt het beno digde juridisch-planologische kader voor (de aanleg en waarborging van) de nieuwe Oostperkweg te oie- den. Gedurende de periode van terinza- geligaing kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze om trent het ontwerpbestemmingsplan kenbaar maken bij de raad van de gemeente Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzake lijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer (0118) 67 52 25. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. Het tragische verlies van hun ongeboren kind heeft Kate (Vera Farmiga) en John (Peter Sarsgaard) enorm aangegrepen. Zo wel hun huwelijk als Ka te's fragiele psyche heeft eronder te lijden, omdat ze wordt geteisterd door nachtmerries en demo nen uit haar verleden. Het stel doet er in Orphan al les aan om weer een nor maal leven te krijgen en besluit een kind te adop teren. In het plaatselijke weeshuis voelen John en Kate zich op een vreemde manier aangetrokken tot een jong meisje met de naam Esther (Isabelle Fuhrman). Al gauw na thuiskomst vindt er ech ter een reeks gebeurtenis sen plaats, waardoor Kate begint te geloven dat er iets mis is met Esther. Dit ogenschijnlijk schattige kleine meisje is niet wat ze lijkt te zijn. Kate maakt zich zorgen over de veilig heid van haar gezin en probeert John en anderen te overtuigen van Esthers duistere kant. Maar haar waarschuwingen worden in de wind geslagen totdat het te laat is.voor ieder een. €75,- Korting geldt gedurende november 2009. Niet geldig op eerdere aankopen. Vraag naar de voorwaarden

de Faam | 2009 | | pagina 47