VAN DE INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN GEMEENTE VEERE ]?J INFORMATIE OVERHEID PROCEDURE ONTHEFFINGVERLENING Koudekerke Wij zijn van plan om, met toepas sing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het bepaalde in het bestemmings plan 'Kom Koudekerke' en bouw vergunning te verlenen voor: - het vernieuwen van een bergruim te aan Cithershillsingel 31 Het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken lig gen ter inzage van 5 november t/m 16 december 2009. Tijdens deze termijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor net indienen van een mondelinge zienswijze kun nen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen met Moniek van Vugt, telefoonnum mer J011 8) 555 342. Meliskerke Wij zijn van plan om, met toepas sing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het bepaalde in het bestemmings plan 'Buitengebied Mariekerke' en bouwvergunning te verlenen voor: - het oprichten van een afdak aan Rapenburgwea 10;(29-9) Het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken lig gen ter inzage van 5 november t/m 16 december 2009. Tijdens deze termijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kun nen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen met Moniek van Vugt, telefoonnum mer (0118) 555 342. Vrouwenpolder Wij zijn van plan om met toepas sing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het bepaalde in het bestemmings plan Kern Vrouwenpolder en bouwvergunning te verlenen voor: - De vestiging van een ijssalon in een gedeelte van het pand Dorps- dijk 26 De ontwerpbesluiten, de aanvragen en de daarbij behorende stukken liggen van 5 november t/m 16 december 2009 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen belanghebben den een schriftelijke zienswijze in dienen bij het college. Voor net in dienen van een mondelinge ziens wijze kunnen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen met Geert Francke, tel. (0118) 555 229. AANVRAAG BOUWVERGUNNING (bekendmaking op grond van artikel 41 Woningwet^ tussen haakjes staat de da tum van ontvangst) Domburg - het vernieuwen aanbouw en ver groten dak Voorschotenstraat 3, (20-10) Grijpskerke - het oprichten van keuken en bij keuken Kerkstraat 10, (20-10) Koudekerke - het veranderen van de garage tot slaapkamer Keiweg 12,(20-10) - het plaatsen van een bedrijfspand Karreveld ongenummerd;(21-l 0) Meliskerke - het plaatsen van een overkapping naast de woning Molenwerf 10; (22-10) Oostkapelle - het vergroten van een woning Ro- zenlaan 19,(27-10) Vrouwenpolder - het veranderen van een aanleg steiger Noordlandhaven binnenzij de; (26-10) Zoutelande - het veranderen van een winkelpui Langstraat 13,(28-10) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 1 2 weken) AANVRAAG SLOOPVERGUNNING (bekendmaking op grond Vuil artikel 41 Wsnsrsgwet - tussen haakjes staat ae da tum van ontvangst) Domburg - het gedeeltelijk slopen van een woning Voorschotenstraat 3,(20- Grijpskerke - het gedeeltelijk slopen van asbest houdende vloerbedekking De Wolfstraat 6,(26-10) Veere - het slopen van het kampeerhuis op het Scoutingcentrum Zeeland Wul- penburgseweg 6, (22-10) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 1 2 weken) VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de da tum van verzending) Aagtekerke - het veranderen van een boerderij tot kaasmakerij/-winkel Brouwerij- weg 9,(22-10) - het bekleden van de voorgevel van de landbouwschuur Prelaat- weg 8,(22-10) Domburg - het vergroten van een hotel Brou- werijweg 6,(23-10) Grijpskerke - het oprichten van een woning Mid- delburaseweg 35, (2e fase)(22-10) Koudekerke - het plaatsen van een carport Burg. Dregmansstraat 20,(22-10) - het vergroten van een vakantiewo ning Vebenabos 15,(22-10) Meliskerke - het oprichten van een aanbouw Pauwnoekstraat 54,(22-10) Oostkapelle - het veranderen van dakbedekking en buitengevelafwerking Eiken laan 42,(22-10) Serooskerke - het oprichten van een landbouw- loods Vrouwenpolderseweg 30A, (22-10) Veere - het plaatsen van een 2d/3d kunst werk Reddersmonument Kaai 33, (22-10) Westkapelle - het plaatsen van een liftinstallatie Zuiastraat 23,(28-10) - het plaatsen van 2 sanitairunits Do mineeshofweg 1,(28-10) Belanghebbenden kunnen tot 6 we ken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voor zieningen). U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. VERLEENDE SLOOPVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de da tum van verzending) Grijpskerke - hét geheel slopen van aanbouw achtergevel Jacob Catsstraat 5, (22-10) - net slopen van asbesthoudende ma terialen Jacob Catsstraat 25, (22- 10) Zoutelande - het slopen van een zomerhuis De Zandput 46,(22-10) Belanghebbenden kunnen tot 6 we ken na de tussen haakjes staande da tum bezwaar maken. (Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voor zieningen). U kunt de stukken inzien op het ge meentehuis te Domburg. ONTWERPBESLUIT MONUMENTENVERGUNNING Er is een ontwerpbesluit gemaakt op 3rond van de Monumentenwet -ft 38 voor: Veere - het verbouwen van het pand Ou destraat 55 57,(19-08) - het restaureren van de Grote kerk, Oudestraat 26;(28-07) Het ontwerpbesluit ligt van 5 no vember t/m 16 december 2009 ter inzage. Tijdens deze periode kunt u schriftelijke zienswijzen over het ontwerpbesluit indienen bij het col lege. AANVRAAG KAPVERGUNNING Zoutelande - Bosweg 52, 54 en 56 7 bomen. - Duinweg 83, 3 bomen. Belanghebbenden kunnen van 4 november t/m 18 november 2009 een zienswijze indienen bij de gemeente Veere, afdeling Openba re Ruimte, postbus 1000, 4357 ZV Domburg. Voor meer informatie kunt u terecht bij de Centrale Pu- blieksbalie, tel. (0118) 555 447. 2e HERZIENING BESTEM MINGSPLAN BUITENGEBIED Op 26 oktober 2006 heeft de ge meenteraad de 2e herziening be stemmingsplan Buitengebied vast gesteld. Vervolgens hebben Gede puteerde Staten van Zeeland het bestemmingsplan op 26 juni 2007 gedeeltelijk goedgekeurd. Op 8 ok tober 2008 neeft de Raad van State het goedkeuringsbesluit voor zover het betreft de volgende onderdelen vernietigd: - het plandeel met de bestemming "Al6(d)" ter plaatse van de tweede dienstwoning op perceel Steen- rachtsweg 6 te Grijpskerke; et plandeel met de bestemming "Mb" dat ziet op de uitbreiding van de begraafplaats te Westkapelle. De overige onderdelen zijn onher roepelijk geworden. De 2e herziening van het bestem mingsplan en de uitspraak van de Raad van State liggen vanaf 5 no vember 2009 ter inzage. Het bestemmingsplan is ook in te zien op de gemeentelijke website, www.veere.nl, onder "visie en be leid, bestemmingsplannen". Als gevolg van ae (gedeeltelijke) vernietiging van het goedkeurings besluit van 26 juni 2007 hebben Gedeputeerde Staten van Zeeland op 1 september 2009 een nieuw besluit genomen betreffende het goed keuren van de mogelijkheid tot het uitbreiden van de begraaf plaats te Westkapelle. Dit besluit met bijbehorende stukken ligt van 5 november t/m 16 decem ber 2009 ter inzage. Tijdens de genoemde termijn kan beroep ingesteld worden en kan eventueel een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij ae Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te Den Haag door: - diegene die tijdig zijn bedenkin gen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland kenbaar heeft gemaakt; - iedere belanghebbende die aan toont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 2/ van de Wet ruimtelijke ordening tijdig zijn bedenkingen bij gedeputeerde staten kenbaar te maken. Dit besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking de dag na de af loop van de beroepstermijn. Als binnen deze termijn bij de Voor zitter van de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening wordt ingediend, treedt het besluit niet in werking voordat op dat ver zoek is beslist. Het goedkeuringsbe sluit van 1 september 2009 is ook in te zien op ae gemeentelijke web site, www.veere.nl., onder "visie en beleid, bestemmingsplannen". TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Dom burg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag da gelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op onze web site "www.veere.nl BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan een bezwaarschrift worden in gediend. Dat moet schriftelijk ge beuren, ondertekend zijn, binnen de genoemde termijn (vaak 6 we ken na de verzendaatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een om schrijving van net besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronuen van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burge meester of de gemeenteraad, Post bus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak op nieuw bekijken aan de hand van ae genoemde argumenten en een nieuw besluit nemen. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hier tegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat bij de sector be stuursrecht van de rechtbank. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen. In de meeste gevallen moet iemand recht streeks gevolgen van dat besluit ondervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorlo pige voorziening gevraagd worden bii de Voorzieningenrecnter. Voor informatie kunt u bellen (01 18) 555 444. Domburg, 4 november 2009 Burgemeester en wethouders van Veere gemeente Middelburg UITGESCHREVEN PERSONEN UIT DE GBA Uit onderzoek door de afdeling Pu- bliekszaken is gebleken dat onder staande personen niet meer verblijven op het adres waarop zij in de Ge meentelijke Basisadministratie (GBA) zijn ingeschreven. Het college van burgemeester en wet houders heeft op 29 oktober 2009 besloten de bijhouding van de per soonslijsten van deze personen met toepassing van art. 83 wet GBA op te schorten. Dit betekent dat zij daar door niet meer op dat adres staan in geschreven. Deze beslissing is ook per brief aan betrokkenen meegedeeld. Het betreft: - Stromenweg 20: N. Gurung, geb. 16-08-1978 - Van Borsselenlaan 32: S. Pla- madeala, geb. 20-11-1946 - Schuttershofstraat IA: M.M.C. van Hoepen, geb. 07-12-1974 Belanghebbenden kunnen geduren de zes weken na de dag van de be kendmaking van dit besluit, een be zwaarschrift indienen; deze termijn eindigt op 11 december 2009. Het bezwaarschrift richt u aan: Bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een om schrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Een belanghebbende die redelijker wijs kan worden verweten dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de recht bank (artikel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht). Het bezwaar schorst niet de werking van het besluit waartegen het is ge richt (artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tij delijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aanvragen bij de Voorzieninaenrechter van de Rechtbank MiddelburgHet verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningen- rechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk ver zoek wordt griffierecht geheven; dit recht bedraagt 150 voor natuur lijke personen (individuele personen) en 297 voor niet-natuurlijke perso nen (zoals verenigingen, stichtingen, B.V.'s). VASTSTELLING STRAATNAMEN Burgemeester en wethouders hebben besloten de naam Balitunnel toe te kennen aan de nieuwe fietstunnel van het fietspad tussen Count Basiestraat en Steenbakkerijweg, onder de Ha- venpoortweg en de namen Indië, Formosa en Ceylon toe te kennen aan drie nieuwe viaducten in Nieuw en Sint Joosland bij de Havenpoort- weg. De besluiten met tekeningen liggen voor iedereen zes weken, van 4 no vember tot en met 16 december, ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor. Daar kan men desgewenst tegen betaling ook een kopie verkrij gen. Belanghebbenden kunnen geduren de zes weken na de daq van de be kendmaking van dit besluit, een be zwaarschrift indienen. Het bezwaar schrift richt u aan: Burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam eri adres, de datum, een om schrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waarom u bezwaar maakt en uw handtekening. Een belanghebbende die redelijker wijs kan worden verweten dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de recht bank (artikel 6:13 van de Algemene wet bestuursrecht). Het bezwaar schorst niet de werking van het besluit waartegen het is ge richt (artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht). Vereisen uw belangen met spoed tij delijke maatregelen? Dan kunt u, nadat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aanvragen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningen- rechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk ver zoek wordt griffierecht geheven. AANWIJZING COLLECTIEVE FESTIVITEIT (Geluidhinderbepalingen) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij donderdag 5 november 2009, hebben aangewezen als "collectie ve festiviteit" ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Plaat selijke Verordening Middelburg 1997. Tijdens deze dag zijn de voorschrif ten ter beperking van geluid- en tril ling hinder op' de betreffende horeca bedrijven in de binnenstad niet van toepassing tot 01.00 uur op 6 no vember 2009. Deze dag is als zoda nig aangewezen ten behoeve van de zogenaamde "Popronde Middel burg" die door Tessa Sonnemans Productions wordt georganiseerd. Lees verder op pagina 27.

de Faam | 2009 | | pagina 46