Classic Dutch Rally voor de tweede keer in Zeeland Test uw Kia bij de dealer tijdens MijnKia Testdag De heer W.P. Kouijzer 50 jaar lid ATC Zeeland Synto kiest ook met de caddy voor de Volkswagengroep obielte www.zeeuwsautojournaal.nl Van 16 tot en met 19 oktober jl. deed de de Classic Dutch Ral ly Zeeland aan. Vele genodigden van de Automotions Groep ge noten van de klassementsproef rondom Car Village. Op 7 november a.s. houden de Kiadealers Vermeulen in Goes en Melse in Vlissingen de 'Mijn Kia Testdag.' Vele autotechnici en leraren motorvoertuigentechniek zullen de heer Kouijzer nog kennen van zijn wijze lessen als docent bij het NGOLB. Onlangs was hij 50 jaar lid van de Auto Techni sche Club afdeling Zeeland. Synto: 'Experts on the inside' is een spraakmakend bedrijf op het gebied van elektro,- beveili- gings,- klimaat, GaWaLo - en meet en regeltechniek. Woensdag 4 november 2009 - Pagina 13 met de cracks. De speciale opzet van de Classic Dutch Rally had een an dere eindklassering dan men ge wend is. De equipes konden name lijk ook gebruik maken van de be stuurder naast de nodige kaartlees- ervaring die de navigator had mee gebracht. De uitslag van deze rally telde ook mee voor het Nederlands Historisch Rallykampioenschap 2009. De deelnemers kregen ook in de tweede editie een fantastische route voorgeschoteld door onze prachtige provincie met zelfs een uitstapje naar het West-Brabantse. CarVillage Van de 24 testen (klassementsproe ven) werd er één gehouden rondom de gebouwen van Car Village die toebehoren aan de Automotions Groep: Auto Mondo, AutoTeam, PTA, Van Oeveren-Vervaet, Olov, Autoschade- De Classic Dutch rally is hét kind van organisator tandarts Herry Houg uit Goes. Hij rijdt zelf samen met zijn broer vele klassieke rally's in Neder land en het team heeft in de loop van de jaren vele successen mogen boeken. De Classic Dutch Rally is een evenement dat voor de histori sche rallysport mag worden be schouwd als vernieuwend, uniek en bijzonder op basis van het concept van veel spectaculaire testen en mooie regelmatigheidsetappes. De minder ervaren rallyrijder en naviga tor kunnen zich in deze rally meten team Baarends Goes, Luijten VVZ en Zuidwest Lease hadden hun clientèle uitgenodigd om het rallyspektakel onder het genot van allerlei heerlijk heden te komen bekijken. Onderge tekende mocht de klassementsproef van commentaar voorzien en dat heb ik ook met veel plezier gedaan. Dit jaar kon ik de auto's al van verre zien aankomen, omdat mijn com mentaarpositie bovenop een klassie ke racebus welhaast ideaal was. Op vrijdagmorgen ben ik me alvast wat gaan oriënteren bij de aankomst van de deelnemers op het parkeerterrein van Hotel Goes, dat drie dagen lang de centrale locatie was. Door middel van een aantal interviews kwam ik heel wat te weten over al die topau- to's van weleer. Daar was de BMW 1800 Tl uit 1966 die werd gereden door Susanne Tonino. Ze zou uitein delijk als 14e eindigen in de Super klasse. Ik was erg onder de indruk van de Volkswagen 1300L van Ron Lopez Cardozo en Brigitte Stekelen burg. Door allerlei slimme tuning- maatregelen bezat de kever 85 pk en dat was te zien ook: ze eindigden zondagavond als vierde! Daar was ook Rinus Sinke, winnaar van de Tulpenrally, met zijn 240 pk sterke Austin Healy 100/6. De Noor Aas- mund Kleve wist een daverend ap plaus te genereren, omdat hij al 850.000 kilometer met zijn Volvo 123GT had afgelegd! Soms zit het mee, soms zit het tegen, ervoer Theo van Erkel met zijn Porsche 911 2.7 uit 1965: na mijn interview met hem, gaf hij voor de deur bij Olov gas: een geweldige klap betekende vervolgens het einde van zijn ge plaagde versnellingsbak... Kia-eigenaren worden in de gelegen heid gesteld om op zaterdag 7 no vember naar hun Kiadealer te komen en daar is een heel goede reden voor: uw Kia wordt op 10 vitale pun ten gescand voor de komende win ter. De winter is voor uw auto een ware beproeving. De temperaturen zakken naar waarden die onplezierig zijn voor elke auto, zeker als hij bui ten moet overnachten, dus ook voor uw Kia. Een auto is net als een mens: als u voorbereid bent op kou dere omstandigheden, valt het alle maal wel mee en wordt u niet verrast door onvoorziene ongemakken. Hoe staat de accu er voor? Zit er genoeg antivries in uw ruitenreservoir? Zijn de remschijven niet teveel afgesle ten? Als u die gratis test laat doen, krijgt u van uw dealer trouwens een gratis USB-stick voor in de auto. Kijkt u nog even op www.mijnkia.nl om u aan te melden voor aanstaande za terdag en u ontvangt automatisch uw persoonlijke deelnamecoupon per e-mail. De heer Kouijzer heeft een bijzondere loopbaan achter de rug. Na zijn op leiding aan het IVA in Driebergen liep hij stage bij Austin en Perkins in En geland en het Kraftfahrzeug-Hand- werk in Heide Holstein (D). Hij werk te bij de voormalige Forddealer De Dreu en bij Garage Pik in Goes en begon in 1962 als parttime docent in de vakrichting motorvoertuigentech niek. Voormalig docent motorvoer tuigentechniek en voorzitter van de ATC afdeling Zeeland, Kees Kommer, zette de heer Kouijzer in het zonnetje en mocht hem een prachtige pen- nenset overhandigen. Is het u niet opgevallen, dat de au to's van Synto de laatste vier jaar qua kleur zijn veranderd? De witte bestelwagens zijn in de loop van die vier jaar donkergrijs geworden en van een bijzonder, lichtgroen logo voorzien. Dat heeft direct te maken met de fi losofie die Marco Verbeek, directeur van het mooie bedrijf nastreeft: "We zorgen voor optimaal comfort, vei ligheid en functionaliteit voor de mensen in en om de gebouwen van onze klanten. Dit door het realiseren van duurzame gebouwtechnische maatwerkoplossingen met als doel alle zorg van onze opdrachtgevers uit handen te nemen. We zijn experts 'on the inside!' We onderscheiden ons door een flexibele, procesmatige en klantgerichte aanpak. Dankzij Boom Creatie en Communicatie zijn we naar de kleurstelling van het wa genpark gegaan." Volkswagengroep "De Syntogroep telt zo'n 65 mede werkers en ons werkgebied Zuid- West Nederland bedienen we vanuit twee vestigingen: Goes (hoofdkan toor) en Breda," vertelt Marco Ver beek verder: "We rijden uitsluitend met auto's die behoren tot de Volks wagengroep, 33 op grijs kenteken en 8 op geel. Bij ons zie je Skoda's, Se ats, Volkswagens en een Audi rijden. De Vijf Caddy's die we onlangs heb ben aangeschaft via verkoopadviseur Bas de Vroomen van Auto Poppe, vervangen de laatste oude bestelwa gens. Ik ben erg blij met de aan- schafformule: Auto Poppe levert de Caddy met imperiaal en trekhaak, Pascal Verbad zorgt voor de recla me, Van der Peijl Techniek voor de inrichting, Autofit voor het Fleet Lo- gicsysteem dat gekoppeld is aan on ze automatisering en tot slot is daar DutchLease."

de Faam | 2009 | | pagina 35