Spruitjes KAKI fruit www.voetbalexperience.nl Herfstsalade PREI hele kilo! Witsel Winnen van Arjan Robben? Dat doe je in de Skills Zone! Piet Voskamp 't roentesckuurtje 't (groentescduurtje dé Weekkrant NIEUW IN VLISS1NGEN: RISTORANTE DON GIOVANNI onbetwist uw salade specialist Er is weer volop wild: haas, fazant, eend en hert. Uit eigen keukenhertenstoofpot Pizza's Vlees Pasta's Vis Minikran,iet40SUS Clementines Hele kilo! Salade van de week Verrassend lekker Ook eens proberen 3 stuks Vers van het land Als een varken kon kiezen, kocht hij zijn vlees bij slagerij Brouwer Patiënt deweekkrant.nl voetbal experience Italiaans restaurant op de boulevard SEIKO Boulevard Bankert 282 01 18-412737 Voor een vitaminekuurtje ga je naar Onze aanbiedingen voor deze week Onze salades kunt u eten zonder dat de weegschaal het komt te weten!!! Oostkapelseweg 87 Serooskerke Tel. 0118-591459 www.groenteschuurtje.nl Slagerij Brouwer Dam 79, Middelburg, 0118-612289 De Faam altijd actueel: Varkens afkomstig van een Walcherse boerderij (op stro en met liefde afgemest). De boer brengt met eigen vervoer de varkens weg. Geen stress tijdens vervoer. Vakkundig geslacht en klaargemaakt. U proeft het verschil. Helaas, een varken kan niet kiezen, u wel!!! juweliers Waistmat 68,4381 GE Vlissingen - tel. (0118)416400 Cordo energiezuinige koplamp met lange brandtijd. Eenvoudig te monteren en af te nemen. Nu bij Piet Voskamp voor Fietsspecialist Stationsstraat 52, Middelburg - [t] 0118 - 6i 31 87 [e] info@pietvoskamp.nl - [i] www.pietvoskamp.nl Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.30 uur en zaterdag van 9.00-15.00 uur. Winkel op maan dag gesloten. Werkplaats: dinsdag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.30 uur. Werkplaats zaterdag en maandag gesloten. DOOR MARCEL VAN DER VOORT VLISSINGEN - "Voor mij hoeft er geen dottercen- trum in Zeeland te komen. Laat ze houden wat er is en de hartpatiënten hiervoor naar Gent sturen", vindt Vlissinger Teun Tieleman. Ziekenhuis ZorgSaam in Temeuzen en het Admiraal de Ruyter ziekenhuis voe ren strijd over de plek waar er gedotterd moet worden. Riet uit Vlissingen vindt de ruzie om de geschiktste locatie slecht. "Daar mag geen strijd over zijn. Maar voor mij persoonlijk moet het zo dicht mogelijk in de buurt zijn. Dus in Vlissingen", verklaart ze. "Ik denk dat twee dottercentra teveel zijn. Nu moeten wij buiten onze provin cie en we mogen blij zijn als er één komt", voegt Riet eraan toe. Ze krijgt bijval van stadgenoot L. Goedhart. "Zeeland is veel te klein voor twee dottercentra", merkt hij op. Hij lijkt gelijk te krijgen, want het nog niet geo pende centrum in Temeuzen redt het niet om voldoende pa tiënten binnen te halen. Francis Jimmy windt zich op over de strijd tussen de Zeeuwse zie kenhuizen. "Er mag geen ruzie worden gemaakt. Dat komt de gezondheid van de patiënten niet ten goede", zegt ze. Vol gens haar is er wel plaats voor twee dottercentra in de provin cie. Annelies werkt op het secre tariaat van het Vlissingse zie kenhuis. "Het dottercentrum moet aan onze kant van de Westerschelde komen. En dat hoeft niet speciaal Goes te zijn." Veel ondervraagden zijn van mening dat er bij het ziekenhuis in Vlissingen gedotterd moet worden. Dat dit op termijn ver- Het Admiraal de Ruyter zie kenhuis en ziekenhuis Zorg Saam in Temeuzen liggen met elkaar in de clinch over de vestigingsplaats van een Zeeuws dottercentrum. Bij het Zeeuws Vlaamse zieken huis is een dottercentrum, maar dat blijft, door gebrek aan patiënten, nog op slot. Het fusieziekenhuis in mid den-Zeeland wil er ook één. Statenlid Johan Robesin van de Partij voor Zeeland heeft het college gevraagd: "Zijn jullie net als onze fractie van oordeel, dat dit opnieuw een zorgelijke ontwikkeling is binnen de Zeeuwse zieken huiswereld, waarbij aan het belang van patiënten voorbij gegaan wordt?" dwijnt, omdat er een klein zie kenhuis in Middelburg komt, lijkt niemand te hinderen. Mar- joke werkt ook in het zieken huis. Moeten het Admiraal de Ruyter ziekenhuis en zieken huis ZorgSaam gaan samen werken? Marjoke vindt van wel. "Dan kunnen de operaties over de ziekenhuizen worden ver deeld." Voor het ziekenhuis in Vlissingen vertelt Kees Bakker: "Samenwerken zou niet gek zijn. Hoe meer kennis, hoe be ter dat is voor de kwaliteit van de ziekenhuizen. Bovendien werken in Temeuzen goede specialisten. Die verdienen bij ons in Nederland meer geld." J. Looise is het niet met Kees eens wat betreft het samenwerken en vertelt dat de indruk ontstaat dat de directies van de zieken huizen niet met elkaar willen samenwerken. Volgens Zorg Saam directeur Paul Radema- -mcTOUüg 4 november 2009 - Pagina 2 cher moet minister Ab Klink be middelen in het conflict tussen de Zeeuwse ziekenhuizen. Strijd over locatie van dottercentra is niet goed

de Faam | 2009 | | pagina 2