Kort Walchers sportnieuws ^marsaki iDuvekot EZÜ23333EÖ1 De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Veel rasdieren op Delta-show Schoolshirts van Geelhoed Monumentale nieuwbouw in In de luwte van toeristische trekpleisters Compleet woonprogramma op begane grond Prijzen vanaf 365.000,- v.o.n. Woensdag 4 november 2009 - Pagina 21 VLISSINGEN - Manege De Scheldestad in Vliss- ingen is op 6, 7 en 8 no vember geheel gevuld met rasdieren. In dat weekend organiseert de Stichting Delta-Show haar jaarlijkse kleindie- rententoonstelling Del ta-Show. Door vele inzenders zijn in totaal 935 rasdieren inge schreven, verdeeld over hoenders, dwerghoenders, patrijzen, kwartels, lachdui- ven, fazanten, ganzen, een den, sierduiven, konijnen en cavia's. Bijzonder is de cavia keuring op zaterdag. Uit ge heel Nederland komen fok kers met hun cavia's op de Eerste Zeeuwse Caviadag. Voor de kinderen is er een speciaal ingerichte knuffel hoek. Verder werk de vereniging De Vogelliefhebbers uit Vlis- singen aan deze tentoonstel ling mee en zijn er stands met dierbenodigdheden, streekproducten en dier- schilderijen. De Delta-Show wordt op vrijdagavond 6 no vember om 20.00 uur offi cieel geopend. Tijdens deze opening zullen de hoofdere prijzen worden uitgereikt aan de eigenaren van de kampioenen. De tentoon stelling is voor publiek geo pend op vrijdag 6 november van 20.30 tot 22.30 uur, za terdag 7 november van 10.00 tot 21.00 uur en zondag 8 no vember van 10.00 tot 17.00 uur. De toegangsprijs is 3,00 euro per persoon en voor kinderen van vijf tot twaalf jaar 1,50 euro. Goud voor Chavira VLISSINGEN - De 12-jarige Chavira de Nooijer uit Vlissin- gen, van Sportinstituut Smid, won afgelopen zaterdag goud bij het Flanders open ju-jitsu toernooi in Gent. Ze kwam uit in de klasse tot 44 kilo, onder de 15 jaar. Ondanks haar jonge leeftijd liet Chavira heel veel mooie technieken zien. Vooral het trappen, stoten en het grondgevecht gingen erg goed. Na twee wedstrijden haalde ze het goud binnen. Ju-jitsu is op gebouwd uit drie fases. Onder de eerste fase vallen trappen en stoten, fase twee bestaat uit werpen en de derde fase is het grondgevecht. Dit houdt in, dat ju-jitsu onderdelen bevat van bijna alle andere budosporten. Kinderen vanaf 8 jaar kunnen bij Sportinstituut Smid kan het wedstrijd ju-jitsu beoefenen. De voorbereiding op deze sport is al vanaf 4 jaar. Informatie op www.sportinstituutsmid.nl Gratis gezondheidscheck MIDDELBURG - Iedereen die vijfenveertig jaar of ouder is kan vandaag (woensdag 4 no vember) van 14.00 tot 20.00 uur een gratis gezondheidscheck laten doen bij voetbalvereni ging Zeelandia in Middelburg. Dit in het kader van het 45-plus voetbal, dat onlangs is gestart. Een team van Knol Fysiothera pie test de bezoekers op bloed druk, hartslag, vetpercentage en motoriek. Kriens nieuwe trainer OOSTKAPELLE - Het bestuur van Voetbalvereniging Oostka- pelle heeft voor de rest van het seizoen een overeenkomst ge sloten met Edwin Kriens. Hij wordt de opvolger van Huib Meerman. Met de komst van Edwin Kriens is de staf van Oostkapellel weer compleet en wordt de komende periode met vertrouwen tegemoet ge zien. Eerste badmintontoemooi MIDDELBURG - Badminton vereniging Sinar'75 houdt op zaterdag 7 november voor de jeugd van Zeeland het eerste toernooi van de Grand-Prix 2009-2010. Aan dit toernooi in de sporthal van De Kruitmolen in Middelburg doen tachtig kinderen mee. Het begint 's ochtends om 9.00 uur en ein digt om circa 17.00 uur. Sportieve middag VLISSINGEN - Stichting Palla dium houdt in samenwerking met leerlingen van het Schelde- mond College vanaf vandaag (4 november) iedere woensdag middag van 14.00 tot 16.00 uur activiteiten bij Speluitleen 't Fort aan de Pieter Poststraat 49a in Vlissingen. Iedere week wor den er sportieve spelen georga niseerd met een bepaald thema gericht op kinderen in de leef tijd van acht tot elf jaar uit de di recte omgeving. Op woensdag 4 november wordt er afgetrapt met het thema voetbal. Op het terrein van de Speluitleen 't Fort kan op de woensdagen in no vember deel worden genomen aan pannavoetbal, hoog hou den, 3x3 streetsoccer, Hessen- voetbal, 2-lingvoetbal, latje trap en penalty schieten. Linedansmiddag SEROOSKERKE - De Stichting The Country Coast Line Dan cers houdt op zondag 8 novem ber een line dansmiddag in Café Olmenruif op Camping Olmen- veld in Serooskerke. Deze line dansmiddag is voor jong en oud. Verzoekjes kunnen inge diend worden bij de DJ en eigen cd's mogen meegenomen wor den. Het begint om 13.30 uur en entree is gratis. KiKa en de Kustmarathon MIDDELBURG - De Zeeuwse Kustmarathon is weer gelopen. Voor veel mensen een jaarlijkse uitdaging en voor veel mensen een overwinning. KiKa had ook dit jaar de eer om in het deelne mersboekje te staan met een sponsorkaart. Dit resulteerde in een mooi bedrag van 3951,60 euro. Bij de start en finish was een kraam neergezet met vrij willigers van KiKa. Bij deze kraam waren de KiKaberen, kleertjes voor KiKaberen, sleu telhangers, kaarten en notitie blokjes te koop. Samen met de geplaatste collectebus goed voor€ 1218,65. Dios springroep OOST-SOUBURG - De sprin groep Dios is op zoek naar jon gens en meiden om hun groep te versterken. De springgroep bestaat uit jongens en meiden vanaf tien jaar die een uur les krijgen op de dinsdagavond van 18.00-19.00 in de gymzaal van JP de Priesterstraat in Oost-Sou burg. Naast de trampoline die gebruikt wordt voor losse sprongen, wordt er ook gebruik gemaakt van de nieuwe tum- blingbaan om springseries op te oefenen. Dit alles onder bege leiding van Angelique van de Ven en Mario Hillebrand.'Meer informatie of aanmelden kan via 0118-466828. VEERE - De F2-pupillen van de VWeere hebben sinds kort een nieuwe outfit. Deze nieuwe shirts, broekjes, kousen en tassen zijn beschikbaar gesteld door Adriaan Langebeeke van Hove niers Klusbedrijf Nieuw Arendsrust uit Vrouwenpolder. Adri aan is de leider van het team. Elvera de Nooijer is de trainster. foto: p.r. OOST-SOUBURG - De CBS de Burcht-Rietheim uit Oost-Sou burg heeft nieuwe schoolshirts gekregen. Deze zijn gesponsord door Tonnie en Dita Mulder van Sportschool Geelhoed uit Oost- Souburg. De shirts zijn voor het eerst gedragen tijdens de weer- baarheidslessen in de sportschool. foto: p.r. Ontwikkeling: www.marsaki.nl projectontwikkeling Verkoopinformatie: T (0118) 593166 www.duvekotmakelaardij.nl Makelaardij Woonwinkel

de Faam | 2009 | | pagina 21