Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu Presentatie nieuw talent Popaanzee Landlust Herdenking met Armed Man High Tea m De Lammerenburcht Franky's combo Reserveer nu uw kerstbuffet Meesterverteller Delfgaauw en cabaretier Bral in De Nachtclub All-in, inclusief dranken ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL bij Selgische Loodsensociëteit ZATERDAG 31 OKTOBER DANSEN VERWACHT 28 november Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu uid-Afrikaans Vier octave restaurant partycentrum Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 -20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30 -23.00 uur soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten i 3 soepen 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's per persoon Lilil De Faam De Zeeuwse Komedie Komedie Nu Even Wel van Ma ria Goos, Vestzak99 Vlissingen, 15.00 uur Knijn Iers, Schots en Scheef repertoi re, Arsenaaltheater Vlissingen, 15.00 uur Maandag 2 november Ernst en Bobbie Met de Sinterklaasshow, Zee landhallen Goes, 13.30 uur Dinsdag 3 november Caveman Hilarische solovoorstelling Pe ter Faber over man/vrouw ver schillen, Theater De Mythe Goes, 20.00 uur Woensdag 4 november Hakim Familievoorstelling De Dro- mendief, De Stenge Heinkens- zand, 14.30 uur Hannelore en band Theaterconcert van Vlaamse singer/songwriter met band, Stadsschouwburg Middelburg, 20.00 uur Copy Cat Coverband, met covers van on der meer Robbiel Williams, U2 en Kane, Café Popeye Vlissin gen, 23.00 uur Expositie, galerie en tentoonstelling Kunst- en cultuurroute Middelburg, galeries geopend van 11.00 tot 16.00 uur Galerie De Cleene Houttuyn Middelburg, expositie Ben Hag- geman en Rietje Zuijderwijk Galerie-T Middelburg Novemberexpositie met etsen, schilderijen en bronzen beel den, opening zondag 1 novem ber Galerie de Norenburgh Middelburg, schilderijen en beelden POP Domburg Grote en kleine doeken, vreem de wezens Galerie Art Aurum Domburg Sierraden, Objecten, schilderij en De Willem3 Vlissingen Tot en met 8 november, foto werken, installaties, sculpturen, tekeningen, interventies, de Chocoladefabriek Zeeuwse Maritiem muZEEum Vlissingen, tot en met 7 februari, 400 jaar Manhattan, Zeeland (her) ontdekt Amerika Bibliotheek Vlissingen Bert Dorrestijn, realistische kunst, een reis in schilderijen, tot en met 2 november Galerieboerderij De Ossenberg Grijpskerke, Ien van den Berg, weefkunst Clarie Pronk, brons Femke van den Berg, keramiek Lydia Coolen, bewegend zilver, t/m 31 oktober De Vier Gemeten Middelburg Gespecialiseerd in Zeeuwse schilders: 1900-1960, onder meer de Domburg Groep, Schelde Luministen Galerie Dumais Vlissingen Expositie schilderijen en toege paste kunst, Carina Dumais door karin ocké MIDDELBURG - Om de be vrijding van Zeeland te her denken, voert Vocaal En semble Cantare uit Goes, onder leiding van dirigent Léon Bours, samen met TY het Zeeuws kamerorkest de compositie The Armed Man-A Mass for Peace-van Karl Jenkings uit. Sopraan Saskia Gerritsen, alt Jo ke Wolters, tenor Hans Erbrink, bas Donald Bentvelsen en mu ezzin Akam Hoesse zijn de solis ten. Het eerste concert is op 6 november om 20.00 uur in de Sint Jacobskerk in Vlissingen. Op 27 november treedt het or kest The Armed Man op om 20.00 uur in de Zeeuwse Con certzaal in Middelburg. The Ar med Man is opgedragen aan de oorlogsslachtoffers in Kosovo en bestaat uit drie delen. Het eerste deel gaat over de voorbe reidingen op het gevecht, deel twee gaat over hetgeen de oor log teweeg brengt in de samen leving en in het slot wordt om de vrede gevraagd. Kaarten voor het concert in de Sint Jacobs kerk in Vlissingen zijn te bestel len bij Antiquariaat De Boeken beurs, Middelburg en Boekhan del 't SpuiVlissingen en kosten 15 euro. Kaarten voor het optre den in de Zeeuwse Concertzaal in Middelburg zijn te bestellen via www.theaterverkoopzee- land.nl. Aan de zaal kosten de kaarten 17,50 euro. YERSEKE - De Zuid-Afrikaanse stemkunstenaar Chris Chamele on staat vrijdag 30 oktober in De Zaete in Yerseke. Jacques Boonman, programmeur Podium Reimerswaal: "Hij is een fenomeen dat je gezien moet hebben! Hij is vooral befaamd om zijn verbluffende stem, met een bereik van vier octaven." Aan vang: 20.00 uur. Kaartverkoop: 0113-551552. foto: pr. MIDDELBURG - Popaanzee presenteert zondagmiddag 1 november de nieuwe deelne mende bands van het coachingstraject in De Spot in Middelburg. De geselecteerden voor dit seizoen zijn Marsha, Audiofungus, Jay Minor The Early Birds en Vota Fonzie. Be halve dat deze talenten optre den, worden ook de professio nals uit de (inter)nationale mu- ziekscène bekendgemaakt die de bands als coach zullen bijs taan. Verder is er een speciale gig van DJ Marcellus Cheap Harmony. Veertien bands heb ben zich opgegeven. De beoor delingscommissie bestaande uit vier Zeeuwse program meurs, onder leiding van Pop- puntzeeland, heeft op basis van motivatiebrief en demo's, geko zen voor vier verschillende Zeeuwse bands. Elk met een uitgesproken eigen stijl en een grote motivatie om zich verder te ontwikkelen. De vier krijgen een jaar lang een persoonlijke, professionele coach die gaat werken aan hun muzikale kwa liteiten. Daarbij krijgen ze een budget voor workshops voor vocalcoaching, instrumentbe- heersing, presentatie en marke ting. Verder treden de groepen op in Zeeuwse podia en maken een zomertour door de provin cie. Aanvang: 16.00 uur, entree is gratis, www.popaanzee.nl. Sinterklaasfeest Zondag 29 november is Sinterklaas vanaf 14.00 uur te gast bij Belgische Loodsensociëteit. Jij bent van harte welkom om dit feest, samen met je ouder(s)en maximaal 2 introducés, te komen vieren. Je papa of mama moet jou wel van tevoren opgeven via info@bsoos.nl omdat Sinterklaas anders te weinig cadeautjes heeft en zwarte piet te weinig snoepgoed. Er zijn een beperkt aantal plaatsen beschikbaar; meld u dus snel aan! Inschrijven kan tot 15 november 2009. Voor meer informatie of uw aanmelding mailt u met info@bsoos.nl Het feest kan alleen doorgaan als er minimaal 10 aanmeldingen zijn. Na aanmelding ontvangt u een bevestiging met daarin de spelregels en een inschrijfformulier. Wij vragen een eigen bijdrage van 10,00 per kind. Belgische Loodsensociëteit, Boulevard de Ruyter 4, 45Ö1 KA Vlissingen Tel. 011Ö-41360Ö www.bsoos.nl m.m.v. Sjerrie Denz Aanvang: 20.30 uur - Zaal open: 19.30 uur Entree 6,- DE LAMMERENBURCHT KAN NIET ZONDER U. MELD U DAAROM AAN ALS VRIJWILLIGER/STER Zuidbeekseweg - Vlissingen Inl. 0118-47 47 16 of kijk op www.lammerenburcht.nl i BEACH Hotel Zuiderduin FLETCHER A3 HOTEL GROUP Van 14:00 tot 17:00 uur Enkel op reservering, reserveer nu! Muzikale omlijsting verzorgd door Jazz trio Rivermen Three. De 3- en 4-sterren hotels van Fletcher bevinden zich op de mooiste locaties van Nederland. In de duinen, aan het strand, in de bossen en op de Waddeneilanden. RESERVEREN? Bel: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - 4361 SM - Westkapelle www.zuiderduinbeachhotel.nl 1e en 2e kerstdag per persoon Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl RILLAND - Theatermakers wordt geroemd om zijn ont- Fred Delfgaauw en Sjaak roerende stukken. Hierbij Bral staan donderdag 5 no maakt hij gebruik van op vember met hun gloednieu- hand gedragen figuren die we programma De Nachtclub onder zijn oog lijken te gaan in Luctor et Emergo in Ril- leven. In 2005 won hij de To land. Met het vorige pro neelpublieksprijs voor Mo gramma Het Koffiehuis, zart. Cabaretier Sjaak Bral bleek de samenwerking een staat bekend om zijn brood- vruchtbare. Hierin werden nuchtere kijk op het leven en twee theaterdisciplines tot zijn Haagse humor. Over de een nieuwe gesmeed, het nieuwe voorstelling laten de door hen genoemde Cabadra- heren zich nog niet uit. "Wie ma en met succes. De voor- Koffiehuis gezien heeft, hoe- stelling werd genomineerd ven we niet meer te overtui- voor de Toneelpublieksprijs gen" schrijft Podium Rei- 2008. In De Nacbtcub zetten merswaal in de brochure, ze deze lijn door. Meesterver- Aanvang: 20.00 uur. Kaart- teiier Delfgaauw staat al vijf- verkoop: 0113-551552 en entwintig jaar in theater en www.podiumreimerswaal.nl.

de Faam | 2009 | | pagina 33