Ticketing Wedstrijdsponsor Citroën van Beek Gatorade Shoot-Out competitie RBC Roosendaal steunt Fonds Gehandicaptensport. U toch ook? STORK HET LAATSTE NIEUWS OVER RBC ROOSENDAAL Kassa's zaterdagavond geopend tegen De Graafschap Prijzen losse toegangskaarten seizoen 2009-2010! Informatie kaartverkoop thuisduel Helmond Sport Informatie busreis Fortuna Sittard Ate ja hele leven uit topprestaties bestaat, kun je wal wat spo&som gébruiken! Onze ambassadeurs: Word fan! Steun Fonds Gehandicaptensport en lever uw bijdrage, flessenbon of wisselgeld in. Namens alle gehandicapte sporters, bedankt! Media Makers Supporters die het duel tegen De Graafschap zaterdagavond willen bijwonen, maar nog niet in het bezit zijn van een toegangskaartje, kunnen tot vrijdag 17.00 uur nog terecht bij de administratie van RBC Roosendaal en de diverse verkooppunten van Ticketbox. Op de wedstrijddag zelf zijn de kassa's vanaf 18.15 uur geopend. Voor dit duel geldt geen ClubCard-verplichting. Lange zijde: Korte zijde: Volwassenen: 13,00 Volwassenen: 10,00 Kinderen (t/m 12 jaar) 8,00 Kinderen (t/m 12 jaar) 5,00 Buffel Gezinsvak (ZA)*: Volwassenen 10,00 Buffels 5,00 Let op: Kaarten voor vak ZA alleen voor €5,- of €10,- als u in het bezit bent van een Buffelpas. Zonder pas kosten deze kaarten 8,- of €13,-. Op vrijdag 13 november speelt RBC Roosendaal een thuisduel tegen Helmond Sport. Supporters die dit duel willen bijwonen kunnen vanaf heden terecht bij de administratie van RBC Roosendaal, de online tickets hop op www.rbcroosendaal.nl en de diverse verkooppunten van Ticketbox. Op de wedstrijddag zelf zijn de kassa's vanaf 18.45 uur geopend. Op vrijdag 6 november aanstaande speelt RBC Roosendaal een uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard. De sup portersvereniging organiseert een busreis naar dit duel. Kaarten voor deze busreis kunnen zaterdagavond voor en na de wedstrijd in het supportershome worden gereserveerd. Aanmelden is ook telefonisch moge lijk via nummer 06-49828331 (Niels Nieuwlaat, gelieve te bellen tussen 18.30 uur en 21.00 u.). Vertrektijd: 16.00 uur vanaf het MariFlex Stadion. Kosten voor leden: 18,00 Kosten voor niet-leden: 23,00 RBC Roosendaal speelt woensdagavond in de derde ronde van het toernooi om de KNVB- beker een uitwedstrijd tegen bekerhouder sc Heerenveen dat in de tweede ronde met 0-7 te sterk bleek voor hoofdklasser SDC Putter;. Het duel in de derde ronde staat gepland voor woensdag 28 oktober aan staande en kent een aanvangstijdstip van 20.00 uur. Dit duel speelt ook sc Heerenveen met het logo van Fonds Gehandicaptensport op de borst. Univé, partner van Fonds Gehandicaptensport, heeft voor de gele genheid 'plaats gemaakt' voor Fonds Gehandicaptensport. Tevens zijn zij die avond te zien op de boarding en wordt er in het Abe Lenstra Stadion gecollecteerd voor het Fonds Gehandicaptenssport. Van Beek Autobedrijven BV is sinds 1965 Citroën-dealer voor West-Brabant en sinds 1 januari 2007 met een vestiging in Vlissingen ook voor de regio Vlissingen en Middelburg in Zeeland. Bovendien is van Beek Autobedrijven BV sinds 8 jaar de autosponsor van RBC Roosendaal. Alle spelers en leden van de techni sche en medische staf maken gebruik van het comfort wat Citroën en van Beek Autobedrijven BV biedt. Vanuit de vier vestigingen in Roosendaal, Oudenbosch, Bergen op Zoom en Vlissingen verzorgt van Beek een uitgebreid pakket in mobiliteit. Of het nu gaat om verkoop van nieuwe en gebruikte auto's, onderhoud en reparatie, inbouw van accessoires, schadeherstel of leasing en financiering. Bij van Beek Autobedrijven BV krijgt u altijd een voorstel op maat waarin klantentevredenheid voorop staat. Ook dit seizoen wordt er weer gestreden in de Gatorade Shoot-Out competitie om de Jan Vergouwen Wisselbokaal. In de rust van RBC Roosendaal - De Graafschap strijden de B-junioren van SC Gastel en RSV voor een plaats in de tweede ronde. Voor de ploeg uit Oud Gastel verdedigt Coert Doornen het doel en pro beren Mitchell Rockx, Bas Bierkens en Youri Raaijmakers zoveel mogelijk shoot-outs te verzilveren. In het doel van RSV staat Dennis van Dijk. Voor de ploeg uit Rucphen moeten de doelpunten komen van Joeri Nooijens, Kenny Marijnissen en Jens Roovers. RBC Roosendaal en Fonds Gehandicapten sport zijn onlangs een unieke samenwerking aangegaan. Dit seizoen prijkt het logo van Fonds Gehandicapten sport dan ook trots op de voorzijde van de shirts van het eerste elftal van RBC Roosendaal. Heel sei zoen 2009-2010 onder- steunen beide organisa ties elkaar op het gebied van maatschap pelijke projecten. Één van de acties die RBC Roosendaal uit voert om Fonds Gehandicaptensport te steunen is het verzamelen van wisselgeld en emballagebonnen bij zoveel mogelijk super markten in Zuid-West Nederland. Draagt u Fonds Gehandicaptensport ook een warm hart toe? Deponeer dan uw wisselgeld en/of emballagebon in de daarvoor bestemde inleverbox in de deelnemende supermarkt of winkel bij u in de buurt. Albert Heijn Glacis, Albert Heijn Hulst, Albert Heijn Putte, Albert Heijn Sas van Gent, Albert Heijn Sommelsdijk, Albert Heijn Steenbergen, Albert Heijn Vlaszak - Bergen op Zoom, Albert Heijn Zonneplein - Bergen op Zoom, Albert Heijn Zundert, C1000 de Veij - Bergen op Zoom, C1000 Buysse -IJzendijke, C1000 Clement - Kamperland, C1000 Gunter - Sint Annaland, C1000 Harlaar - Kapelle, C1000 Ingels - Breskens, C1000 Kesselaar - Hoogerheide, C1000 Stroot -Tholen, C1000 van Leeuwen - Renesse, Golff Hulst, Golff Kruiningen, Golff Kapelle, Golff Ossendrecht, Golff Zierikzee, Plus Corbijn - Vrouwenpolder, Plus Hoogkamer - Roosendaal, Plus Mannien - Rucphen, Plus Verbiest - Koewacht, Spar De Berg - Sint Philipsland, Spar - Hoofdplaat, Spar Baaijens - Kortgene, Spar Bolle - Oosterland, Spar Bracke - Zaamslag, Spar de Koeijer - Brouwershaven, Spar de Neve - Rilland, Spar Heijboer - Huijbergen, Spar Jaegers - Putte, Spar Kallewaard - Colijnsplaat, Spar Maertens - Sluiskil, Spar Minderhout - Westkapelle, Spar Tax - Wemeldinge, Spar Van Ommen - St. Maartensdijk, Spar van de Berg - Zoutelande, Spar Verkaart - Burgh Haamstede, Super de Boer Houtekamer - Roosendaal, Super de Boer Van Beethovenlaan - Roosendaal, Super de Boer van de Hoven - Wouw Wedstrijdsponsors CITROEn KEMPENAARS* R EC yci I NG 8.V S| t I Tol. 0105-5123 06 foncgehandicaptensport Super 1 de Boer

de Faam | 2009 | | pagina 27