lies stroomt naast EXPO Pizza's en gegrild bij Sinai Astrologie in Middelburg Cadeautjes voor Nola De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Schoonenberg naar nieuwe locatie BCC Tour doet Middelburg aan Uitvaartverzorging ontvangt keurmerk Woensdag 28 oktober 2009 - Pagina 20 van anderen door zich te verbinden aan een gedrags- en kwaliteitscode. VLISSINGEN - Schoonen berg Hoorcomfort in Vlissin- gen is verhuisd naar een nieuwe locatie. Op 23 okto ber jl. heeft Schoonenberg een gloednieuwe hoortoe- stelspeciaalzaak geopend aan de Scherminkelstraat 28 in Vlissingen. De winkel heeft twee ruime geluidswe- rende aanpaskamers die zijn uitgerust met een modern Dolby Surround aanpassys- teem. Dit systeem maakt het mogelijk volgens een inter actieve methode hoortoe- stellen aan te passen en de hoortoesteldrager actief te betrekken in dit proces. De opening wordt gevierd met een Gratis Hoortest Dag op vrijdag 30 oktober. Iedereen is van harte welkom om zon der afspraak binnen te lopen voor een gratis hoortest en een vrijblijvend hooradvies. In 15 minuten weten klanten precies hoe het met hun ge hoor is gesteld. MIDDELBURG - Om consu menten voor te lichten hoe ze de C02 van elektrische apparaten in het huishou den tot nul kunnen reduce ren is de speciale C02 Tour van elektro-retailer BCC op donderdag 29 oktober in Middelburg. De tour is on derdeel van een landelijke voorlichtingscampagne om consumenten te stimuleren energiezuinige apparaten te kopen. Romantie door tara de vriend VLISSINGEN - Bruidshuis Ellen en Van Westen Man nenmode laten maandag 23 november in het Arsenaal theater in Vlissingen de nieuwste modetrends voor bruidsparen zien. Er is een bruidsbeurs met diverse kramen en twee wervelende shows. Prachtige creaties voor de bruid kleding van de bruidegom. "Om dit waar te kunnen maken, heb ben we elk jaar weer een verras sende en vernieuwende collec tie", vertelt Peter van Westen. Wat de trends zijn voor 2010? "Als je spreekt over trends, dan zie je dat de grijstinten het dui delijk aan het winnen zijn van de bruinen. We hebben jaren achter elkaar bruintinten in alle variaties verkocht, maar je ziet dat nu de grijstinten, vaak in glanskwaliteiten, sterk aan het opkomen zijn", vertelt Peter. Hij vindt het verkopen van trouw pakken zo leuk omdat het elke keer weer een hele uitdaging is om de bruidegom zo aan te kle den dat hij zich op zijn dag hap py voelt. In Vlissingen zijn onge veer 260 kaarten beschikbaar. Deze kosten 10 euro per stuk en zijn inclusief een kop koffie en een stukje bruidstaart. De kaar ten zijn te reserveren via: 0117- 454861 of www.vanwesten.com. Op 7 de cember houden Bruidshuis El len en Van Westen Mannenmo de ook een gezamenlijke bruidsshow in Golfclub De Brugse Vaert in Oostburg. Deze begint om 20.00 uur. in het Arsenaal te zien. foto pr VLISSINGEN - Uitvaartver zorging H. Jobse uit Vlissin gen heeft onlangs het kwali teitskeurmerk voor de uit vaartbranche ontvangen. Zij is daarmee de eerste uit vaartonderneming op Wal cheren met het keurmerk. In Nederland zijn er 103 uit vaartonderneming aange sloten bij de Stichting Keur merk Uitvaartzorg (SKU). Een onderneming met het Keurmerk onderscheidt zich Bij Alles stroomt zijn diverse broodjes en drankjes te krijgen. zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Ook zullen er in de toekomst di- Daarna is Alles stroomt voorlo- verse evenementen worden ge- pig alleen op zaterdag open. houden. Karin Klopmeijer is gediplomeerd astrologe. foto: p.r. MIDDELBURG - Sinds kort is in Middelburg een nieu we astrologische praktijk gevestigd: Persephone, praktijk voor astrologie- en medische astrologie. Op verzoek maakt Karin Klop meijer, gediplomeerd astro loge, een horoscoop voor haar klanten. Met behulp van de horoscoop is op veel vragen waar mensen mee zitten een antwoord te vin den. Zo kunnen mensen duidelijkheid en inzicht krijgen met betrekking tot hun eigen aanleg, capacitei ten, knelpunten en moge lijkheden. Ook voor cursus sen en work-shops. Info: www.karinklopmeijer.nl of 1118-613665 De standhouders van de bruidsbeurs openen hun kra men al om 19.00 uur. De bedrij ven die hieraan meedoen zijn: Bakkerij Poppe uit Serooskerke, die ook zijn bruidstaart uitdeelt om te proeven, Nagelstudio Ty pical Nails uit Vlissingen en sie- radenontwerpster Jose Murre, eveneens uit Vlissingen. Ook is er een bloemist en een fotograaf aanwezig. Er is dus op het ge bied van de grote dag heel wat te bekijken. De modeshow zelf begint een uur later. Dé twee trouwspecialisten in Zeeland la ten daarin de nieuwste trouwt- rends zien voor bruid en brui degom. Modellen van Bruids huis Ellen uit Oostburg showen een uitgebreid assortiment bruidsjurken, van eenvoudig tot exclusief, wit tot gekleurd en al lerlei materialen en lengtes. Ook zijn accessoires te zien zoals kettingen, armbanden, oorbel len, sluiers en haarkammen om de outfit van de bruid helemaal af te maken. Van Westen Man nenmode uit Zaamslag is al meer dan twintig jaar toonaan gevend als het gaat over de aan- café van Middelburg Jola Heijnemans MIDDELBURG - Zelf kle ding maken is weer hele maal hip, gezellig samen bezig zijn ook. Dit is merk baar door het ontstaan van open ateliers, breiclubs en naaicafé's. Sinds kort is in Zeeland het eerste naaicafé geopend aan de Sint Jan straat 32 Middelburg. In het naaicafé kunnen bezoekers binnenlopen om een naai-, lock- of punchmachine te huren. Machines worden verhuurd per half uur. Ook worden er naailessen gege ven voor volwassenen en kinderen. Op donderdag zijn er 'turbolessen' waarbij in één dag een kledingstuk afgemaakt wordt. Meer info op www.stikgoed.nl. VLISSINGEN - Aan het Bella- mypark 30 in Vlissingen is de Pizzeria Grillroom Sinai geo pend. Er zijn vijftig zitplaatsen binnen. "Er is keus uit negen standaard pizza's, maar er is ook een Margarita met zelf ge kozen beleg", vertelt eigenaar Soerin Bhagola. Verder zijn er nog diverse vleesschotels, pasta's, visgerechten en bar becue/grill. Ook het toetje kan zelf samengesteld worden. "Alles wordt a la minute klaar gemaakt, dus alles is vers. Ik heb bijvoorbeeld geen sauzen klaar staan. Hierdoor kan het wel iets langer duren, maar dat is het waard." In de bovenruimte kunnen Soerin Bhagola in de nieuwe zaak. tekst en foto: tara de vriend feesten worden gehouden, len bij Sinai en is er een be- Ook zijn maaltijden af te ha- zorgservice. Ton van TJ's Pet Store met Eveline. foto daniël sinke VLISSINGEN - De dieren dagactie in De Faam heeft veel reacties opgeleverd. De leukste inzendingen zijn in De Faam van 30 september geplaatst. De gelukkige winnares was Eveline die een leuke foto instuurde van haarzelf met haar hondje Nola. Eveline en Nola wonnen hiermee een cadeaupakket van 50 euro beschikbaar gesteld door TJ's Pet Store uit Vlissingen. De echte winnares was ei genlijk natuurlijk Nola die de komende tijd kan genie ten van al het lekkers en leuks dat haar bazin heeft uitgezocht bij TJ's Pet Store! Ook namens de redactie van harte gefeliciteerd! -Tussen de gele de rode container in het stadspark, op het Scheldeter- rein in Vlissingen, is afgelopen zaterdag (24 oktober) het nieu we horecapaviljoen Alles stroomt geopend. Exploitanten van deze nieuwe zaak zijn Wil lem Jan Buijs, hij is ook eigenaar van strandpaviljoen Panta Rhei, en Alex Bezem. Alles stroomt is de Nederlandse vertaling van Panta Rhei. In de kiosk zijn di verse lekkere broodjes en dran ken te koop. In de herfstvakantie zijn de ope ningstijden van de nieuwe Vlis- singse horecagelegenheid van maandag tot en met zaterdag van 10.00 tot 18.00 uur en op

de Faam | 2009 | | pagina 20