ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL fo) Extra vraag van Toon Woensdag 28 oktober 2009 - Pagina 15 - het vernieuwen van een berguimte Cithershillsingel 31,(12-10) Meliskerke - het oprichten van een aanbouw Pauwhoekstraat 54,(6-101 n (bij-)ke PROCEDURE ONTHEFFINGVER LENING Veere Wij zijn van plan om, overeenkom stig het bepaalde in artikel 3 lid sub 1 c van de Wet ruimtelijke ordening, artikel 7 lid 4 van het bestemmings plan en artikel 40 van de Woning wet, ontheffing van het bepaalde in het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" en bouwvergunning te verlenen voor: - het vergroten van de bestaande ga rage aan Markt 38 (28-07) Het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen ter inzage van 29 oktober t/m 9 december 2009. Tijdens deze ter mijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestel de termijn contact opnemen mét Moniek van Vugt, telefoonnummer (0118) 555 342. AANVRAAG AANLEGVERGUNNING (bekendmaking ingevolge ar tikel 41 Woningwet- tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Veere - het ontginnen, afgraven, egaliseren van de bodem Wulpenburgseweg 6,(10-9) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden na dat op de aanvraag is beslist (in prin cipe binnen 12 weken) AANVRAAG BOUWVERGUNNING (bekendmaking ingevolge ar tikel 41 Woningwet- tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Domburg - het veranderen van de indeling Zuidstraat 2,(13-10) Grijpskerke - het veranderen van de gevels (be kleden) Hogelandseweg 3,(16-10) Koudekerke - het veranderen van (bij-)k euken en earner ei (15-10) berging/slaapkamer en badkamer Torenstraat 2/, Westkapelle - het plaatsen van een liftinstallatie Zuidstraat 23,(9-10) - het vergroten van garage naar gastenverblijf Koestraat 68,(12-10) Zoutelande - het oprichten van een woning met garage en berging, Bosweg 54,(6- Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken) AANVRAAG SLOOPVERGUNNING (bekendmaking ingevolge ar tikel 41 Woninawet - tussen haakjes staat de datum van ontvangst! Koudekerke - het gedeeltelijk slopen van gebouw (verwijderen asbest) Van Speijk- straat 1,(14-10) Vrouwenpolder - het slopen van een sanitairgebouw, Koningin Emmaweg lóa,(12-10) - het gedeeltelijk slopen van begane grond vloer, kozijnen en dekbedek- king Kon. Emmaweg 26,(19-10) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 1 2 weken) AANVRAAG MONUMENTENVERGUNNING Op grond van de monumen tenwet 1988 (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Zoutelande - aanvraag als bedoeld in artikel 1 1 van de Monumentenwet 1988 voor het vernieuwen van de vloer en het plaatsen van toiletten Willibrordus- plein 1-3,(16-10) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden na dat op de aanvraag is beslist (in prin cipe binnen 12 weken) VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de da tum van verzending) Biggekerke - het vernieuwen van een garagedeur Vliedberg 30,(16-10) Domburg - het vergroten van een woning West- straat 16,(16-10) - het vernieuwen van een garage J.W. Schuurmanstraat 82,(1 o-10) Grijpskerke - het vergroten van een woning Jacob Catsstraat 5, (16-10) Koudekerke - het vergroten van een garage de Walestraat 15,(16-10) - het oprichten van een bedrijfsloods Karreveld 43 45,(16-10) Serooskerke - het plaatsen van een speeltoestel Zandput 1,(16-10) - het plaatsen van 2 dakkapellen Mo lenweg IB, (16-10) - het plaatsen van een schuur/veran- deren aangebouwde schuur Noord- weg 60,(16-10) Westkapelle - het plaatsen van een dakkapel en het veranderen van een voorgevel 't Hout 3, (16-10) - het vernieuwen van een dakkapel Krekelstraat 1(16-10) - het vernieuwen van een kunstwerk Zuiderhoofdweg (ongenummerd), het wijzigen van een vergunning voor het veranderen van een wo ning Prelaatweg 6, (16-10) - het vergroten van een woning Kon. Julianastraat 2,(16-10) Zoutelande - het vernieuwen van dak en serre Westkapelseweg 74,16-10) Belanghebbenden kunnen tot 6 we ken na de tussen haakjes staande da tum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen). U kunt de stukken inzien op het ge meentehuis te Domburg. VERLEENDE SLOOPVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de da tum van verzending) Domburg - het gedeeltelijk slopen van hotel "Inden Brouwerij" Brouwerijweg 6,(16-10) Westkapelle - het slopen van asbesthoudende pri- vacyscnotten Duinweg 1 t/m 132 en Vikingpark 1 t/m 54,(16-10) - het gedeeltelijk slopen van asbest delen Europaplein 10,(16-10) Belanghebbenden kunnen tot 6 we ken na de tussen haakjes staande da tum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzienin gen). U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. GOEDKEURING 15E WIJZIGING BESTEMMING PLAN BUITENGEBIED Van 29 oktober t/m 9 december 2009 ligt het besluit van Gedepu teerde Staten van Zeeland d.d. 7 juli 2009, tot het goedkeuren van het be sluit van het college van 8 juni 2009, tot vaststelling van de 15e wijziging van het bestemmingsplan "Buitenge bied" ter inzage. Deze wijziging heeft betrekking op het omzetten van een recreatie woning in een perma nent te bewonen woning aan de Kelderweg 3 te Meliskerke. Tijdens deze periode kan door belangheb benden beroep ingesteld worden en kan eventueel een verzoek om voor lopige voorziening worden inge diend bij de Afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA te Den Haag. Dit besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na de afloop van de beroepstermijn. Als binnen deze termijn bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voor lopige voorziening wordt ingediend treedt het besluit niet in werking voor dat op dat verzoek is beslist. WELZIJNSPROGRAMMA 2010 Alle ontvangen subsidieaanvragen voor het jaar 2010 zijn gebundeld en samengebracht in het Ontwerp- Welzijnsprogramma 2010, dat op 20 oktober door het college is vast gesteld. In het ontwerp is het subsi dieplafond vastgesteld. Met dit subsi dieplafond is rekening gehouden bij de opstelling van het ontwerp en bij het overleg met de verenigingen. De gemeenteraad zal dit plafond defini tief vaststellen in het kader van de begrotingsbehandeling op 12 no vember 2009. Het ontwerp met een toelichting ligt van 21 oktober tot 18 november 2009 ter inzage. Tijdens deze termijn kunt u uw zienswijze schriftelijk of mondeling kenbaar maken. Schriftelijk aan het college en mondeling via de Centrale Publieks- balie - Cluster Zorg (0118) 555 445. De uitkomsten van de inspraak- en schriftelijke reacties worden in het voorstel tot vaststelling van het Wel- zijnsprogramma op 1 december aan het college voorgelegd. U kunt het ontwerp ook raadplegen via onze website www.veere.nl. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het ge meentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op onze website www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan een bezwaarschrift worden inge diend. Dat moet schriftelijk gebeuren, ondertekend zijn, binnen de genoem de termijn (vaak 6 weken na de ver- zenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevat ten: naam en adres indiener; dagte kening; een omschrijving van het be sluit waartegen het bezwaar is ge richt; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of ae gemeen teraad, Postbus 1000, 435/ ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de genoemde argumenten en een nieuw besluit nemen. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in be roep gaan. U doet dat bij de sector bestuursrecht van de rechtbank. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen, in de mees te gevallen moet iemand rechtstreeks gevolgen van dat besluit ondervin den. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaar schrift ook een voorlopige voorzie ning gevraagd worden bij de Voor- zieningenrechter. Voor informatie kunt u bellen (0118) 555 444. Domburg, 28 oktober 2009 Burgemeester en wethouders van Veere Win DVD Mooi Vlissingen DOOR ELLEN DE VRIEND VLISSINGEN - Maar liefst vierhonderd he dendaagse foto's van de mooiste, maar ook leukste plekjes van Vlissingen staan op de DVD van Toon Poppe. Zijn Dvd Mooi Vliss ingen wordt morgen (29 oktober) gepre senteerd in Café de Concurrent in Vlissin gen. Lezers van De Faam kunnen één van de 25 DVD's winnen door de puzzel op te lossen. Hoe komt u tot de oplossing: foto 1de 7e letter van dit pand foto 2: de 10e letter van dit pand foto 3: de 7e letter van deze plek foto 4: de 7e letter van deze straat foto 5: de 7e letter van dit gebouw foto 6: de 8e letter van dit gebouw foto 7: de 7e letter van deze straat foto 8: de 5e letter van deze plek Wie weet waar de ze plek is in Vlissin gen? Toon Poppe van www.boule- vard-bankert.nl heeft hiervoor een bioscoopbon be schikbaar gesteld. Het eerste deel van de DVD gaat over de stad en de L°s de puzzel op. omgeving. Te zien zijn de stranden in de zomer, VLISSINGEN - De Faam redactie heeft een foto badgasten die langs het water flaneren, het een- puzzel gemaakt. Hierop staan acht bekende ge- trum, de monumentale panden, straten en plei- bouwen en plaatsen in Vlissingen. Verzamel de nen. "Ik heb de nadruk gelegd op het daadwerke- namen en stuur de oplossing van de puzzel op lijk beleven van die indrukken, de herinneringen naar de redacüe: red.faam@whm.wegener.nl of die toeristen meenemen", vertelt Toon. "Maar Fruitlaan 4C, 4462 EP in Goes, ook het dagelijkse en het gezellige Vlissingen met U maakt dan kans op één van de 25 Dvd's van haar vele evenementen." De DVD kost 9,95 euro Mooi Vlissingen. en is goed voor bijna een uur kijkplezier. De DVD- presentatie in Café De Concurrent is om 20.00 uur. Meer informatie: www.boulevard-bankert.nl.

de Faam | 2009 | | pagina 15