VAN DE dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN GEMEENTE VEERE Woensdag 28 oktober.2009 - Pagina 14 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg UITGESCHREVEN PERSONEN UIT DE GBA Uit onderzoek door de afdeling Pu- bliekszaken is gebleken dat onder staande personen niet meer verblij ven op het adres waarop zij in de Gemeentelijke Baisadministratie (GBA) zijn ingeschreven. Het college van burgemeester en wethouders heeft op 22 oktober 2009 besloten de bijhouding van de persoonslijsten van deze perso nen met toepassing van art. 83 wet GBA op te schorten. Dit betekent dat zij daardoor niet meer op dat adres staan ingeschreven. Deze beslissing is ook per brief aan betrokkenen meegedeeld. Het betreft: - Zacharias Jansenstraat 49: L. Socha, geb. 21-09-1979 - Robert Johnsonstraat 77: R. Strobos, geb. 06-03-1972 - Nassaulaan 173: N.F. de Haes,geb. 02-09-1970 - Stromenweg 20: Ali Kamal Mohammed Haudar, geb. 03-02- 1966 Belanghebbenden kunnen geduren de zes weken na de dag van de be kendmaking van dit besluit, een be zwaarschrift indienen; deze termijn eindigt op 4 december 2009. Het bezwaarschrift richt u aan: Bur gemeester en wethouders van Mid delburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. In het bezwaarschrift vermeldt u uw naam en adres, de datum, een om schrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt, de reden waar om u bezwaar maakt en uw hand tekening. Een belanghebbende die redelijker wijs kan worden verweten dat hij geen bezwaar heeft gemaakt, kan geen beroep instellen bij de recht bank (artikel 6:13 van de Algeme ne wet bestuursrecht). Het bezwaar schorst niet de wer king van het besluit waartegen het is gericht (artikel 6:16 van de Algemene wet bestuursrecht). Voorlopige voorziening Vereisen uw belangen met spoed tij delijke maatregelen? Dan kunt u, na dat u bezwaar hebt gemaakt, een voorlopige voorziening aanvragen bij de Voorzieninaenrechter van de Rechtbank Middelburg. Het verzoek hiertoe richt u aan: Voorzieningen- rechter, sector Bestuursrecht, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht geheven. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders heb ben besloten het parkeren te verbie den op een aan de Kruitmolen- laan 154 gelegen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waar voor het parkeervak is bestemd. Tegen het besluit kan iedere belang hebbende op grond van de Alge mene wet bestuursrecht tot 10 de cember 2009 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voor noemde wet de Voorzieninaenrech ter bij de Rechtbank Middelburg verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzieningen- rechter, sector Bestuursrecht, Post bus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek worden griffierechten geheven. Het volledige verkeersbesluit ligt in het stadskantoor bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving ter inzage. ONTWERPVERGUNNING WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn om over te gaan tot actualisatie van de op 13 okto ber 1992 verleende hinderwetver gunning voor het in werking heb ben van een inrichting omvattende een tankstation met LPG, een shop en een garagebedrijf aan de Laan der Verenigde Naties IA. Sinds 1997 is het garagebedrijf op geheven. Reden om de milieuver gunning te actualiseren is wijziging van landelijke inzichten op het ge bied van externe veiligheid. De ontwerpbeschikking en andere relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 29 oktober tot en met 9 december 2009 elke werk dag tijdens kantooruren ter inzage in net stadskantoor bij de vakbalie van de dienst Ruimte. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig een afspraak te maken, telefoon: (0118) 67 52 43. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raaa van State als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Brandenburglaan 46: uitbrei den woning. - Distelstraat 2, Arnemuiden: vernieuwen schutting achterzijde en plaatsen schutting zijkant. - Hannie Schaftstraat 34: wij zigen voorgevel. - Havendijk 2: veranderen gevel werkplaats en steigerconstructie. - Lange Noordstraat 33: plaat sen gedenkplaat. - Markt 65/65A: verbouw win kels/kantoor tot winkels/apparte menten. - Noordweg 276: uitbreiden wo ning. - Noordweg 298: uitbreiden wo ning. - Podium 13: aanbrengen lichtre clame. - Podium 33: plaatsen onder gronds containersysteem. - Walcherseweg 210: uitbrei den woning. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Klanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Te gen aanvragen om een bouwver gunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve be slissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloop vergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzen ding): - Anodeweq 2: wiiziging op eer der verleende reguliere bouwver gunning d.d. 20 januari 2009 be treffende het bouwen van een be drijfsverzamelgebouw (plaatsen 4 raamkozijnen en deurkozijn in rechterzijgevel) (15-10). - Beenhouwerssingel 6: aan brengen gevelreclame (16-10). - Bluesroute 8: plaatsen dakka pel (16-10). - Kinderdijk 84A, 84B en 84C: intern verbouwen bestaande bo venwoning tot 3 appartementen en aanbrengen afzuigkanaal (20- 10). - Nieuwe Haven 37: slopen trap pen (intern) (20-10). - Nieuwe Haven 37: intern ver bouwen kelder, begane grond en etage (20-10)^ ning (20-10). - Paukenweg 3: wijziging op eerder verleende 1 e en 2e fase re guliere bouwvergunning respectie velijk d.d. 6 december 2007 en 20 februari 2008 betreffende het bouwen van een hotel (wijzigin gen betreffende herindeling ruim tes) (20-10). -Walcherseweg 210: uitbrei den woning (19-10). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor zieninaenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende rijksmonumentenvergun ningen zijn verleend: - Achter de Houttuinen 32, 34 en 36: aanbrengen reclame. - Korte Delft 6: aanbrengen lad- derhaken en veiligheidsogen. - Langeviele 26: wijzigen entree. - Rouaansekaai 15: aanbren gen achterzetbeglazing. De vergunningen en alle relevante stukken liggen gedurende zes we ken, van 29 oktober tot en met 9 december 2009 elke werkdag tij dens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Des gewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handha ving een mondelinge toelichting ge geven op de voornoemde stukken. De belanghebbende die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf 30 oktober tot en met 10 december 2009 een ge motiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift neeft ingediend en tevens van mening is dat de betrok ken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. ONTWERPBESLUIT WAAR TEGEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat in zake het onderstaande ontwerpbe sluit binnen de termijn van ter inza ge legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: - Rouaansekaai 15: verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het aanbrengen achterzetbeglazing. ONTWERP MONUMENTENVERGUNNING Gedurende zes weken, van 29 ok tober tot en met 9 december 2009 ligt bij de vakbalie in het stadskan toor het ontwerp van een vergun ning op grond van de Monumen tenwet 1988 ter inzage voor: - Langeviele 1: wijzigen voorge vel. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op te lefoonnummer (01 1 8) 67 52 2/. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. ONTWERPBESLUIT INGEVOLGE DE MONUMENTENWET 1988 Gedurende zes weken, van 29 ok tober tot en met 9 december 2009 ligt bij de vakbalie in het stadskan toor het ontwerp van een besluit op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage betreffende: - het weigeren van een monumen tenvergunning Loskade 43, bou wen aanbouw achterzijde en in tern veranderen Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde pe riode is het noodzakelijk tijdig voor af een afspraak te maken op het telefoonnummer (01 18) 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten aat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. BUITENPLANSE ONTHEFFING EX ARTIKEL 3.23 Wro Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.23 van de Wet ruim telijke ordening onder voorwaarden ontheffing te verlenen van het bestemmingsplan /Beschermd Stadsgezicht', ten behoeve van het vestigen van een 'bed en break fast' in net gedeelte van het pand Penninghoeksinael 69-71. Het starten van een 'bed en breakfast' past weliswaar niet binnen de voor genoemd pand van kracht zijnde bestemming 'woongebied met kanto ren', maar is -gelet op de nieuwe bestemmingsplanmethodiek van de gemeente- uit ruimtelijke overwegin gen onder voorwaarden acceptabel. Het ontwerpontheffingsbesluit met de relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 30 oktober tot en met 10 december 2009, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kun nen belanghebbenden schriftelijk of mondeling hun zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders, van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het'kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzake lijk vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer (0118) 67 52 25. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23, LID 1 Wro Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.23, lid 1 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing te verlenen van: het bestemmingsplan "Be schermd Stadsgezicht" ten be hoeve van Seissinael 22: ged. veranderen bestaande berging voor vestiging slijterijbedrijf. Het ontwerpontheffingsbesluit en de ontwerpbouwvergunning met de relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 29 oktober tot en met 9 december 2009 ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kun nen belanghebbenden schriftelijk of mondeling hun zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar ma ken bij het college van burgemees ter en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middel burg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde pe riode is het noodzakelijk tijdig voor af een afspraak te maken op het telefoonnummer (01 18) 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankeliik te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuurs recht naar voren hebben gebracht. UITWERKINGSPLAN MORTIERE OEVERVERBINDING Burgemeester en wethouders van uraei Middelburg maken bekend dat het ontwerpbesluit tot uitwerking van het bestemmingsplan 'Mortie- re' ex artikel 3.6, lid 1, sub b van de Wet ruimtelijke ordening ten be hoeve van de realisatie van een deel van een weggedeelte met brug ten behoeve van het bedrijventer rein Mortiere gedurende zes we ken, van 30 oktober tot en met 10 december 2009 ter inzage ligt bij de vakbalie in het stadskantoor. Het uitwerkingsplan, dat eveneens ter inzage ligt, heeft ten doel het planologisch-juridisch kader te scheppen voor de realisatie van een tweede autobrug over de Manne- zeesche Watergang in het uit te werken gebied voor woondoelein- den, met de aanduiding verkeers- doeleinden. Een tweede autobrug is noodzakelijk door de verwachte verkeerstoename vanwege de komst van ZEP Middel burg, hotel Van der Valk en de golf baan. Verder is de bereikbaarheid voor hulpdiensten door een tweede autobrug beter gegarandeerd. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen belanghebbenden naar keuze schriftelijk of mondeling hun zienswijze omtrent het ontwerpbe sluit indienen bij het college van bur gemeester en wethouders, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzake lijk vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer (0118) 67 52 25. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankeliik te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuurs recht naar voren hebben gebracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatie pagina's elders in deze Faam, wwwcmiddelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830.

de Faam | 2009 | | pagina 14