Winkels strijden tegen borstk nker 12.' Tand door je lip? Waterpokken? a/fevo Helpeen ongelukje High Tea met gezondheidsinformatie wmm Lééf ELEVEN www.allevo.nl Plaats: Aanvang: Tijd: bijeenkomsten: Kosten: Oudercursus over kleine ongelukjes en kinderziektes bij kinderen 0 t/m 4 jaar 95 t; 13 Is dan een opleiding in de Zorg iets voor jou? Je bent graag met mensen bezig. Je geeft om een mooi uiterlijk en een goede gezondheid en wenst dat ieder een toe. Veel mensen in onze maatschappij hebben daarbij hulp nodig. Ben jij iemand die deze hulp graag geeft? Binnen ons moderne schoolgebouw bieden wij vele zorgopleidingen aan. Bij het cluster Zorg van ROC Zeeland kun je terecht voor de opleidingen: Doktersassistent, Tandartsassistent, Apothekers assistent, Verzorgende, Kapper, Schoonheidsspecialist, Pedicure, Helpende Zorg&Welzijn en Verpleegkundige. Voor meer informatie: ROC Zeeland, Onderwijscluster Zorg Bessestraat 4 4462 CM Goes telefoon: 0113 55 80 00 email: zorgf3roczeeland.nl www.roczeeland.nl OVER GEZONDHEID I ZORG I FITNESS I WELLNESS I VOEDING EN MEER WOENSDAG 14 OKTOBER 2009 PAGINA 53 CNSTVKffltNINO Meer info: Hollandiaplein 1. Goes Tel. 0113 -24 91 11 E-mail info@ailevo.nl Goes, Hollandiaplein 1 maandag 2 november 2009 19.30-21.30 uur Aantal 4 keer 25 voor één ouder 35 per ouderpaar Je zoon valt van de schommel en valt een tand door zijn lip. Of je dochter heeft opeens allemaal rode vlekjes. Zijn het waterpokken? En wanneer ga je naar de huisarts? Bij voldoende deelname organiseert Allévo op de maandagavond in de maand november de volgende cursus: Alle zorg voor u! KOUDEKERKE - Het lijkt vaak alleen maar glitter en glamour in de modewereld, maar hier sluit men de ogen niet voor de realiteit. Een op de acht vrouwen in Neder land wordt namelijk gecon fronteerd met borstkanker. De maand oktober wordt jaarlijks door veel mode merken aangegrepen om met speciale acties zich in te zetten in de strijd tegen borstkanker. intratuin steunt de Stichting Pink Ribbon gedurende de hele 'Oktober Borstkankermaand'. Naast een financiële ondersteu ning om belangrijke projecten en wetenschappelijk onderzoek mogelijk te maken, helpt Intra tuin ook mee om de bood- x schap van Stichting Pink-*"' Ribbon zo goed en zo breed mogelijk over te brengen. Intra tuin verkoopt in oktober diverse producten die speciaal voor Stichting Pink Ribbon geselec teerd zijn. Een deel van de op brengst van deze producten, gaat naar de stichting. Intratuin verkoopt onder andere orchi deeën die zijn voorzien van een speciaal label. Deze orchidee is ook verkrijgbaar met een bijbe horende pot en plantensteker. Ook hiervan wordt een deel af gedragen door Intratuin. En vanaf 15 oktober wordt van elke verkochte prachtige bos rozen een deel overgemaakt naar Stichtirtg Pink Ribbon. Mensen informeren zich steeds meer en vaker eerst via internet om keuzes te maken in aanko pen of diensten. Dat geldt ook voor informatie over gezondheid. Niet alle informatie op het in ternet is echter betrouwbaar. Een groot gevaar ligt in het aanbod van middelen en pillen die via e- mail en websites wordt aangeboden. Het gaat hierbij vaak om neppillen. Hierin zitten geen of weinig werkzame bestanddelen. Of een heel an der bestanddeel dan in het oorspronkelijke re ceptmiddel. De verpakking lijkt afkomstig van be kende merken en de middelen zijn ook vaak zeer goed gelijkend op het echte middel. Maar de nep middelen zijn kwalitatief slecht en kunnen leiden tot ernstige bijwerkingen en zelfs tot de dood. Het ministerie van VWS heeft daarom, een website opgezet: www.internetpillen.nl waarin de geva ren staan beschreven. Ga voor betrouwbare in formatie, medicijnen en adviezen naar uw huis arts of apotheek. High Tea Koffie, thee en heel veel lekkers. I.v.m. beschikbaarheid graag vooraf reserveren. "Geldt alleen in de maand oktober. sandttht voor borstkanker m Prijs per persoon Intratuin Koudekerke Galgeweg 5, 0118-551623. Donderdag en vrijdag koopavond, www.intratuin.nl intratuin

de Faam | 2009 | | pagina 53