De Gordijnspecialist oktober Overgordijnstof 19,95 p/m 3 kwaliteitsstoffen NIET ALLEEN OM OP TE ZITTEN GRATIS gemeten en op maat gemaakt voor U heeft keuze uit (excl. 2,75 voor bandgaren en haken) Overgordijnen - vitrage - inbetweens valletjes - vouwgordijnen Ruime keuze aan binnenzonwering de Weekkrant De Faam SEIZOENEN HERFST 2009 Hét ades voor: Scheldestraat 50a te Vlissingen Telefoon 0118 -43 63 45 info@degordijnspecialistvlissingen.nl www.degordijnspecialistvlissingen.nl OPENINGSTIJDEN: Maandag gesloten. Dinsdag t/m vrijdag 10.00-17.00 uur Zaterdag 10.00-16.00 uur De tijd dat handige vaders een stoel of tafeltje voor hun kroost timmerden ligt ver achter ons. De kindemreubelmarkt is uitgegroeid tot een belangrijk, volwassen on derdeel van de meubelbranche. En uiteraar d is ook het meubilair voor de jongsten aan trends onderhevig. Woensdag 14 oktober 2009 - Pagina 45 aanbiedinI KINDERMEUBELS Kinderstoel Lytse is bo vendien een mooi object. door Wilkhahn nu ook in een nieuwe versie voor kinderen uitgebracht. Het is niet alleen een mooi design met een per fecte ambachtelijke afwerking, de stoel stimuleert door z'n functionele vorm ook de bewe ging. Kinderen krijgen de moge lijkheid om ook zijwaarts of schrijlings op de stoel te zitten. In het laatste geval dient de rug leuning als borstleuning. Hier door worden andere lichaams houdingen gestimuleerd. De kinderversie is verkrijgbaar in frisse kleuren zoals geel en rood; daarnaast is er een beukenhou ten versie. "Kinderen kunnen er eindeloos mee bezig zijn. Kus sentjes stapelen, paddenstoel tjes schuiven. Behalve erop zit ten is er met de zachte meubel tjes van Hanke Design nog veel meer mogelijk", zegt Jur Raatjes van Blitzz furn. Zo zijn er de fau teuiltjes Le Baron en de iets gro tere Le Comte voor kinderen tussen de 1 en 13 jaar. De ronde vorm geeft het kind een gebor gen gevoel. "Dan hebben we nog Le Champignon, een pad denstoel waar kinderen niet al leen op kunnen zitten, maar ook als footstool kunnen ge bruiken." De stoel met drie poten stimuleert andere zit- houdingen. Kinderen voelen zich in de stoeltjes van Hanke geborgen. Gek genoeg doet de eenvoudi ge, houten kinderstoel Lytse van Warber Meubels weer heel sterk denken aan lang vervlogen tijden. De ambachtelijk ge maakte, handige aanschuifstoel is een ontwerp van Kristien Pi- lat. Ron Drijver van Pilat&Pilat: "Lytse wordt in verschillende houtsoorten uitgevoerd, de on derstellen kunnen van zwart/wit epoxy zijn of van RVS. Het hout is gezeept, daardoor goed schoon te maken. Het is bovendien een mooi object dat z'n waarde behoudt. En je hebt er lang plezier van: m'n zoon van bijna drie past er nog mak kelijk in." De bekende houten stoel met drie poten van Walter Papst is

de Faam | 2009 | | pagina 45