WIJ GAAN STOPPEN! CARe 17 oktober fdnDer-/ tiener briaenDaQf Chef Werkplaats Officiële Mededelingen mntercollectie 2009 uitzoeken €49 €69 €89 milieu veel, heel veel gekleurde,gekke, modieuse,hippe, eigentijdse brillen op voorraad. 1.200 stuks lederen kleding dé Weekkrant A LTIJ D ACTÜE Et: °D EWEEKKR A N TN i Leder/suede jacks, broeken, rokken, jassen, motorkleding. ZONDAG OPEN GOES, Beestenmarkt (centrum), Tel. (06) 22 03 87 24 MIDDELBURG, Pottenbakkerssinqel bij Albert Heiin. SCHADE SERVICE van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl Dë Faam Woensdag 14 T Care Schadeservice is een autoschadeherstelbedrijf met 52 werk-plaatsen versp reid over heel Nederland. Momenteel werken er 1.050 medewerkers bij Care. Voor onze vestiging in Middelburg zijn wij op zoek naar een nauwkeurig en zelfstandig werkende: Als Chef Werkplaats ben je verantwoordelijk voor het plannen en coördineren van de werkzaamheden op de afdeling autoplaatwerkerij en de afdeling autospuiterij. Je zorgt voor een optimaal functioneren van de werkplaats en het behalen van de vastgestelde doelen. Je houdt ontwikkelingen, technieken en methodes binnen de autoschadeherstel markt bij. Je adviseert klanten inzake mogelijkheden en finan ciële consequenties bij autoschades. Je bent verantwoordelijk voor een goed onderhouden werkplaats en de naleving van de Kwaliteit, Arbo en Milievoorschrif- ten. Daarnaast ben je verantwoordelijk voer het uitvoeren van de eindcontrole uit van het gerepareerde voertuig. Heb jij ervaring in de autoschadeherstelbranche met het bijbehorende diploma van autotechnicus? Ben je enthousiast en vakkundig? En vind je het leuk om ons team te komen versterken? Reageer dan snel. Je sollicitatiebrief met CV kun je sturen naar: Care Schadeservice, Klarinetweg 4, 4337 RA, Middelburg öf e-mail: recruitment@care-schadeservice.nl. Kijk voor meer informatie op www.care-schadeservice.nl Melding BUS-bodemsanering Oude Veerseweg 15-17 Middelburg Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 23 september 2009 een 'Melding BUS-bodemsanering' op grond van artikel 6 Besluit uniforme saneringen ontvangen voor de bodem sanering op de locatie Oude Veerse weg 15-17 Middelburg. tegen de melding of een mededeling van gedeputeerde staten naar aanlei ding van de melding kan door belang hebbenden geen bezwaar of beroep worden aangetekend. Wel is er de mogelijkheid om gedeputeerde staten er op te wijzen dat de bodemverontrei niging of de voorgenomen bodemsa nering niet voldoet aan de eisen van het Besluit uniforme saneringen. Voor het inzien, mondelinge toelich ting en kopieën van de 'Melding BUS- bodemsanering' kunt u zich wenden tot mevrouw L. Vermeer (tel; 0118- 631924). Melding BUS-bodemsanering Hobeinstraat ong. Vlissingen Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben op 23 september 2009 een 'Melding BUS-bodemsanering' op grond van artikel 6 Besluit uniforme saneringen ontvangen voor de bodem sanering op de locatie Hobeinstraat ong. Vlissingen. Tegen de melding of een mededeling van gedeputeerde staten naar aanlei ding van de melding kan door belang hebbenden geen bezwaar of beroep worden aangetekend. Wet is er de mogelijkheid om gedeputeerde staten er op te wijzen dat de bodemverontrei niging of de voorgenomen bodemsa nering niet voldoet aan de eisen van het Besluit uniforme saneringen. Voor het inzien, mondelinge toelich ting en kopieën van de 'Melding BUS- bodemsanering' kunt u zich wenden tot mevrouw L. Vermeer (tel. 0118- 631924). Vergunning voor Hoondert Beheer B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben aan Hoondert Beheer B.V. een vergunning Wet milieubeheer met voorschriften ter bescherming van het milieu verleend voor diverse wijzigingen aangaande de opslag en verwerking van reeds vergunde' afvalstoffen op de locatie Industrieweg 7 te Middelburg. De vergunning ligt van 15 oktober 2009 tot en met 25 november 2009 ter inza ge: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het-Groene Woud 1 te Mid delburg, op werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantooruren; - bij de gemeente Middelburg, dienst ruimte, afd. vergunningen en hand having, Kanaalweg 3, op werkdagen van 8.00-15.30 uur en (na telefoni sche afspraak 0118-675000) op don derdagavond. Belanghebbenden die zienswijzen hebben ingediend over de ontwerp- vergunning, de adviseurs die advies uitgebracht hebben over de ontwerp- vergunning en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden ver weten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerp-vergunning kunnen tot en met 26 november 2009 tegen de vergunning beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. De vergunning wordt op 27 november 2009 van kracht, tenzij overeenkomstig artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot P.M. Witkam (tel. (0118) 631749). Provincie Zeeland

de Faam | 2009 | | pagina 27