Walcheren Totaalconcept bij WoonBest Brammetje Dump nu bd store Kringloopwinkel de cirkel Nieuwe eigenaren Bruna Uit het Zakenhart van... Ambachtelijke slagerij Clement ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Open dag Schelde bedrijven Demonstratiedag van 't Allergaartje Geelhoed sponsort Burcht-Rietheim Verschoore cursus fotoboeken maken «T»Waii?Jff#siÏM De Faam Woensdag 7 oktober 2009 - Pagina 30 Meer foto: p.r. VLISSINGEN - De Schelde bedrijven doen mee aan de Week van de Scheepsbouw en zijn zaterdag 10 oktober, tussen 10.00 en 16.00 uur, open voor bezoekers. Zij kunnen een kijkje nemen bij Amels yachtbuilding, Da- men Schelde Naval Ship building, Schelde Exotech en Scheldepoort Repair Con version yard. Bij Amels lig gen momenteel drie super- jachten in aanbouw. De lo catie wordt opengesteld om bezoekers de gelegenheid te bieden deze luxejachten van dichtbij te zien. Bij Damen Schelde Naval Shipbuilding in Vlissingen-Oost zijn twee fregatten in aanbouw te zien. Bij Scheldepoort is het mo gelijk om het Landing Plat form Doek Hare Majesteit Rotterdam te bekijken. In Vlissingen-Oost rijden tus sen de hallen op het terrein busjes om bezoekers te ver voeren. OOST-SOUBURG - 't Aller gaartje aan de Vlissings- estraat 12 in Oost-Souburg bestaat op 4 november vijf tien jaar. Op 10 oktober houdt Lia Weezepoel daar om een grote demonstratie dag in Brasserie de Karolin- genburcht in Oost-Souburg. OOST-SOUBURG - CBS de Burcht-Rietheim heeft nieu we schoolshirts gekregen van Tonnie en Dita Mulder van Sportschool Geelhoed uit Oost-Souburg. Dit ge beurt bij aanvang van de weerbaarheidslessen in Sportschool Geelhoed VLISSINGEN - Verschoore Sprintphoto Services houdt op 4 november in Hotel Goes en 11 november in Churchill Hotel Terneuzen een cursus fotoboeken ma ken. het begint om 19.00 uur. Aanmelden via; www.ver- schoore.nl. Slagerij Clement staat op de weekmarkt in Middelburg. NIEUWDORP - Slagerij Clement is een volledig ambachtelijke slagerij in Nieuwdorp. Sinds kort staan zij ook op de week markt in Middelburg en Goes. "Wij slachten nog zelf en verwerken met passie het vrees en de vleewaren op een vakkun dige, moderne en hygiëni sche manier. Het met stro branden van de varkens is een specialiteit", vertelt Adri Clement. De verkoop van al deze lekkernijen re gelt zijn vrouw samen met een enthousiast team, op verschillende markten. Daar staat hun volledig geoutilleerde verkoopwa gen. Cindy Jansen en Ron Valkier in de kringloopwinkel. OOST-SOUBURG - Met een drukbezochte open dag 26 september is kringloopwin kel De Cirkel aan de J.I. San- dersestraat 2 in Oost-Sou burg weer open. De zaak was een paar jaar dicht. "Maar wij hebben de schouders er onder gezet", aldus Cindy Jansen en Ron Valkenier. "De naam hebben we over genomen maar de winkel is wel in een ander jasje gesto ken." Allerlei gebruiksartike len worden gebracht en op gehaald, nagekeken, voor een vriendelijke prijs netjes in de winkel gezet of direct gerecycled. Opening: 09.00- 14.30 uur, zaterdag 10.00- 14.00 uur en woensdag ge sloten, tel: 0118-472335 Pieter Quist van WoonBest Veere. foto: leon janssens lieuzaken zoals zonnepanelen, over allerlei woonzaken", weet warmtepompen. "De klant is zo Quist. Informatie: 06-51276001 direct optimaal geïnformeerd enwww.woonbest.nl Waterpark Veerse door leon janssens MIDDELBURG - Henk Harriët Schenkel zijn sinds deze week de nieuwe eige naren van het Brunafiliaal aan de Lange Delft 39 in Middelburg. Een hele om schakeling, want beide ko men uit de interieurbouw en zijn van Purmerend naar Veere verhuisd. "We zijn er klaar voor om de zaak lek ker op te frissen en een win kel neer te zetten waar de klanten makkelijk naar bin nenstappen", vertellen zij. De routing van de winkel wordt verbeterd en het as sortiment up-to-date ge maakt. Begin volgend jaar komt er ook een TNT-punt. meer informatie via: 0118- 650211 Naast makelaardij Hypovast is Quist in januari met deze for mule begonnen. Op zijn goed verzorgde website is alles te vin den over het 'woonbeleven'. "In samenwerking met diverse on dernemers waaronder een wo ninginrichting, hovenier, keu kenspecialist, stukadoor en al les wat verder met wonen te maken heeft. En uiteraard mi- d00r tara de vriend ARNEMUIDEN - Aan het Veerse Meer komt een nieuw park met zeer luxe en exclusieve woningen en fraaie strandvilla's. "Dank zij een groot aantal all- weather voorzieningen en faciliteiten in het centrum gebouw wordt Landal Wa terpark Veerse Meer aan trekkelijk voor een breed publiek", zegt commercieel directeur Bas Hoogland. MIDDELBURG - Bram metje Dump heeft sinds begin deze maand een nieuwe naam: bd store. Deze wijziging betreft niet alleen de naam maar markeert tevens de ande re koers die de winkels in Goes en Middelburg heb ben gekozen. Na 45 jaar Brammetje Dump werd het tijd voor een andere, modern benadering, bd store staat voor kwaliteit, service, duurzaamheid, actuele trends, avontuur, vakantiebe leving en niet in de laatste plaats op een zeer gunstige prijs-kwaliteit .verhouding. Het nieuwe logo van de zaak. Duurzaamheid en kwaliteit vertalen zich in de vele A- merken die gevoerd worden zoals: The North Face, Helly Hansen, Jack Wolfskin, Levi's, Wrangler, Cars, Nickelson foto: izaakverkeste Meindl, Timberland, Nike, Adidas en Munich. Ook blijft bd store het vertrouwde adres voor onder andere zaklam pen, batterijen, gasvullingen, vishaakjes en zakmessen. Henk Harriët Schenkel. foto: p.r. VEERE - WoonBest, aan- en verkoopkantoor in het binnen- en buitenland, is te vinden aan de Wolfert- laan 8 in Veere. De makel aardij van Pieter Quist biedt klanten een totaal concept aan. "Landal Waterpark Veerse Meer ligt aan de oever van het Veerse Meer in Arnemuiden. Veere, Middelburg, Vlissingen, maar ook prachtige steden als Brugge, Gent en Antwerpen zijn prima bereikbaar. Wij zijn trots dat we dit Zeeuwse water park aan ons parkaanbod kun nen toevoegen. Dat dit ons zes de park in Zeeland wordt, geeft al aan hoe populair deze be stemming is bij onze gasten. Hier doen we ook veel buiten landse gasten uit België en Duitsland een groot plezier mee. Er zijn talloze watersport mogelijkheden op het Veerse Meer en op de Oosterschelde. Je kunt hier zeilen, gemotori seerd varen, waterskiën of jets kiën of een dagje naar het Noordzeestrand, maar ook de cultuur- en winkelliefhebbers kunnen hun hart ophalen." Luxe woningen De bouw van Landal Water park Veerse Meer is inmiddels Een impressie van het nieuwe waterpark. gestart. Op het park worden ze ventig water- en dijkwoningen gebouwd, variërend van 4- tot 24-persoons. Alle woningen hebben een eigen aanlegstei ger en passen qua architectuur uitstekend in deze nautische omgeving. De meeste types kennen ook een luxe uitvoe ring, met onder andere een sauna en zonnebank. Tevens worden er circa honderd strandvilla's gerealiseerd, ge schikt voor 2-4 personen. Naar verwachting zullen de eerste gasten er in de zomer van 2011 terecht kunnen. All-weather Het nieuwe centrumgebouw krijgt een groot aanbod aan all- weather voorzieningen en acti viteiten, zoals een receptie, res taurant, bowling, zwempara dijs, indoor speeltuin, vers markt, wellnessvoorzieningen, fitness, fiets- en bootverhuur. Landal GreenParks maakt deel uit van Wyndham Worldwide. Landal beheert en exploiteert ruim zestig bungalowparken in Nederland, België, Duitsland, Tsjechië, Oostenrijk en Zwit serland.

de Faam | 2009 | | pagina 50