r A_ V Grill buffet Mediterraan Keuze diner Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu Try-out van cabaretier Wouter Deprez Landlust Rhythm Blues in De Brug Iets te vieren? www.piccard.nl Schateren in de Piek met vier stand-up comedians dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Dinsdag 13 oktober Woensdag 14 oktober Expositie, galerie en tentoonstelling Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Receptie met Koffie, gebak, luxe hapjes, dranken, zoutjes All-ln 19,50 p.p.* 3-gangenmenu, of koud/warm buffet, of gourmetten dranken All-in 21,50 p.p.* Feestavond - dranken en hapjes All-ln 21,50 p.p.* Alle all-inprijzen zijn excl. buitenlands gedistilleerd. Reserveren gewenst L Tel. 0118-470962 J CCARD Loop gerust eens binnen. Na koopavond, vóór een avondje uit of bijvoorbeeld vóór een bioscoop bezoek. Bij ons kunt u in een gezellige en ongedwongen sfeer genieten van een heerlijke maaltijd. Met z'n tweeën of juist met een groter gezelschap. Iedere zondag: a 21,50 p.p. vanaf 16 uur Iedere zaterdagavond buffet a 24,50 p.p. vanaf 18 uur v.a. 10 personen ,10% korting Vanaf 26 september iedere zaterdagavond LIVE MUZIEK 17 oktober Philip's music 24 oktober Ger Smit 31 oktober Thema: Rockabilly met: 2 - Tones maandag t/m vrijdagavond: a 21,50 p.p. vanaf 18 uur div. kindermenu's - Voorgerechtenbuffet - Soep van de dag - Keuze uit 10 verschillende hoofdgerechten, vis en vlees - Nagerechtenbuffet Hotel Restaurant PICCARD Badhuisstraat 178, Vlissingen 0118 413551 All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu Argentijns Tango Café Met DJ Guillermo, Cine Cafe Vlissingen, 16.00 uur Rocksessions Coverband, Café 't Schuttershof Middelburg, 17.00 uur Mussen Zwanen Klucht Bedgeheimen, Arsenaal theater Vlissingen, 20.30 uur Eric Roller Cartoonesk cabaret, Stads schouwburg Middelburg, 20.00 uur Avonduren Met Alasdair Robert, schotse folk, Gallery Revolution Middel burg, 20.00 uur RoyAemouts Cabaretprogramma Alles, Altijd en Overal, Arsenaaltheater Vlis singen, 20.15 uur Huwelijksthriller Amanda Arsenaaltheater Vlissingen, 20.00 uur Nels Andrews Ana Egge Americana en folk, Theater De Wegwijzer, Nieuw en St.Joos- land, 20.30 uur De Vier Gemeten Middelburg Expositie Middelburgse kunst schilder Bo de Jong, kinderpor tretten en stillevens Galerie-T Middelburg oktoberexpositie met etsen, schilderijen en bronzen beel den Lange Jan Middelburg Tot en met 22 oktober, Geert Hüsstegè, Nederlands iconen schilder POP Domburg Grote en kleine doeken, vreem de wezens Galerie Art Aurum Domburg Sierraden, objecten, schilderij en World of Silk Meliskerke Tot en met 2 januari, acryl/olie verfschilderijen, glasobjecten en sieraden De Willem3 Vlissingen Tot en met 8 november, foto werken, installaties, sculpturen, tekeningen, interventies, de Chocoladefabriek Zeeuwse maritiem muZEEum Vlissingen, tot en met 7 februari, 400 jaar Manhattan, Zeeland (her) ontdekt Amerika Kunst&Vorm Vrouwenpolder Tot en met 11 oktober, foto ex positie over water van Roel Kimpe Bibliotheek Vlissingen Tot en met 2 november, Bert Dorrestijn, een reis in schilderij en Galerie Maritime Middelburg HoogWater, geen punt, exposi tie Wim Zwijsen en Helma van Kleinwee Galerieboerderij De Ossenberg Grijpskerke, Ien van den Berg, weefkunst Clarie Pronk, brons Femke van den Berg, keramiek Lydia Coolen, bewegend zilver De Glazenkast Middelburg Leen van Duivendijk met de ex positie Waterbespiegelingen, schilderijen COLIJNSPLAAT - Twee jonge bluesbands zijn zaterdag 10 ok tober te gast tijdens een Blues avond in De Brug in Colijns- plaat. Over Big Blind en The Rhythm Chiefs, beide veelbelo vende bands, wordt nu al ge zegd dat ze tot de top van de Nederlandse blueswereld ho ren. Beide groepen zijn veelge- ziene gasten op diverse podia en festivals. Big Blind is een roc- kin, rhythm 'n bluesband opge richt in 2006. De band is oor spronkelijk beïnvloed door ar tiesten als Howlin' Wolf, the Vaughan Brothers, Red Devils, The Hoax en Cuban Heels, maar heeft zijn eigen energieke stijl ontwikkeld met elementen van verschillende roots genres. Afgelopen voorjaar was Big Blind te zien bij Raymann is Laat, hun TV debuut en is het tweede album verschenen. The Rhythm Chiefs zijn opgericht in 2003. De drie leden hebben een gemiddelde leeftijd van slechts 18 jaar. De band geniet al gerui me tijd alom zowel nationaal als internationaal erkenning. In 2007 toerde de groep door Po len en begin 2009 werd een tournee door Spanje gemaakt. Muzikaal gezien is het niet strikt blues maar zijn er ook invloe den uit country, bluegrass, rock 'n roll en rockabilly in hun mu ziek vertegenwoordigd. Aan vang 21.00 uur. Reserveren: 0113-371672 (tussen 17.00 en 22.00 uur) of jpschipper@zee- landnet.nl. Voor alle voorstel lingen van het NUT zie ht- tp:/ /nutnoordbevelandco- me2me.nl. VLISSINGEN - Schateren in de Piek begint zaterdag 9 oktober haar nieuwe seizoen. Vier stand-up comedians op niveau zullen de planken van De Piek in Vlissingen betre den. Tijdens deze eerste edi tie van het seizoen trappen Johan van Gulik, Dries Poste- ma, Mantanja Pinto en Hank het spits af. Johan was eer der te zien bij Jensen en The Comedy Factory en behaalde de tweede plaats op het Am sterdams Kleinkunst Festi val. Dries verhuisde toen hij vijftien was met zijn ouders naar een dorp waar een ern stig gebrek aan pispalen heerste. De enige manier om te overleven, was humor. Ma- tanja brengt vlotte en intelli gente humor en Hank staat bekend als de komiek die op het podium klappen kreeg van Javier Guzman. Maar bo venal gezien wordt als cre atieve duizendpoot, het vak ingesleurd door Thomas Ac- da en Raoul Heertje. Hij maakt televisie, speelt in een band en is succesvol als komiek. Regelmatig praat hij comedyavonden aan elkaar met zijn schurende grappen die soms tot aan het randje gaan en soms er ietsje over. Zaal open: 20.00 uur. Kaar ten: www.cultuurwerf.nl en 0900-3300033. VLISSINGEN - De huwelijksthriller Amanda van Theaterpro ductiehuis Zeelandia is woensdag 14 oktober voor de laatste keer in Zeeland te zien in 't Arsenaaltheater in Vlissingen. Aan vang: 20.00 uur. Kaarten zijn te verkrijgen via www.theaterzee- landia.nl of0900-3300033. foto: lex de meester. KRABBENDIJKE - Wouter Dep rez brengt zaterdag 17 oktober een try-out van het programma Je zal alles worden in De Mei boom in Krabbendijke. De Vlaamse cabaretier won Humo- rologie, het Amsterdams Klein kunst Festival, Humo's Comedy Cup, de Slimste Mens ter We reld en de hutsepotkaarting van Harelbeke. "Je zal alles worden. Plots was je er. Vijftig centime ter. Drie kilo. Drie kilo poten tieel. Ssjjt! We zijn er voor je. Jij bent de toekomst. We zullen de dingen voor je regelen. Je krijgt alle kansen. De wereld is hard. Trek je dat niet aan. Jij krijgt voorrang. Er worden nog kinde ren geboren. Nu. En nu. Dat zijn de concurrenten. We zullen je een voorsprong geven. De juiste mensen leren kennen. Er is wei nig plaats. We zullen duwen met onze ellebogen. Jij kunt al les worden. Je mag alles wor den. Je zal alles worden" zegt Wouter in de voorstelling. De pers schreef over zijn eerste programma Eelt:Als eerste grote komiek van zijn generatie kiest hij resoluut voor de kunst van het vertellen, in het spoor vano.a. JanDecleir"... "Ontwa penend en meeslepend. Een hoop onzin, waar toch wel de gelijk een bodem in zit"... (De Volkskrant). Aanvang: 20.00 uur. Kaartverkoop: 0113- 551552. Gelegen direct achter de boulevard en GRATIS parkeren voor de deur restaurant partycentrum Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 - 20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 18.30-23.00 uur soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten i 3 soepen I 6 hoofdgerechten y 3 desserts Diverse kindermenu's Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2009 | | pagina 45