V A Officiële Mededelingen Wilt u ook een glimlach zonder zorgen? Zaterdag 10 oktober Korte Walcherse berichten milieu diversen dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Boekenmarkt op de Vismarkt Middelburg Opening van Zeeuws Veiligheidshuis Lampionoptocht in smakelijke sferen Linedansmiddag voor jong en oud Politiek Café Socialistische Partij van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl Met een team van specialisten in de beste zorg voor uw tanden, staan wij tijdens de voorlichtingsmarkt klaar om vrijblijvend uw vragen te beantwoorden want: Heeft u last van een loszittend kunstgebit? Of mist u één of enkele tanden/kiezen? MWCZ is gespecialiseerd in het verfraaien van uw glimlach met de modernste technieken, waaronder implantologie. Laat u informeren, u kunt vrijblijvend binnenlopen. Koffie en thee met iets lekkers staan klaar! 9.30 - 12.00 uur Van der Valk Hotel Goes A. Fokkerstraat 100 te Goes 14.00 - 16.30 uur Grand Hotel Arion Vlissingen Boulevard Bankert 266 te Vlissingen Woensdag 7 oktober 2009 - Pagina 15 MIDDELBURG - Op de Vismarkt in Middelburg wordt elke eerste woensdag van de maand een boekenmarkt gehouden. Op dit sfeer volle en karakteristieke pleintje zijn tweedehandsboeken te koop. Het is van 10.00 tot 16.00 uur. VLISSINGEN - Afgelopen maandag werd aan het Stadhuisplein in Vlissingen het Veiligheidshuis Zeeland geopend. Dit is een samen werkingsverband van organisaties op het gebied van zorg, veilig heid, welzijn en justitie. Veiligheidshuizen worden ingezet als middel om criminaliteit en overlastgevend gedrag terug te dringen en de sociale veiligheid in een regio te vergroten. De Zeeuwse vei ligheidspartners gaan in eerste instantie samenwerken om de pro blematiek van risicojongeren in Zeeland goed aan te pakken. WESTKAPELLE - Muziekvereniging Oefening Kweekt Kunst uit Westkapelle houdt donderdag 8 oktober de jaarlijkse herfst-lam- pionoptocht. Ook dit jaar worden alle kinderen uitgenodigd mee te doen en verkleed te komen naar deze lampionoptocht. Het the ma is hetzelfde als de Kinderboekenweek, eten en drinken uit kin derboeken. Er zijn leuke prijzen te winnen voor degene die het mooist, meest origineel of zo grappig mogelijk verkleed is. Het be gint om 19.30 uur op de Markt in Westkapelle. SEROOSKERKE - Stichting The Country Coast Line Dancers houdt zondag 11 oktober een linedansmiddag voor jong en oud. Het is om 13.30 uur in Café Olmenruif op Camping Olmenveld in Ser- ooskerke. Entree is gratis. MIDDELBURG - De afdeling Middelburg van de Socialistische Par tij houdt op woensdag 7 oktober een Politiek Café. Het onderwerp voor deze avond is Een autoluwe binnenstad in Middelburg. Het be gint om 19.30 uur in Espressobar Ko d'oooooooor aan de Lange Noordstraat 43 in Middelburg. Iedereen is welkom en de toegang is gratis. IIIIII1IL Ontwerpvergunning bemaling aanleg kelder appartementen complex Sir Winston Churchilllaan Middelburg Gedeputeerde Staten van Zeeland wil len de door Stichting Woonzorg Nederland te Amstelveen aangevraag de vergunning Grondwaterwet verle nen met voorschriften ter bescher ming van de bij het Grondwaterbeheer Provincie Zeeland betrokken belangen. Het betreft hier het tijdelijk onttrekken van grondwater ten behoeve van de aanleg van een parkeerkelder ter plaatse van een te bouwen appartementencomplex aan de Sir Winston Churchilllaan te Mid delburg. De aanvraag en de ontwerpvergunning liggen van .8 oktober tot en met 18 november 2009 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8-1*7 en desgevraagd buiten kantooruren en bij de gemeen te Middelburg, dienst ruimte, afd. vergunningen en handhaving, Kanaalweg 3, op werkdagen van 8.00- 15.30 uur en (na telefonische afspraak 0118-6750001 op donderdagavond. Na 18 november 2009 tot einde beroeps termijn liggen de stukken ter inzage op genoemde plaatsen en tijden. Tot en met 18 november 2009 kan een ieder schriftelijk of mondeling ziens wijzen over de ontwerpvergunning naar voren brengen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, postbus 165, 4330 AD Middelburg. De aanvrager van de vergunning zal zo nodig in de gelegen heid gesteld worden te reageren op de naar voren gebrachte zienswijzen. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot E. J. Lere, (tel. 0118- 631189). Provincie Zeeland nodigt belangstellenden uit voor een extra inloopavond over het natuurproject Westkapelle-vroon, met betrekking tot de aanpassing van een gedeelte van de Hogeweg. Donderdag 15 oktober 2009, tussen 19.00 uur en 21.00 uur, in het café/ restaurant De Boomgaard, Domi neeshofweg 1, Westkapelle. Op deze avond zullen medewerkers van de provincie Zeeland, Waterschap Zeeuwse Eilanden en Staatsbosbe heer aanwezig zijn. Zij zullen informa tie verstrekken over de aanpassing van de Hogeweg ter plaatse van het natuurgebied en uw vragen beant woorden. MEDISCH WELLNESS CENTRUM ZEELAND Vraag naar onze actievoorwaarden op 10 oktober 2009. De actie is geldig t/m 31 december 2009.

de Faam | 2009 | | pagina 15