Kennisgeving WIJ GAAN STOPPEN! 50% 50% Kampioen paaldans f.200 stuks lederen kleding wintercollectie 2009 uitzoeken €49 €69 €89 korting! Twintigste keer De Berk Snertrace in Veere korting! korting! Super deBoer dé Weekkrant De Faam Marieke is kampioen Pole gymnastic Kleding- en speelgoedbeurs Kinderkledingbeurs in 't Speeltreintje Historische Markt Grote maten Voorlichtingsmiddag voor vijftig plussers ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Unieke preview van televisieserie Annie M.G. H RO OS GOES, Beestenmarkt (centrum), Tel. (06) 22 03 87 24 MIDDELBURG, Pottenbakkerssingel bij Albert Heijn. Leder/suede jacks, broeken, r-nMnA/% odcmI rokken, jassen, motorkleding. uren BfSS ïSKiÉ 4 stuks per 500 gram actle-lllerprijs X.X8 DOOR KARIN OCKÉ SEROOSKERKE - De Zeeuwse Marieke Maas heeft in Amsterdam de gouden medaille ge wonnen bij het interna tionaal kampioen schap pole gymnastic. "Drie jaar geleden ben ik met deze sport be- fonnen," vertelt Marie- e. Ik heb altijd geturnd, maar op een gegeven moment ben je daar te oud voor. Via bekenden kwam ik te recht bij een cursus voor beginners. Sinds een jaar of twee train ik bij All sport Bodygym in Middelburg. Het leukste van deze sport is de combinatie van dan sen, muziek, kracht en fit ness." Pole gymnastic wordt meestal geasso cieerd met paaldansen in duistere kroegen, wat een heel verkeerd beeld geeft van deze sport in op komst. De World Pole Gymnastic Federation (In Oprichting) werkt hard aan het verkrijgen van een Olympische status. Marie ke traint minimaal vijf keer in de week, anderhalf uur per keer. "Het is niet makkelijk," vervolgt ze haar verhaal. "De eerste paar maanden ben je al leen maar bezig met oefe ningen om je eigen kracht op te bouwen. Je moet in staat zijn, je eigen lichaam te tillen. Daarna wordt het steeds moeilijker. Deze sport is een echte uitda ging. In Zeeland kun je nu in veel plaatsen trainen." Zondag 29 november doet Marieke mee aan de Euro pese Kampioenschappen Pole Gymnastic in de Tur- nace Hall of Gymnastics in Amsterdam. "Ik hoop op veel supporters", lacht de Nederlands kampioe ne. D00RTARADE VRIEND VEERE - De Jachtclub Veere houdt op zon dag 11 oktober voor de twintigste keer de Snertrace. Dit is ieder jaar weer het afslui tende evenement van het zeilseizoen. De start is om 12.00 uur voor de Campveerse Toren en is ook van de kant af voor de toe schouwers altijd een spectaculaire gebeur tenis. Voordat de boten de win terstalling opzoeken, wordt er op deze zondag nog een parcours verzeild van ongeveer 18 mijl voor de wedstrijdzeilers, een baan van ongeveer 15 mijl voor de grotere familie schepen en een baan van 12 mijl voor de wat kleine re ongemeten schepen. Voordat wedstrijdleider Carel Peterson rond 17.30 de uitslagen bekend zal maken, zal hoofdsponsor John van Nunen van de uitzendorganisatie een fraaie gadget uitdelen aan iedere deelnemer onder het genot van een heerlij ke kop dampende snert in de sociëteit van de Jacht club Veere. Inschrijven is mogelijk per mail via ca- relpet@kpnplanet.nl. VLISSINGEN - De Frans Naereboutschool aan de Grote Markt 1 in Vlissingen houdt woensdag 14 okto ber van 18.30 tot 20.30 een kleding- en speelgoed beurs. Er is dames-, heren en kinderkleding van di verse bekende merken. Ook is er boeken en speel goed te koop. OOSTKAPELLE - Peuter speelzaal 't Speeltreintje houdt donderdag 15 okto ber een kinderkleding beurs. Naast de kinderkle ding in de maten 80 tot en met 176 is er ook positie kleding, speelgoed en bed- box-buggy spullen. Het is van 13.30 tot 15.15 uur in het Protestants Kerkcen trum aan de Joh. de Pourckstraat 2 in Oostka- pelle. Zelf kleding verko pen is ook mogelijk. Meer info: 0118-566104. VEERE - Op de Markt in Veere is er dinsdag 13 ok tober een Historische Markt. Er worden tal van streekproducten verkocht, zoals schapenkaas, droge worst en Zeeuwse wijn. Ook worden er oude am bachten gedemonstreerd, zo is er een spinster, een mandenvlechter en een kantkloster aan het werk te zien. Alle deelnemers aan de markt gaan gekleed in ouderwets kostuum. Het is van 10.00 tot 17.00 uur. VLISSINGEN - In Cas Allijn aan de President Roos- eveltlaan 744 in Vlissingen is er donderdag 8 oktober een kledingbeurs voor gro te maten. Alle zomerkle ding gaat voor de helft van de prijs de deur uit. Daar naast is er het gewone aan bod van bijna nieuwe en tweede handskleding te gen vaste lage prijzen. Het begint om 10.00 uur. SEROOSKERKE - De Com- missie Welzijn Ouderen in Serooskerke en de PCOB houden 13 oktober een voorlichtingsmiddag voor vijftig plussers. Het gaat over wonen, zorg en wel zijn. Het theatergezel schap De Zingende Ster ren voert het toneelstuk Trap niet in de val op, waarbij de toeschouwers kennismaken met de ge vaarlijke punten in en rond de woning. Het begint om 14.00 uur in De Zandput in Serooskerke. MIDDELBURG - Schrijfster Annejet Annie M.G. vertoond. De auteur van de van der Zijl geeft 17 oktober om 16.00 biografie over het leven van Annie M.G. uur de lezing Spannende verhalen in Schmidt noemt archiefinstellingen en oud papier in de Hofpieinkerk in Mid- archivarissen onmisbaar in het schrijf- delburg. Daarbij worden exclusieve proces. Na afloop signeert zij haar beelden uit de nieuwe televisieserie werk. Entree: 5,00 euro. Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo) Melding van Zeeland Aluminium Company Zeeland N.V. te Vlissingen De Rijkswaterstaat dienst Zeeland geeft kennis van de acceptatie van de volgende melding: een melding Wvo van Zeeland Aluminium Company Zeeland N.V. te Vlissingen, ontvangen op 18 augustus 2009. De melding heeft betrekking op de overslag van grondstoffen (aluinaarde, aluminiumfluoride en petroleumcokes) van schip naar schip. De melding en het besluit daarop kunnen worden ingezien van 8 oktober 2009 tot en met 18 november 2009 bij de Rijkswaterstaat Zeeland, afdeling Vergunning verlening en Handhaving, Poelendaelesingel 18 te Middelburg op voorafgaande afspraak (telefoon 0118 - 62 24 28), op werkdagen van 9.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur en in de centrale hal van het stadhuis van de gemeente Vlissingen, gelegen aan de Paul Krugerstraat 1 te Vlissingen, op werk dagen tijdens kantooruren. Na voorafgaande afspraak (telefoon 0118 - 48 73 39/ 48 73 00 ofwhe(a)vlissingen.nl) kunnen de stukken ook op donderdagavond van 17.00 uur tot 20.00 uur ingezien worden. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan tegen het besluit binnen zes weken na de dag waarop dit is bekendgemaakt, een bezwaarschrift worden ingediend. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan de Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat en gezonden aan de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat dienst Zeeland (adres: Postbus 5014, 4330 KA Middelburg). Het bezwaarschrift dient te zijn ondertekend en ten minste het volgende te bevatten: 1de naam en het adres van de indiener: 2. de dagtekening; 3. een vermelding van de datum en het kenmerk van de beschikking waartegen het bezwaarschrift zich richt; 4. een opgave van de redenen waarom men zich met de beschikking niet kan verenigen. Indien een bezwaarschrift is ingediend, is het mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen. Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Het verzoek dient te worden onder tekend en ten minste het volgende te bevatten: 1de naam en het adres van de indiener; 2. de dagtekening; 3. een vermelding van het bestuursorgaan dat de beschikking heeft genomen en de datum en het kenmerk van de beschikking; 4. de gronden van het verzoek (motivering). Bij het verzoek dient voorts een afschrift van het bezwaarschrift te worden overgelegd. Naar aanleiding van het verzoek kan de voornoemde Voorzitter een voorlopige voorziening treffen indien onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist. Voor de behandeling van een verzoek om een voorlopige voor ziening wordt een bedrag aan griffierecht geheven. De griffier van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State wijst de verzoeker na de indiening van diens verzoek op de verschuldigdheid van het griffierecht en bericht de verzoeker binnen welke termijn en op welke wijze het verschuldigde griffie recht moet worden voldaan. Middelburg, 7 oktober 2009. De Staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, namens deze, het hoofd van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, ir. E.J. Blaakman - M Roosvicee MultiVit, 50/50 of Spongebob alle soorten, 4 pakken 1.5 liter naar keuze Bjjv.: MultiVit Dommelsch of Warsteiner* krat a 24 flesjes x30cl •Wl) verkopen geen alcohol aan klanten Jonger dan 16. Nog geen 20 Jaar? Laat Je legitimatie zien! Oe aanbiedingen zijn geldig van maandag 5 oktober t/m zondag II oktober2009. Prijswijzigingen en/of drukfouten voorbehouden. Wederverkoop verboden. "Per combinatie kan de prijs verschillen. U krijgt 50% korting op de totaalprijs. Voor alle aanbiedingen geldt OP»OP. f ww. sü pe r<2 e b o e tvril 'Jtetatd Beenham de Luxe omwikkeld met spek Toscaans of tuinkruiden actie-kiloprijs 5.64 Pitloze witte druiven bak 500 gram actle-klloprljs 1.98 /T*

de Faam | 2009 | | pagina 13