Cursussen zo jtten is taboe jongeren kapster die wij zoeken? !V.'V! .V h Chauffeurs voor zakelijk vervoer 9 Ben jij die enthousiaste 9D de Bart bv GEVRAAGD - (Hulp) Monteur elektrotechniek De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Wordt dan vakman infra, straatmaker, machinist* of machinemonteur. Elektro Technisch Installatie Buro Wij zijn op zoek naar een: Kindercursus Vertrouwen Activiteiten Spirituele Academie Palazzoli begint rouwgroepen Schrijver gezocht Voor 16 -20 uur per week Stuur je sollicitatiebrief met CV naar Kapsalon Joanne. Torenstraat 33A, 4353 AA Serooskerke (W) of bel naar 0118-592048 Woensdag 30 september 2009 - Pagina 48 Een écht vak leren (nu ook op niveau 4!)... Binnen 2 jaar je eerste diploma halen en meteen ook nog een salaris verdienen, is dat wat voor jou? Grijp dan nu je kans en kies voor een baan met spierballen! Bliksemsnel start jij met een vak waarin volop toekomst zit! Want doorgroeimogelijkheden zijn er in de infra meer dan genoeg, als je maar van aanpakken weet! Kortom, kijk op onze website, bel (voor Brabant; Rienus 06 - 54252472, voor Zeeland; Simon 06 - 51113062) of schrijf ons vandaag nog! Postbus 152 4460 AD Goes, t.a.v. Ate de Bourgraaf Tel. 0113 - 23 00 89 Fax 0113 - 21 64 21 E I E R KIES' JE V M ROE INFRA! Smithvveg 5 - 4462 HC Goes Tel. Oil3-270431 - Fax 0113-233605 Voor Service Onderhoud Woningbouw Utiliteit Wij hebben per direct plaats voor gemotiveerde (aankomende) vakmensen! Voor vragen kunt u contact opnemen met dhr. D.W. de Bart of dhr. M.C. van der Knijff. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: Elektro Technische Installatie Buro de Bart bv t.a.v. dhr. D.W. de Bart - Postbus 372 - 4460 AT Goes Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld! TCR is een keurmerk gecertificeerd bedrijf en verzorgt op kwalitatieve en dynamische wijze diverse soorten van m personenvervoer in heel Zeeland en de Zuid-Hollandse TL* ff- §2 eilanden zoals gehandicaptenvervoer, personeelsvervoer, scholieren- en discovervoer en touringcarvervoer. De kracht van TCR is jlexibiliteit. Wegens uitbreiding van onze huidige dienstverlening, zijn wij op zoek naar: Voor de locatie Zeeland Het rijden van binnen- en buitenlandse ritten; Autorijden is voor u een vak met hele specifieke vaardigheden en talenten. U bent een ervaren gastheer; Mee- en vooruitdenken is vereist, u neemt wanneer nodig, tijdig de juiste beslissingen; Zowel op fulltime- als parttimebasis; U bent 24/7 beschikbaar en werkt in drie ploegendiensten; tevens bent u 's nachts bereikbaar per telefoon; Salarisindicatie: wij zijn bereid meer te betalen dan aangegeven in de CAO Taxivervoer; Mogelijkheid tot een vast dienstverband. Het profiel: Rijbewijs B; Bij voorkeur een geldige chauffeurspas Taxi of de bereidheid deze te halen; Beheersing van de Engelse taal; Correcte representatie, betrouwbaar en loyaal; Sterke sociale vaardigheden; Klantvriendelijk, stipt en servicegericht. Het aanbod Afwisselende en zelfstandige functie in het vervoer van internationale passagiers. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw D. van Dijke op telefoonnummer 06-53516525 Hebt u interesse in deze functie? Stuur dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen twee weken aan: TCR T.a.v. mevrouw D. van Dijke Grenadierweg 7a 4338 PG Middelburg Of per email: d.vandijke@taxicentralerenesse.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. MIDDELBURG - Intuïtieve Groei een Kindercur sus Vertrouwen begint op 7 oktober in de Verwe- rijstraat 51A in Middelburg. De cursus wordt ge geven door Linda Zwemer en Jitske Wisse. Zij hel pen kinderen van 8 tot en met 10 jaar om te ont dekken wie zij zijn, waar ze goed in zijn en wat hun wensen zijn. Zo leren kinderen te vertrouwen op zichzelf en hun gevoel door meditatie, knutse len, dansen en spelletjes. De data zijn woensdag 7 21 oktober, 4+18 november van 14.00 tot 16.00 uur. MIDDELBURG - De Spirituele Academie in Mid delburg begint vanaf 5 oktober met de Raja Yoga Meditatie Cursus. Een groep mediteert's och tends van 10.00 tot 11.30 uur en één groep 's avonds van 19.30 tot 21.00 uur. Er zijn in totaal ze ven lessen. Creativiteit is een talent dat iedereen bezit, daarom is er op zondag 18 oktober van 16.00 tot 18.00 uur een workshop Spiritualiteit en Creativiteit. Ook het Wereld Meditatie uur is op zondag 18 oktober, van 18.15 tot 19.30 uur. Sa men mediteren of bidden voor wereldvrede helpt, ongeacht welke cultuur. Alle activiteiten zijn gratis. OOST-SOUBURG - Stichting Palazzoli, steun punt voor mensen met kanker en hun naasten, begint in november een nieuwe reeks bijeenkom sten voor nabestaanden van kankerpatiënten. Deze ontmoetingsgroepen komen eens per twee weken bij elkaar onder begeleiding van twee er varen rouwbegeleiders. In totaal zijn er acht bij eenkomsten. Elke deelnemer krijgt ruimschoots de gelegenheid om zijn of haar verhaal en gevoe lens te uiten. Daarnaast maken we ook gebruik van bijvoorbeeld muziek, gedichten, symbolen en tekenen. Deelname kost 65,00 euro. Meer in formatie en aanmelden kan via 0118-413932. MIDDELBURG - De kinderschrijfcursus Schrijver gezocht! met illustrator Lucy de Graaf en boeken- gek Iris Corstanje begint om vrijdag 2 oktober. Het is voor kinderen van acht tot dertien jaar en de cursus bestaat uit acht lessen. Tijdens de cur sus gaan ze allemaal leuke, spannende en grappi ge schrijfoefeningen doen. Ook leren ze hun ei gen verhaal te illustreren en nog spannender te maken. Het is van 16.00 tot 17.30 uur bij de boek handel de Drvkkery in Middelburg. Aanmelden kan via www.kunsteducatiewalcheren.nl. Ook jongeren moeten aan het werk. "Jongeren behoren niet doel loos thuis te zitten", vindt het kabinet. Ze moeten naar school of werken, is het uitgangspunt. Maar dat is momenteel wel een probleem. Door de economi sche crisis is het voor jongeren met een leerwerk -opleiding erg moeilijk om een stageplaats te vinden en voor wie klaar is met zijn opleiding - dus een zoge naamde startkwalificatie heeft - is er in deze tijd gewoon geen werk. De werkloosheid is flink aan het oplopen en vooral jongeren zonder ervaring worden daar door getroffen. Daarom heeft het ministerie van Sociale Za ken en Werkgelegenheid 250 miljoen euro uitgetrokken om met een actieplan dat kwaad te bestrijden. Voor de uitvoering van het plan klopt het ministerie aan bij de regionale partners, zoals ge meenten en onderwijsinstellin gen. Zij vervullen een cruciale rol in de bestrijding van de jeugdwerkloosheid en in de uit voering van het actieplan. Zij kunnen de bewuste jongeren achterhalen, kennen de scho len en de werkgevers. FOTO: ED DEWAERHEUT Vrijwel alle dertig regio's heb ben inmiddels hun actieplan nen ingediend. Nadat het kabi net de plannen heeft goedge keurd, wordt het beschikbare budget voor dit jaar (60 miljoen euro) uitbetaald. Jongeren kun nen hiermee bijvoorbeeld lan ger op school blijven. Voor 2010 en 2011 moeten de regio's op nieuw plannen indienen. Overigens worden ook de ou ders aangespoord hun thuiszit tende kinderen naar de Werk- pleinen te sturen, waar de ar beidsbemiddeling en advise ring in de regio's plaatsvindt.

de Faam | 2009 | | pagina 48