Zzzoem wint terrein I do Oud en nieuw Luchtje van KIRK is in TREK Stukje Harry Potter binnen handbereik Gadgets met een functie De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Games - Need for Speed Shift [ü^jx] Games - Scribbfenauts Ulil Woensdag 30 september 2009 - Pagina 47 Gadgets/Games Potterfans, opgelet! Altijd al een echt stukje film van jouw held in je bezit willen hebben? Dat kanlHet kost een paar stuivers, maar dan ben je wel eigenaar van een ingelijste filmfragmenten uit de zes Har ry Potter films. Het is echt een blikvanger aan de muur - de film ligt in mooi zwart hout - en een bewijs van authenticiteit is bijgesloten. Meer details zijn te vinden op Entertainmentearth.com. Heb je je wel eens afgevraagd wat de aantrekkingskracht van Cap tain Kirk was? Waarom die vrouwelijke buitenaardse wezens niet met hun tentakels van hem afkonden blijven? Natuurlijk! Het was zijn luchtje! En nu kun je ook zo ruiken. Speciaal voor de echte Trekkies, zijn er drie geurlijnen beschikbaar. Twee voor de heren en één voor de dames. Kijk zelf maar eens op Firebox.com. Ter land, ter lucht en over de RC; Skyhopper revolutioneert RC-voertuigen op een onge kende wijze. Het vervaarlijk uit ziende insect staat aan de basis van de revolutie. Zoals insecten belangrijk waren voor de gehe le evolutie zo is de Skyhopper dit voor RC voertuigen. Technologisch hoogstandje om uren mee te spelen, dus. Spring over obstakels of vlieg vanuit kleine ruimtes ineens weg. De Skyhopper bootst bewegingen van echte insecten precies na. Meer informatie staat op Wowwee.com. Het duurde even, maar digitaal lezen begint nu echt aan te slaan. Niet zo vreemd, want de nieuwste generatie readers zorgen voor dezelfde leeservaring als papieren boeken, maar zijn dunner dan een paperback, kunnen héél veel boeken kwijt en zijn inmiddels betaalbaar. Kijk maar op Sonystyle.nl. l ïim Bewust bezig zijn met milieu, natuur en energie is momenteel helemaal 'hot happening' en als je wilt laten zien hoe milieu bewust jij bent, kun je deze Gro wing Ring aan je vinger schui ven. Dit eerbetoon aan moeder aarde heeft een echt levend plantje als blikvanger. Moet je het stukje groen natuurlijk wel van tijd tot tijd water geven. Bron: Gnrö.biz. Naast onze liefde voor nieuwe technologieën, blijft er ook wel een beetje heimwee naar 'vroeger' en deze MP3 wekker combineert beide. Hij oogt als een klassieke wekker, maar deze produceert niet die irritante bel, maar zelfgekozen muziek om op wakker te wor den. Dus wees gerust: de bel len bovenop de wekker zit ten er puur voor de show. Je kunt de wekker aansluiten op de pc en zo je eigen tune instellen. Ben je niet zo cre atief? Sluit dan een MP3 aan en de wekker laat 45 se conden van het nummer horen. De wekker wordt gele verd met USB kabel en de be nodigde software is te downlo aden. Meer weten? Neem dan een kijkje op Iwantoneofthose.com Gadgets nutteloos? Deze Copco Bag Caps bewijst het tegendeel. Houdt zakjes voedsel lekker vers, zonder de verpakking te verwijderen. Ideaal voor onder weg en voor kleine eters. Super simpel en super effectief. Ge vonden op Surlatable.com. File View Options Help Deze (Nederlandstali ge) puzzelgame is uniek. Jouw mannetje moet in ieder speelveld een ster aanraken, maar moet daarvoor obstakels ontwijken of puzzels oplossen. Het bijzondere is dat je dit doet door de namen van voorwerpen in te toetsen, waarop die voorwerpen verschijnen. Hangt de ster in een boom? Type in 'ladder'. Of 'jetpack'. Of nog iets absurders, als het maar de oplossing brengt. Er zitten letterlijk duizenden voorwerpen in het spel, en het werd voor ons al snel sport om de minst voor de hand liggende oplossingen te zoeken. Helaas is het spel niet zonder fouten. De besturing van je mannetje is te weinig precies, wat puzzels soms onnodig frustrerend maakt. En ook kwam het ons voor dat de Nederlandse versie minder woorden kent dan de Engelse (beiden zijn te activeren in het menu). Ondanks deze minpuntjes raden we dit spel van harte aan. Geslaagde originaliteit. Voor: DS Rle View Options Help Need For Speed slaat met deze editie een hele nieuwe richting in. Het verhaal en de politieachtervolgingen zijn geschrapt en in de plaats daarvan is het nu een 'gewone' race game op diverse circuits. Dit is echter een hele vooruitgang, en zowel het gevoel van snelheid als het rijgedrag van de auto's zijn puur plezier. Het !is nog geen simulator zoals Forza of Gran Turismo. Auto's vlie gen minder makkelij uit de bocht en kunnen net iets meer dan in het echt. En dat maakt het spel veel toegankelijkerOok het noemen waard zijn de geweldige interieurs van de auto, die sub tiel meebewegen met de g-krachten van de bochten. Je waant je echt aan boord van een dure racewagen, helemaal als je een force feedback stuur gebruikt. Zonder twijfel een heerlijke race- game. Voor: 360 Hoewel je in deze nieuwe Halo niet in het harnas van Master Chief stapt, is dit ze ker geen 'tweederangs' afle vering. Sterker nog: stiekem vinden we het verhaal, waarin jij als gewoon sol daat tijdens de buitenaard se invasie op zoek moet naar je teamgenoten, een heel stuk boeiender dan de eerdere delen. Ook nieuw is datje deze keer in een vrij elijk te verkennen stad rond dwaalt. Als je sporen vind van je teamgenoten, start dit een flash back waarin je de strijd van die teamgenoot meemaakt. Het is allemaal heel filmisch en complimenteert de klassieke Halo ge vechten perfect. Als kers op de taart (of is het de taart zelf?) zit er een tweede disk in de doos, met daarop alle Halo 3 multi- player mogelijkheden en zelfs nieuwe arena's. Dit is op zich al goed voor vele maanden speelplezier. Halo ODST tot onze ver bazing de beste Halo tot nu toe. Voor: 360

de Faam | 2009 | | pagina 47